Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok őszinték?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdésem eleve egy csúnya általánosítással kezdődik, ezen most lépjünk túl, igyekszem röviden összefoglalni.


Miért nem meritek megmondani a férfinek, hogy nem szimpatikus vagy miért nem írjátok meg neki ha már nem aktuális a társkeresés? (Netesről lévén szó.)

Miért kell körítés, hogy hirtelen egyik napról a másikba teljesen új élethelyzetbe kerültetek és mégsem akarjátok többé látni, miért kell azt hazudni, hogy mégsem álltok készen még kapcsolatra a legutóbbi csalódásból, miért nézitek ennyire ostobának a randipartneretek? Mindenki szépen lereagálja de szerintem pontosan tudják a felek, hogy a fele sem igaz. Miért tűntök el a neten pillanatok alatt válasz nélkül azt követően, hogy jeleztétek beszélnétek még mert megvan a kezdeti szimpátia.


Természetesen azt hiszem valahol tudom a választ, ugyanakkor aki tett ilyet érdekelne az ok amiért az őszinteség éget mint a tűz.

Érdekelne továbbá más, egyenes nők véleménye ezen "társaikról".



2019. okt. 23. 22:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én leírtam, hogy őszinte vagyok, és azt is, hogy milyen reakciót kaptam egy ilyen esetre például, ami nem volt kamu, csak az ürge azt hitte. A normális emberek normálisan kezelik az elutasítást, nem zaklatnak, elfogadják, továbblépnek. A hülyékkel meg nem érdemes foglalkozni, max a szemünket érdemes rajtuk tartani, hogy nem kattannak-e be és próbálkoznak valami őrültséggel személyesen, de hála a jó égnek, ilyen idiótába még nem botlottam.
2019. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
11%
Legyünk őszinték: ha top-top a másik fél, nem fog megszakadni a levelezés a társkeresőn :)
2019. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

Nem társkeresőzöm, konkrétan egy könyves Facebook csoportból írt rám. Nem áltattam, már ez elején elmondtam, én jelenleg milyen állapotban vagyok.

2019. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
8-as aki már 13-as: Ez teljesen korrekt ebben az esetben, de ha már belekezdtetek rábízhattad volna, hogy mit bír. :) Ettől függetlenül egyenes az elején megosztani vele. Nyilván a kérdés apropója amikor ez egyáltalán nem így történik. Az eddigi válaszokból már hozzávetőlegesen sikerült leszűrni ennek okát.
2019. okt. 23. 23:18
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 8as :)


Van egyébként, mikor az ember kb. "nyomásra" regisztrál ilyen oldalakra. Nekem is midnenki azzal jött, hogy hajrá vissza a ringba, regelj ide, regelj oda, mert így könnyebb felejteni. Én nem tettem mert tudtam, hogy ez nekem nem lesz jó. De van aki megteszi aztán menetközben jön rá hogy hopp talán mégse ez a megoldás.

2019. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
34%

8as,13as,15ös


Értem egyébként, hogy mire gondolsz, csak arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy ez nem általános. Nyilván sok ilyen van, de én azt gondolom, jobb mindenkinek megadni az esélyt, mert lehet hogy pont az a lány lesz később akivel összejossz, aki lerázott. Mert bármilyen hülye is az indok, simán lehet igaz.

2019. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

8-as 13-as 15-ös:

Igen, ezért is kezdtem a kérdés magyarázatát egy rövidke megemlékezéssel a nem teljesen helyénvaló általánosításról. Természetesen ez kizárólag a személyes tapasztalatomon alapszik, viszont ott (sajnos) elmondhatom ,hogy 90 %-ban megfelel.


Aki elküldött vele nem beszélek többet mert értek a szóból tehát ilyenmód teljességgel kizárt az, hogy később vele jöjjek össze. :)

2019. okt. 23. 23:25
 18/39 anonim ***** válasza:

Nyilván azokkal nem érdemes foglalkozni, de vannak más esetek is. :)


Amúgy bocsi, az első három sort sikeresen átugrottam, az utolsó válaszod után olvastam el.

2019. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%

"vagy valamilyen teljesen átlátszó kamu szöveggel hárítva"


Látod, látod. Ha van valami indok, akkor nem felel meg, holott semmilyen indok nem szükséges. Meggondolta magát. Jogában áll.

Túl sokat vársz el soha nem látott emberektől. Egy-két brszélgetés senkit nem kötelez semmire.

2019. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Semmi probléma. :) Más esetekkel sajnos még nem találkoztam, olyanokkal akik őszinték lettek volna maguktól mindenféle kérdés nélkül, ettől függetlenül minden esetleges randipartner tiszta lapot kap, az ilyen jellegű általánosításokat ott természetesen iktatom mert semmivel sem érdemelte ki az új személy. :)
2019. okt. 23. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!