Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok őszinték?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdésem eleve egy csúnya általánosítással kezdődik, ezen most lépjünk túl, igyekszem röviden összefoglalni.


Miért nem meritek megmondani a férfinek, hogy nem szimpatikus vagy miért nem írjátok meg neki ha már nem aktuális a társkeresés? (Netesről lévén szó.)

Miért kell körítés, hogy hirtelen egyik napról a másikba teljesen új élethelyzetbe kerültetek és mégsem akarjátok többé látni, miért kell azt hazudni, hogy mégsem álltok készen még kapcsolatra a legutóbbi csalódásból, miért nézitek ennyire ostobának a randipartneretek? Mindenki szépen lereagálja de szerintem pontosan tudják a felek, hogy a fele sem igaz. Miért tűntök el a neten pillanatok alatt válasz nélkül azt követően, hogy jeleztétek beszélnétek még mert megvan a kezdeti szimpátia.


Természetesen azt hiszem valahol tudom a választ, ugyanakkor aki tett ilyet érdekelne az ok amiért az őszinteség éget mint a tűz.

Érdekelne továbbá más, egyenes nők véleménye ezen "társaikról".



2019. okt. 23. 22:30
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Igen valahogy hasonlóan látok. Én is tiszta lapot adok minden új hölgynek de mintha női oldalon túl nagy lenne már a félelem vagy a semlegesség, nehéz megfogni, hogy mit érezhetnek ők ilyenkor de az oka az itteniek alapján erősen kirajzolódott.


Viszont azt, hogy a nők hogy viselik kicsit megvédeném mert eddig nem találkoztam olyannal aki kiakadt volna rajta, igaz én őszintén hárítás nélkül szoktam (persze finoman) elmondani, hogy részemről sajnos nem.

2019. okt. 24. 12:12
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még mindig ti reagáljátok túl. Miért? Csak felületesen ismerted, miért gond ha nem indokolja meg, csak nem ír többet? Férfiként csináltam ilyet, velem is csinálták nem egyszer, majd lesz másik, nem gond...
2019. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét félnek igaza van valahol:

- igen, van olyan nő szép számmal, akik félnek nemet mondani, mert mondjuk kellemetlen és félnek konfrontálódni, ezért így jelzik, hogy részükről nem kívánjákvfolytatni. Valóban nem a legszebb megoldás, de fordíva is van ilyen példa bőven, úgyhogy ne csak nőkre kenjük, ez nemtől függetlenül megesik.

- van pár női hozzászóló, aki jelezte, hogy nem értették a korrekt nemet, helyette vagy könyörgést vagy szídást kaptak; ilyenkor szerintem is nem korrekt, hogy még ezt kelljen hallgatni, van akit csak úgy lehet végleg lerázni, ha egyszerűen az ember ignorálja, mert amíg válaszol neki, addig "fenn van tartva az érdeklődés" (még ha negatív értelemben is).

Szóval a hallgatás mögött nem mindig az van, hogy a hallgató fél gerinctelen, ez összetettebb ennél.

2019. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nagyon maradi vagyok nagy elvárásokkal. :)

Igen én személyes egyszeri vagy többször randevú után úgy gondolom megérdemlem, hogy legalább egy üzenetet kapjak ,hogy ne várjak az illetőre, nem ütötte el hazafele a vonat stb... :D


Azt is ki merem jelenteni, hogy ha nem akar találkozni ne az ellenkezőjét mondja mert nyilván akkor jogos a keresés várakozás üzenetre. Félreértés ne essék továbbra sem, aki neten csak úgy eltűnik de nem is találkoztunk kevésbé zavar, bár magamból kiindulva nyilván én másképp kezelem saját részről ha én vetek véget mondjuk egy beszélgetésnek de igaz, mástól ezt nem várhatom el.

2019. okt. 24. 13:10
 35/39 A kérdező kommentje:
Ment egyébként a zöld kezecske mindenkinek attól függetlenül, hogy nekem a válasza tetszik-e vagy sem mert ettől függetlenül mind hasznos. Köszönöm. (y)
2019. okt. 24. 13:11
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

A nem őszinteséget én inkább úgy mondanám, hogy sok esetben inkább kétszínűek. Természetesen nem minden nő, de nagyon sokan azok. Leírok egy konkrét esetet, hogy megértsétek mire gondolok. Ráírtam a neten egy csajra (szomszéd településen lakott és mint kiderült egyik távoli rokonom szomszédja). Dumáltunk 1 hétig, majd találkoztunk. Kifejezetten értelmesnek és érettnek tűnt a lány (külsőre nem modell alkat volt, enyhén molett, de nagyon szimpatikus), egyetemet végezve, komoly célokkal. Még mondta is, hogy ő egy komolyan vehető, normális férfit szeretne. Előző kapcsolatáról annyit elmondott, hogy sajnos az exe szerette a piát és 2x meg is ütötte őt. Találkozón tök jól elbeszélgettünk. Nem volt semmi kínos csend. Viszont nem nyomultam rá a találkozón. Nem azért, mert féltem, hanem mert egyrészt 1. találkozó volt, másrészt ahogy beszélgettünk, előadta ő tényleg komoly párkapcsolatra vágyik (meg ugye mesélt az exéről, a nő verés meg azért nem poén szerintem). A találkozó végén úgy köszöntünk el, hogy még ő mondta nekem, hogy majd megbeszéljük mikor találkozunk legközelebb. Másnap még dumáltunk facebookon, minden rendben tűnt. Következő nap nem beszéltünk, majd az az után lévő nap ráírtam. Egészen addig nem is mondott semmit velem kapcsolatban, amíg nem tettem utalást a következő találkozóra. Na akkor már azzal jött, hogy maradjunk barátok. Részemről nem volt semmi hiszti, úgy voltam vele legyen. 1 találkozó után nem fogok eret vágni, mert ezt mondta. Na de ő ezt úgy gondolta, hogy képes volt nekem leírni, hogy másnap megy randizni. Randi után meg azt is elmondta nekem, hogy leszopta a srácot. Ezután tiltottam a francba. Pár hónappal később összefutottam egy régi haverommal, leültünk dumálni. Teljesen véletlenül derült ki, hogy ugyanekkor hülyítette őt ugyanez a csaj. Végül ugye egy 3. srác volt akit lecumizott.


Na most nekem a kérdésem csak ez. Egy nő miért sajnáltatja magát, hogy az exe megütötte 2x is és mondja azt, hogy komoly párkapcsolatot keres, ha közben egyszerre ismerkedik több férfivel és közben az egyiket még rögtön az 1. találkozón le is szopja? Ezt jelenti számára a normális férfi és a komoly párkapcsolat?


Félreértés ne essék, nem általánosítok. De a 20-30 közötti korosztályban (nekem ők a potenciális jelöltek mivel 28 éves vagyok) nagyon sok lány esetén ilyesmiket tapasztalok.

2019. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egy kis kiegészítés, attól hogy a találkozón nem nyomultam rá, tudta, hogy párkapcsolati ismerkedési szándékaim vannak vele.
2019. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Szintén előző vagyok :D


"Na most nekem a kérdésem csak ez. Egy nő miért sajnáltatja magát, hogy az exe megütötte 2x is és mondja azt, hogy komoly párkapcsolatot keres, ha közben egyszerre ismerkedik több férfivel és közben az egyiket még rögtön az 1. találkozón le is szopja? Ezt jelenti számára a normális férfi és a komoly párkapcsolat?"


Hölgyek válaszát várnám erre a kérdésre. És nem, nem olyan választ szeretnék, hogy " a férfiak között is vannak ilyenek". Én erre tényleg egy őszinte véleményt szeretnek hallani hölgyektől.

2019. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nem fognak tudni válaszolni, kedves előző.


Erre pedig igen egyszerű a magyarázat. Azért, mert ők maguk sem tudják. Azért nem tudja senki sem, hogy a nők mit akarnak, mert azt még ők maguk sem tudják.

Teljes mértékben ki vannak szolgáltatva az ösztöneiknek és hangulataiknak. Míg pl te férfiként tudod mi akarsz és általában racionálisan ész alapon közelíted meg a dolgokat, addig a nőknél ezek teljes hiánya fedezhető fel, ők ösztönlények, azaz mindig az éppen aktuális hangulatuk és ösztöneik döntik el hogyan fognak viselkedni.

2019. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!