Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok őszinték?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdésem eleve egy csúnya általánosítással kezdődik, ezen most lépjünk túl, igyekszem röviden összefoglalni.


Miért nem meritek megmondani a férfinek, hogy nem szimpatikus vagy miért nem írjátok meg neki ha már nem aktuális a társkeresés? (Netesről lévén szó.)

Miért kell körítés, hogy hirtelen egyik napról a másikba teljesen új élethelyzetbe kerültetek és mégsem akarjátok többé látni, miért kell azt hazudni, hogy mégsem álltok készen még kapcsolatra a legutóbbi csalódásból, miért nézitek ennyire ostobának a randipartneretek? Mindenki szépen lereagálja de szerintem pontosan tudják a felek, hogy a fele sem igaz. Miért tűntök el a neten pillanatok alatt válasz nélkül azt követően, hogy jeleztétek beszélnétek még mert megvan a kezdeti szimpátia.


Természetesen azt hiszem valahol tudom a választ, ugyanakkor aki tett ilyet érdekelne az ok amiért az őszinteség éget mint a tűz.

Érdekelne továbbá más, egyenes nők véleménye ezen "társaikról".



2019. okt. 23. 22:30
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Az említett személyek akikkel ezt tapasztaltam mind mind személyesen látottak és egy randevú után úgy gondolom illendő megbeszélni, hogy nos akkor legyen-e folytatás. Azt hiszem csak itt egy hozzászólásban tisztáztam vagy utaltam rá, hogy nem kizárólagos internetes beszélgetések, tehát legalább egy, de adott esetben több randevú előzte meg az adott személlyel. :)


Természetesen csak neten pár sor után ha nem reagál fel sem merül ilyesmi, esetleg, mert olyannal is találkoztam, aki külön jelzi ,hogy szeretne még beszélni, folytatná majd semmi. :)

2019. okt. 23. 23:49
 22/39 A kérdező kommentje:
Az adott személlyel-t pedig úgy értem, hogy 1 randipartner (sok volt minddel ugyan ez a tapasztalat). :D Este nehéz már teljesen körültekintően fogalmazni... elnézést érte.
2019. okt. 23. 23:51
 23/39 anonim ***** válasza:
65%
A netes ismerkedésnél pont ez a baj. Görcsök vannak fent. Nem azért hazugok, mert a neten kínálják magukat, hanem azért kényszerültek a netre, mert a ló_nak sem kell amiért ilyen hazug.
2019. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%

Miért? Mert megtanultam, hogy ha egyenes vagyok, még 4 oldalon keresztül kell magyarázkodnom meg olvasni/hallgatni a könyörgést, hisztit vagy épp a gyalázásomat.


Biztos köztetek is van kivétel, de hamar rájöttem, hogy ignorálni olykor jobb eszköz, mert a többség nem ért a szép szóból

2019. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%

Ha már így általánosítasz kedves Kérdező, akkor általánosítsunk. Azért, mert ha megmondjuk hogy nem szimpatikus / nem jön be / kapcsolatban vagyunk / nem akarunk kapcsolatot, 90%-ban gyalázkodás és kérdőre vonás a válasz.

Válogatunk

Ribizlik vagyunk

Hazudozunk

Pénzre hajtunk

Mi az hogy nem érjük be azzal aki épp szembe jön?


És sorolhatnám még.

2019. okt. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
35%

Mert a nők többsége patologikus mértékben retteg a konfrontálódástól. Inkább tönkretesznek kilenc normális jószívű férfit érzelmileg minthogy egy kötöszködő idiótával összefussonak.

Ezért nálam ha egy nő küzdősportoló, katona vagy egyéb téren látom rajta, hogy nem egy gyáva személy akkor az már egy óriási előny a szememben.

2019. okt. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Kedves jelenlegi utolsó: Nagyon le lettél pontozva de szerintem bőven van igazság a hozzászólásodban. Amikor, teszem azt, a szemedbe nézve közli a randevú végén, hogy szeretne még találkozni majd eltűnik örökre azt nehéz másnak betudni. Megértem a konfliktustól való félelmet mely a negatív tapasztalatok nyomán alakulhatott ki de ez akkor is roppant gerinctelen. :)
2019. okt. 24. 08:23
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy találkám, akivel utána teljesen elakadt a beszélgetés, mellesleg hazudott a magasságáról, de annyit, hogy az látszott. Amikor közöltem vele, hogy szerintem nem fog működni, csak az elakadt beszélgetésre hivatkoztam, ami önmagában is probléma. A hazugsággal nem szembesítettem, hogy nem szeretem, ha ennyire hülyének néznek.
2019. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
53%

Lényegében elmondhatjuk, hogyha egy nő elutasít valakit és az ovis szintjén reagál (nem mintha a nők sokkal jobban reagálnának a visszautasításra) akkor azzal már feljogosítva érzik magukat arra, hogy minden egyes férfival kitoljanak és megtévesszenek és játszadozzonak az érzelmeikkel.

Mondjuk én attól, hogy xy elutasít nem kezdek el szidni minden egyes nőt, de ez csak én vagyok...

2019. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a nők többsége patologikus mértékben retteg a konfrontálódástól. "


Bocs, de gyakorlitalag ismeretlen, iq gyenge ember pocskondiázását nem meghallgatni és nem vitába belemenni az nem a konfrontálódástól való rettegés, hanem az energiáink nem pazarlása totálisan értelmetlen dolgokra.

2019. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!