Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
 81/134 A kérdező kommentje:
Egyébként ne haragudjatok, de annyira rühellem ezt a "te mit tudnál nyújtani a nőnek?"-dumát, mert egyszerűen látom, hogy ez megint csak egy visszavágás, és a való életben igazából rohadtul nem ez számít a nőknek. Nálam gyengébb képességű embereknek simán vannak qrva jó barátnőik, ezt látom a környezetemben. Semmi más titkuk nincs, mint hogy imádják magukat, qrva jól érzik magukat a bőrükben, de nekik már a családjuk is olyan, hogy figyelnek rájuk, meg tele vannak élményekkel meg mindig éreztették velük, hogy fontosak és becsüljék meg magukat. Persze, teljesen más egy ilyen ember környezetében lenni. Ők azok, akiknek akkora magabiztosságuk van, hogy még másra is át tud ragadni. Nincs ezzel baj, csak hagyjuk már kérlek ezt a dumát, hogy ki mit tud nyújtani, mert ha erről lenne szó, akkor a Magyar Tudomány Akadémia tagjai dúskálnának a modellcsajokban. Nem a konkrét eredmények érdeklik a nőket, hanem az, hogy hogy érzik magukat melletted, az meg nagyon nagy részben családi és alkati örökség. Akinek azzal telt a gyerekkora, hogy bulizott, minden hétvégén a haverjaival lógott és együtt vízipipáztak meg a szülei állandóan segítették mindenben, annak persze, hogy van önbizalma. Akinek meg a szülei nem törődtek vele meg a szorongó anyja lelkét kellett ápolgatnia és egyedül volt egész kamaszkorában, mint a kisujjam, az persze, hogy egy szorongó, frusztrált emberré nőtt fel. És g-ci igazságtalannak érzem, hogy erről sosincs szó, mindig csak a felszínt nézi mindenki, mintha az emberek 25 évesen pattannának ki a földből előtörténet és örökség nélkül.
2019. okt. 23. 12:07
 82/134 anonim ***** válasza:
79%

" Nálam gyengébb képességű embereknek simán vannak qrva jó barátnőik, ezt látom a környezetemben. "


Akkor mégis mire volt jó a több oldal rinya? Ezek szerint mégsem olyan magasak a nők elvárásai, hogy ne lehessen könnyen megugrani.

2019. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/134 A kérdező kommentje:

Mi lenne, ha elolvasnád, amit írtam? Azt írtam, hogy NEM a képességeken múlik, nem azt, hogy könnyű megugrani az elvárásokat. Az önimádat meg az önmarketingelés meg a kiugró önbizalom meg a jóképűség az nem elért eredmény.


Mi lenne, ha egyszer végre érezném a megértésnek a szándékát? Egyfolytában azt látom, hogy a hárítás megy meg a kötözködés. Akkor se lennél képes leírni, hogy "igen, kérdező, az a helyzet, hogy neked igazad van", ha azt írnám, hogy az ég kék, és 2x2=4.

2019. okt. 23. 13:33
 84/134 anonim ***** válasza:
100%
Annak a beismerése is, hogy valaki sz.r háttérből jött is csak az első lépés. És ha ebben maradsz, az is döntés. Egyetlen egyén sem segélyszervezet vagy Megváltó.
2019. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/134 anonim ***** válasza:
86%
Egyedul abban van igazad, hogy aki hatranyos helyzetbol indul annak nehezebb dolga van. A tobbi az csak haritas.
2019. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/134 A kérdező kommentje:

Tényleg csak hárítás?


[link]


Tucatnyi ilyen tanulmány létezik, ez egy világszintű trend ma.

Nem inkább arról van szó, hogy a nőknek nem akaródzik beismerni, hogy egyre kevésbé alkalmazkodóképesek?

2019. okt. 23. 14:34
 87/134 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy elnézem, a drága kérdező azokat az időket kívánná vissza, amikor ez:


[link]


(javaslom, jól figyeljétek meg a képen szereplők arckifejezését) mindennapos volt.

2019. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/134 anonim ***** válasza:
13%

"Miert nem lehet beismerni, hogy egyszeruen nem vonzo a szemelyisegetek?"


Az a baj, hogy sok férfinak belső értékei vannak, de a nők 90%-a esélyt se ad a belsőnek, ha külsőre nem 10/8 minimum.


"Egy ferfinak nem kell jokepunek, gazdagnak vagy magasnak lennie ahhoz, hogy not kapjon"


Az 5-ös lottót is meg lehet nyerni.

2019. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/134 anonim ***** válasza:
100%
Es ezzel a cikkel mit akartal bizonyitani?
2019. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/134 anonim ***** válasza:
100%
És azt nem érzed g-ci igazságtalannak, hogy másoknak kellene változni ahhoz, hogy neked jó legyen ?
2019. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!