Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
38%

"Dolgozz meg azert h legyen parod ! A nok megdolgoznak erte. Nem az olukba esik !!!"


A nőknek pont, hogy kb semmit nem kell csinálniuk, hogy legyen párjuk. És hogy dolgozol például azon, ha nem vagy elég magas? Csak így egy példának...

2019. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:
70%

Én azt vallom, hogy minden ember a saját sorsának kovácsa. Ha gyerekkori traumáid vannak, járj terápiára. Ha a külsőddel van gondod, dolgozz a saját magad elfogadásán. Ezzel ellentétben azt látom, hogy akik itt gyakorin sírnak (legyen férfi vagy nő) azok csak hárítják a felelősséget, és még véletlenül sem ismerik be, hogy mindenki a saját életéért felelős.


Én nő vagyok, 22 éves koromig kb kerültek a férfiak, hiába kezdeményeztem, nem jöttem be nekik. Nekem is vannak traumáim általános iskolából. De aztán változtattam a hozzáállásomon, elfogadtam magam, és máshogy közelítettem a férfiakhoz. Illetve csak egyhez, aki egy barátom volt, és kapcsolat lett belőle. Örülök, hogy nem sikerült mással, mert a párom tökéletes számomra, imádom, hogy kölcsönösen elfogadjuk egymást, imádom, hogy bármiről tudunk beszélni és nagyrészt megegyezik a véleményünk. Fiatalabb nálam, nincs karrierje, lakása stb, de egy idősebbhez sem ilyen listával a kezemben mentem volna oda.


Szóval ami a lényeg, amíg nem fogadod el magad és a helyzetedet, addig egy látványos erőlködés lesz az életed, ami senkinek nem vonzó.

2019. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 Lazy Lover ***** válasza:
20%
Mennyi ostoba van itt OMG.... a nōk azèrt nem rinyàlnak mert nincs pàrkeresèsi problèmàja a legrondàbb kövèrnek is van pasija .nem alanyi jogon követelünk baràtnõt könyörgöm... az ember tàrsaslèny szetetne csalàdot tàrsat talàlni pokoli èrzès tud lenni a magàny
2019. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/134 anonim ***** válasza:
80%

Lazy Lover, amikor rakerdeztem itt, hogy ki az atlagos csaj szamotokra, akkor kuldtel egy uzenetet, miszerint Lengyel Fruzsina az.


A kepek alapjan amit talaltam, ahogy neked is megvalaszoltam, Lengyel Fruzsina kb a legszebb lany lenne egy osztalyban. De lehet, hogy kulonbozo emberekrol beszelunk.

Es amikor belinkeltem neked tenylegesen atlagos alnyokat, arra mar nem jott valasz. Vajon miert?


Plusz milyen erdekes, hogy a kerdezo engem leepitett, mert hogy az en idomben meg mas volt, amikor ramutattam, hogy az altala istenitett Jordan Peterson ugyanazt mondja amit Csernus meg en, akkor az figyelmen kivel lett hagyva. Vajon miert?


Megmondom. Mert rinyalni konnyu, tenylegesen magadba nezni es valtoztani viszont nagyon nehez. Masokat okolni a bajaidert az is konnyu. Bezzeg a masik jokepunek szuletett bla bla. Ha jatszottal mar pokert, meg rossz lapokkal is lehet nyerni. Nehezebb, de lehet.


Ja es megsugom, a legrondabb kover csajoknak nincs pasijuk. Sot meg sok szep kover lanynak sincs. Ami van, az a megalazo meghivas egy ejszakara, mert meg akarjak tapasztalni, hogy milyen egy kover csajt dugni, vagy fogadas, vagy csak szorakozas haverokkal es rajtad rohoges amikor esetleg beleeled magad, hogy tetszel valakinek. Es mihamarabb elfogadja, hogy le kell fogyni, mert a "belso szamit,nem a kulso", "nem a ruha teszi az embert", "amelyik ferfi szeret igy is elfogad" ezek hazugsagok es nagyon karosak is.


Ma mar nehezebb, igen, es akkor?? Ha valaki nem kepes felnoni a feladathoz, legyen az egy incel vagy egy kover csaj, az talan a termeszet beepitett vedelmi rendszere, hogy a genetikailag ertekesebb emberek szaporodjanak.


Az en alapelvem, nem tetszik valami valtoztass, nem tudsz valtoztatni? Akkor fogadd el! A rinyalas nem segit. Sose segitett. Az en idomben sem.

2019. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/134 Lazy Lover ***** válasza:
23%
Lengyel flóràt írtam vazee nem fruzsinàt 😂🤣
2019. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 anonim ***** válasza:
29%
Vannak férfiak akik a kövér nőket szeretik. Ja és egy kövér nő le tud fogyni, de amikor egy férfit azért utasítanak el, mert nem elég magas az mit csináljon szerinted?
2019. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 anonim ***** válasza:
100%
Florat akartam irni!!
2019. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:
82%

Az alacsony ferfi keressen alacsony not? Duh?


Mellesleg a baratnom pasija pl 25 cm-vel alacsonyabb. Es az a pasi egy morgos, torzonborz, szakallas is emberke. Ha mar a hatranyokrol van szo.

2019. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 Lazy Lover ***** válasza:
16%
Azt èn is bírom vàltoztass magadon! ès hogy ? növeszek helyes arcot meg nyùljak meg + 30 cm azt meg hogy? ...
2019. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:
61%

Nok alacsonyabb pasikkal:

[link]

2019. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!