Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a társkeresőkön lévő nőkből? F31

Figyelt kérdés

Mindenkinél "szeretek utazgatni", meg bikinis tengerpartos kép..

Hol vannak az átlagosan csinos nők?

Mindenkinél vagy semmi nincs a bemutatkozásában, csak pozolos képek, vagy olyan igények, hogy leakadok rajta, közben már a bemutatkozásból kilóg az egoista személyiség..



2019. nov. 10. 08:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
72%
8: Szerintem ők már kapcsolatban vannak, ezért nincs szükségük társkeresőkre. :)
2019. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%

Én normális képeket tettem fel anno, semmilyen bikinis kép(amúgy sincs :D)

Utazgatni pedig szeretek de tény, hogy évente azért 1-2x fordulhat ez elő.

Ha van is képem az utazásról feltettem párat pl van olyan ahol egy vizesés mellett álltam :D vagy egy barlang előtt...

Hidd el én már befejeztem a netes keresést. Nagyon kevés az esélye, hogy kifogsz valakit. És ha igen valószínű hogy van valami defektje ami ha szerencséd van rövid időn belül kiderül.

Járj el valahova és személyesen próbálj meg ismerkedni.

2019. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
Nem interneten kell ismerkedni.
2019. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
43%

Leirtam a véleményemet, nekem ez a tapasztalatom, a válaszod pedig elég provokativ

Mindenkinek vannak rossz tulajdonsagai persze, de ha valaki hűtlen megcsalos típus akkor köszi átirányitom hozzád, rendben? :D A többiről inkább ne is beszéljek mit értek deffekt alatt.

Az a helyzet, hogy nem látsz bele az én életembe milyen tapasztalataim voltak csak veszekedni vágyódsz ez látszik is a kérdésedből és a válaszodból. Nem kértem, hogy megérts. Leirtam, hogy a neten 99% ban deffektes alakok vannak, ha neked ez kell hajrá, én inkább maradok a személyes társkeresésnél.

2019. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
73%
Mi a problemad? Jo, kalandos oldalukat mutatjak. En is 31F vagyok, csak iden 3 kontinensen es vagy 15 orszagban jartam. Mert van hozza egzisztenciam, szeretek utazgatni, plane csinos csajokkal.
2019. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#15

Szóval neked lehet egy véleményed, mégpedig hogy a neten az emberek 99%-a defektes, de nekem nem lehet az a véleményem, hogy mindenkinek van valami defektje, senki sem tökéletes, mert az provokatív, ha ezt mondom :D

Nem semmi.

2019. nov. 10. 09:23
 17/39 A kérdező kommentje:

#16

Tök jó.

Nekem nem kell 3 kontinenst és 15 országot végigjárnom, hogy jól érezzem magam, sőt csinos nőK társasága sem kell.


Elég lenne egy csinos, visszafogott nő társasága, akivel jól tudjuk érezni magunkat.


Persze van aki tényleg nagy világjáró. De az emberek többsége egyáltalán nem az, azért hangoztat ilyet magáról, mert teljesen üres emberileg.

Semmi nincs amivel más érdeklődését fel tudná kelteni, csak az ibizai nyaralás, autó, pénz, nőknél a kerek segg vagy formás mell.

2019. nov. 10. 09:29
 18/39 anonim ***** válasza:
50%
A normális emberek nem regisztráltálnak ilyen alja társkeresőkre.
2019. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatból mondom, hogy ott vannak az "átlagos teázós" lányok is, csak ugye őket nem igazán veszed észre...
2019. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
53%
Vannak néhányan, de nehéz megtalálni őket. Nekem is kész felüdülés amikor valaki szeret mondjuk társasjátékozni, moziba járni vagy főzőcskézni, barkácsolni.
2019. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!