Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, h az intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h az intelligens embereknek sokkal nehezebben megy a társkeresés?

Figyelt kérdés
Legyen szó férfiakról vagy nőkről, akik kiemelkedően magas intelligenciájúak a környezetemben azok szinte mind egyedül vannak, vagy legalábbis baromi nehezen találnak párt maguknak, már ha egyáltalán akarnak.
2019. szept. 21. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meg az is gyakori, hogy az intelligenset nem értik meg, tartanak tőle, stb.
2019. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Itt ülök, mint egy 21 éves férfi, aki lehet, hogy intelligens, de érzelmileg sík hülye, mert eddig nem találkoztam olyan lánnyal, akibe szerelmes tudnék lenni. A tömeglányokkal, akik csak a divatot, az izmokat, meg a pénz nézik nem tudnám elképzelni magam.

Külsőre pedig csak annyi elvárásom van egy nővel kapcsolatban, hogy ne legyen ribizlis. Intelligens nők a környékemen sajnos mind foglaltak, olyanra meg ráhajtani, akinek van valakije az kö*sögség, szóval maradok egyedül.

Mondjuk tele vagyok negatív tulajdonságokkal,szóval talán jobb is, hogy nincs mellettem senki. Nem fogok senkit sem tönkretenni, hogy én boldog lehessek.

2019. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy intelligens vagyok e, de az biztos hogy nehezen találom a párom. Alig van olyan nő aki bejön, és itt nem a külsőségekre gondolok.

Egyébként pedig lehet benne valami mert nyilván aki egy bizonyos szinten van , az hasonló társat keres magamellé...

2019. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mer' a Gauss görbe marginálisán lenni sz0pó!
2019. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja látni a foltját sehol!👍
2019. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!