Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
 91/134 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Nagyon sok nő is vágyik karrierre, elismerésre és arra, hogy felnézzenek rá.Ez nem csak a férfiaknál van jelen.

A nők rájöttek, hogy boldog lehet férfiak nélkül is az életük. Ezt önként nem fogják feladni akkor sem, ha a férfiak a feneküket a földhöz verik.

A nőknek is csak egy élete van, szeretnék boldogan eltölteni, és ehhez szükséges, hogy szabadon dönthessenek. Ha úgy döntenek, hogy ezt férfi/gyerek nélkül teszik, akkor megvan hozzá a joguk.

2019. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kommentelőnek pedig, aki privát olvashatatlan regényt írt: TANULJ MEG ÎRNI, MERT KIROHAD A SZEMEM OLVASÁS KÖZBEN!!!!!
2019. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/134 anonim ***** válasza:
86%

"Kiforgatod, amit írok, nem próbálod megérteni. Ne azt keresd már légy szíves, hogy mibe köthetsz bele, hanem próbáld meg úgy megérteni, ahogy leírom: a nők akkor vonzódnak, ha támaszkodni tudnak a pasira valamilyen szinten, ha van mellette valamilyen biztonságérzetük, és igen, ez egyfajta felnézés. Ez a deal, ettől lesz párkapcsolat a párkapcsolat: én a gyengéd nő vagyok, te az erős férfi. Ez így működött, mióta világ a világ. Nem a diplomák számítanak meg hogy a nőkre miért lehet felnézni, hanem az, hogy a férfi attól lesz férfi, hogy erőt, dominanciát, tekintélyt sugároz. Ez egy ösztön, erre izgulnak fel a nők."


Az elején a 30 éves nőt hozod fel, aki fél az egyedül maradástól. És hogy szerinted fel kéne néznie arra is, akire most nem tud. Ugyanakkor természettől fogott alapigazságnak állítod be, hogy a nő csak bizonyos férfiképhez tud vonzódni. Érzed a zavart? A te természeti igazságod hová legyen, mikor a nőknek lejjebb kéne adniuk? Te vagy az a kérdéskiíró is, aki szerint a kislányoknak ne vegyenek annyi cuccot a szüleik, mert egészséges önértékeléssel nehezebb lesz a fiúknak felszedni őket?


Esetleg nem inkább a társadalmi koncepciót kéne felülvizsgálni, hogy a férfira kell mindig felfele irányban tekinteni a női félnek? Ahelyett, hogy azt magyarázzuk, hogy de igenis nézzen felfelé, csak térdeljen le, ha másképp nem tudja bemagyarázni magának?


És mellébeszélés a biztonság duma is, ami "független a diplomától meg mindentől". Biztonságot vagy anyagilag vagy érzelmileg nyújt valami. Az anyagi része függ a sikeres karriertől vagy vállalkozószellemtől, az érzelmi része is függ önismerettől. Van, aki beleszületik mind az anyagi biztonságba, mind az egészséges érzelmi életbe. De magadhoz képest akkor is tudsz javulni, ha rossz leosztással kezdesz.


Pont annak nincs értelme, hogy azt mondod, hogy "ó, szegény, áldozat vagy". Nem oldja meg a helyzetet, mert mindenki csak magára van befolyással, vagy esetleg elmehet tüntetni, hogy a nők feküdjenek le vele. Csakhogy a nők se fognak 100+ évet visszamenni történelmileg és jogilag, csak azért, hogy felmenjen a születésszám.

2019. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 A kérdező kommentje:

"Az elején a 30 éves nőt hozod fel, aki fél az egyedül maradástól. És hogy szerinted fel kéne néznie arra is, akire most nem tud. Ugyanakkor természettől fogott alapigazságnak állítod be, hogy a nő csak bizonyos férfiképhez tud vonzódni. Érzed a zavart?"



Nincs zavar. Ott csúsztatsz, miszerint én természeti igazságnak állítanám be, hogy a nő csak bizonyos férfiképhez tud vonzódni. Valójában annyit írtam, hogy a nőnek kell a biztonság, de amúgy a mai nők egója mesterségesen van felgyúrva. Vagyis igazából ennek az egésznek az eredője a női szerep megváltozása. A kultúra ma azt sugallja a nőknek, hogy akarjanak mindent, amit a férfiak, de nem szól arról, hogy a férfiaknak is árat kell fizetniük a karrierjükért. Minél karrieristább valaki, annál kevésbé családközpontú. Az a nő, aki egyáltalán nem foglalkozik a család gondolatával, és rivalizál a férfiakkal, már nem nőies. Nőknek egyszerűen nem áll jól az énközpontúság és az erős rivalizálás.



"Te vagy az a kérdéskiíró is, aki szerint a kislányoknak ne vegyenek annyi cuccot a szüleik, mert egészséges önértékeléssel nehezebb lesz a fiúknak felszedni őket?"


Nem.



"Esetleg nem inkább a társadalmi koncepciót kéne felülvizsgálni, hogy a férfira kell mindig felfele irányban tekinteni a női félnek?"



Az a baj, hogy te ebből egy erkölcsi kérdést csinálsz, történelmi sérelmeket meg jogokat keversz ide, és ez meggátol abban, hogy megértsd, amit írok. Az, hogy a nőnek valamilyen szinten fel kell néznie a férfira, különben a férfi gyerek marad, nem valami közmegegyezés vagy emberi törvény, hanem a génjeinkben kódolt biológiai szükségszerűség. Ha ez nincs meg, akkor a férfiak gyerek- a nők anyaszerepbe kerülnek, nem találnak egymásra és széthullanak a párkapcsolatok. Ez ilyen, nem tudsz rajta változtatni és kár idekeverni, hogy mi igazságos és mi nem. Az emberi természet így van kódolva, ez evolúciós örökségünk. Egyébként minden baloldali mozgalommal, így a feminizmussal is pontosan az az alapvető baj, hogy tagadja a evolúciós pszichológiát, az emberi természetet.



"Csakhogy a nők se fognak 100+ évet visszamenni történelmileg és jogilag, csak azért, hogy felmenjen a születésszám."


Nem vissza kell menni, hanem előre. Be kell látni, hogy a feminizmus túlnyerte magát és rá kell ébredni, hogy nagy méltóság van a hagyományos, családcentrikus női szerepekben. Egyébként én nem akarok senkinek semmit előírni, csak őszintén nem hiszem, hogy a nők többsége jól érzi magát úgy, hogy az első 35 évében a karrierjét építi, majd hirtelen elkezd kapkodni, hogy család is legyen. Sokkal kiegyensúlyozottabb életút szerintem, ha egy nő már 30 alatt elkezd ezzel foglalkozni és nem a legjobb fizetéssel járó, de stabilabb munkát céloz meg.

2019. okt. 23. 17:33
 95/134 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, tartsd meg magadnak a tanácsaidat, senki sem kérte őket. Felnőtt emberek el tudják dönteni, mit akarnak, neked abba semmi beleszólásod nincs, nem volt és nem is lesz.
2019. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/134 anonim ***** válasza:
90%

Valaki irta h a noknek nincs parkeresesi problemaja ...

Dehogynem van, amig targykent kezelik oket amig csak egy szexualis dolog a ferfiak eleteben addig lesz. Addig amig meg kell feleniuk amedia altal sugalmazott kepnek es nem lehetnek onmaguk. Amig egy no nagyreszt csak szexualis ajanlatot kap. Amig a pasik szabadon lelephetnek a kapcsolatbol gyereket mindent hatrahagyva. Amig csalnak a gyerektartassal. Amig keptelenek husegesek lenni. Amig az atlaglany/no nekik olyan mint a

lwgdogosebb mediasztar. Amig olyan szeretotipiak keringenek h a labuk elott 1000 pasi hever...


Szoval vannak tatskeresei problemajuk. Csak nem olyan mint a pasik ak. De ettol meg pont ugyan olyan szar a helyzet.

2019. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 anonim ***** válasza:
90%

#67% add fel, ugyis az lesz a valasz sokadjara,

de nektek legalabb van valasztasi lehetosegetek!


Nem fogjak fel, hogy kb olyan valasztasi lehetosegek vannak, hogy a hig fost valasszam vagy a kemeny szart?


Es mielott valaki belekot, nem a ferfiakat szaroztam le!! Azt is mondhatnam, hogy valaszthatok, hogy fejbelojjem magam vagy felkossem magam.

2019. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/134 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked konkrétan az a megoldásod, hogy ha nem tudsz felnézni (kollektíven) valakire, térdelj le. (Lsd. "keressen rosszabbul fizető stabil állást, a jókat hagyja meg a férfiaknak, ha családot akar" parafrázis)


Egyébként szerintem olvasgass bele az evolúciós pszichológia kritikájába ugyanúgy, mint a feminizmus kritikájába, és ne csak a főcímeket meg más emberek szavait idd, ezt hívják filter bubble-nek.


Versenyszférában dolgozni vagy 20 éveket teperni, mire révbe ér senkinek nem tesz "jót". A nők nem azért nem akarnak visszalépni, mert feltétlenül az kell, mint a férfiaknak is, hanem mert az anyagi függés és a szakmai inkompetencia nagy szívás, különösen ha konkrét álmaid vannak. A férfiak sem sokkal boldogabbak a hajtással, de ők se lobbiznak tömegesen, hogy a gyerekek mellett maradhassanak éveket, mert az sem leányálom, és nem feltétlenül boldogabb tőle az ember. És nem csak a "férfi" meg "női" "lélek" miatt.

2019. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 anonim ***** válasza:
0%

"Amig keptelenek husegesek lenni. Amig az atlaglany/no nekik olyan mint a


lwgdogosebb mediasztar." Mert minden nő hűséges. Az átlagos az átlagos. Csak éppen az átlagos férfi nem kell az átlagos nőnek, mert nem elég jó. Mert ugye az átlagos hapsival nem lehet villogni a barinők előtt :) Ha egy férfinak csak fele annyi elvárása van, mint a nőknek, már háborognak és elhordják mindenek a hapsit a magas elvárásai miatt.

2019. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/134 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni, gyakoris velemenyek alapjan, az atlag no:

-kover es bekepzelt vagy sovany es bekepzelt

-mind sokkal tobbre vagyik, mint akit megerdemel,

-csak a bunko izomagyu fickok erdeklik oket

-egy jo kocsival agyba elehet oket csalogatni,

-mindenkeppen jokepu pasi kell nekik mert a pasi azert van az eletukben, hogy villogjanak vele a baratnok elott

-ha kockas a hasad, akkor konkretan valogathatsz a jobbnal jobb nok kozott

-mind azt akarja, hogy gazdag legyel sajat hazzal, autoval

-mindegyik havonta akar wellnessezni

-nem akarnak gyereket 20 evesen

-nem akarnak a "kedves" atlagos pasiknak eselyt adni, mert felszinesek


Most igy hirtelen ennyi jutott eszembe, nyugodtan irjatok hozza ti is.


Ha igy vegigolvasod a listat, egyszeruen siralmas, hogy mit gondoltok a nokrol.

Komolyan azt hiszitek, hogy ez a mar mar utalat a nok irant nem erzodik rajtatok.

Es megint, a gyengebbek kedveert, az utalatot mas szoval is helyettsithetitek, ne ebbe kossetek bele.

Egyikotok se tiszteli a noket, csak kovetelozni tudtok, a no szuljon 20-25 evesen mert ez a vilag rendje.

Annak a vilagnak mar vege!

Ma mar tobbet kell letenni az asztalra ahhoz, hogy akarki is meg akarjon egyaltalan ismerni. Ferfiaknak es noknek egyarant.

2019. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!