Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 anonim ***** válasza:
39%

Az h nem belso .

Leirtam ha megszunik a kulso megerosites akkor osszeomlik a legvarbol epitett onbizalom.

A pszichologus azert van h ravezessen a megertesre nem azert h megmondja a tutit neked. Ha nem te josz ra megoldasra akkor semmit nem ez az ha megmondjak. Nem tanulsz belole nem valtozoleg es nem lesz meg az AHA elmeny.

Ha csak varod a sultgalamot akkor varhatod ... De tuti h egy ilyen passziv az eletben csak kotekedo es mast hibaztato embernek nem lesz normalis kapcsolata.

Amugyis jellemzo ez a jellembeli vonas a korosztalyoda vagyis a felelosseg eloli kiteres.

2019. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/134 Lazy Lover ***** válasza:
27%
Minden születèskor dõl el aki alacsonynak csendes visszahuzodònak szūletik nem lesz belõle egyik napròl a màsikra beszèdes macsò megnõni meg fizikai kèptelensèg
2019. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/134 anonim ***** válasza:
75%

Lazy Lover- ugy beszelsz mint egy luzer.

Nem megy egyrol a kettore?!

Nem. Bele Kell tenned magad, talan eveket is. De a luzerekben nincs ennyi. Ezert tartanak Ott, ahol.


Lehet varni a csodat, de semmi nem fog az oledbe hullani. Ez van.


Es mielott legyintesz. Evek ota egyedul vagyok, iskolaba jarok, fogyokurazom, megoldom a problemaimat.


Lassan megy, de egy Ido utan igenis lesz onbizalmam es ertekes nonek fogom magam erezni, olyannak akinek van mit adni egy nyilason kivul, aki tenyleg tars lehet es nem a masiktol varja a csodat.


Mellesleg en 168cm vagyok. Kb 8eve megismerkedtem online egy pasival, hihetetlenul egy hullamhosszon voltunk, de amikor talalkoztunk es kiderult, hogy o 157cm, en tultettem volna magam rajta, mert egy klassz pasi volt, ot iszonyatosan zavarta.


Szoval Errol ennyit

2019. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/134 Lazy Lover ***** válasza:
Mèg kettõt rugjàl belèm pls.... ez nem luzersèg ilyennek szūlettem fèlènknek ez kB olyan ohh de nyomi egy nèma nem tud beszèlni mièrt nem tanul meg? ... egyszerūen nem megy a komunikàciò mèg a fèrfiakkal se megy senkivel nem megy
2019. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!