Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 gyerekes elvált nőként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekes elvált nőként már tényleg el kell fogadjak bárkit, aki udvarol, akkor is, ha külsőre taszít? Csak mert szóba áll velem valaki?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam, mert elutasítottam egy férfit, mert abszolút nem jött be külsőre, hogy soha senkim nem lesz, ha nem adok esélyt a csúnyább férfiaknak is. Merthogy hiába nézek ki átlagosan, a 2 gyerek miatt, külsőre csak átlagalatti férfiaknál jöhetek szóba, nyugodjak bele. De ha egyszer a kopaszok nem jönnek be, se a nálam 10 évvel öregebbek..... Inkább egyedül? Vagy adjak esélyt és legyek boldogtalan?

2019. okt. 18. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
88%
Én 30-as, elvált, gyerekes nőként 30-as, elvált, gyerekes férfivel jöttem össze, akihez fizikailag is vonzódok, és minden téren összepasszolunk, amit az elmúlt 9 év is igazol. És 185 cm magas, izmos, diplomás és jó munkája van. Soha nem jöttem volna össze olyannal, akihez nem vonzódok. Inkább egy vonzó, intelligens, normális, gyerekes férfi, mint az itt fröcsögő szingli pasikák, akik szerint egy gyerekes ember már értéktelen.
2019. okt. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:

Néhány itt lévőnek csak annyit tudok kívánni, hogy menjetek át fele annyi dolgon, amin keresztül mentem csak az elmúlt 2,5 évben, mikor egyedül maradtam egy pár hónapos és egy 11 éves gyerekkel és utána ítélkezhettek.


Köszönöm a bíztatást, de azt hiszem törlöm magam a társkeresőről is, mert túl sok volt a negatívum és inkább pozitív embert szeretnék bevonzani.


Szerintem újabb 4 év kell megint "egyedül". A jó oldalát nézve, már abból 2,5 vagyis több mint a fele letelt.


Mindenkinek további szép napot!

2019. okt. 19. 05:12
 23/72 anonim ***** válasza:
93%

Hiúságuk, megbántott önértékelésük miatt mondanakk csak ilyeneket, senkinek semmi joga sincs bárkit is kategorizálni szépség szempontjából. Azt szeretnék, hogy az elutasítás miatt bennük keletkezett fájdalom "a másiknak is fájjon". Ignoráld ezeket, kétségbeesetten próbálnak bántani mert lelki problémáik vannak.

Magányos férfiként írom ezeket akit sokszor elutasítottak, de én nem viselkedem így.

2019. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
75%
#6 JLo gazdag, híres, jó formában van. Bármikor találna új férfit.
2019. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
80%

Ó nekem olyat is mondták, hogy örüljek ha valaki hajlandó lesz megd*gni😊

Ezzel szemben egy nyolc évvel fiatalabb pasi lett a párom.

Három évig keresgéltem míg ő jött. Én is 37 voltam 2 gyerekkel, tök átlagos nő.


Ne add fel. Ne állíts magadnak korlátokat. Randizz, szórakozz, ismerkedj.

Ne érd be bárkivel.

2019. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
76%

Ne add le az igényeidet!! Soha!!


A nyomi pasiknak nem kell esélyt adni.


40/N

2019. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
14%

37 évesen 2 gyerekkel nem lesz sok jelentkeződ.

A szóba jöhető F korcsoport már családos, v eleve nem akar ezzel fogadkozni.

2019. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem érdemes reálisnak lenni; az esélyeid valóban nem túl jók. Ugyanakkor annak semmi értelme, hogy olyannal jöjj össze, akihez még vonzódni sem tudsz, hogy egyéb szempontokat ne is említsünk...

Igazából szerencse kérdése az egész. Mindenkinek. A gyermektelen 30 alattiaknak is. Egyszerűen túl sok mindennek kell stimmelnie, hogy valóban jó párkapcsolatról beszélhessünk. És ez nem "válogatósság". Pocsék kapcsolatokban vergődni semmi értelme. Manapság már nem is kényszerülnek rá annyian, mint régen, és ez így van jól.

2019. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
91%
Egy visszautasitast elviselni keptelen kisebbsegi komplexusos luzer rosszindulatu megjegyzeset nem szabad magadra venned.
2020. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

"hogy lehetünk haverok vagy beszélgetőpartnerek"


Ilyet szerintem ne mondj felnőtt férfiaknak. Lehet, hogy kamaszkorodban ez bejött, de 30-40-es férfiaknál röhejes. Nyilván nem havert keresnek sörözéshez, ez szuper sértő. Inkább mondd meg nyíltan, hogy nincsen meg a kémia és sajnálod. Nem kell finomítani, nagyfiúk már.

2020. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!