Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a társkeresőkön lévő nőkből? F31

Figyelt kérdés

Mindenkinél "szeretek utazgatni", meg bikinis tengerpartos kép..

Hol vannak az átlagosan csinos nők?

Mindenkinél vagy semmi nincs a bemutatkozásában, csak pozolos képek, vagy olyan igények, hogy leakadok rajta, közben már a bemutatkozásból kilóg az egoista személyiség..



2019. nov. 10. 08:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Utolso szerintme a ferfiak abszolút nem kelendőek, inkább egyedi eset vagy. Ráadásul meg életemben nem jöttem össze senkivel társkeresőn. A nők esetében a rltöbbség nem is szingli, hanem már van valakije, csak azért jön, h figyelmet vagy bókokat kapjon. Ha meg mégis az, olyan passzív, mintha egy ekevassal akarnal randizni.

Ha volt is levelezgetés, jött a ghosting, nem válaszolt többet, érthetetlen okokból.32F

2019. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

#22

"Ezt a pasim még el is fogadja"


Szóval te sem vagy szingli, értem.

Pont erről beszélek, az ilyen nők nem keresnek pasit, mert van nekik, vagy csak kamuzzák, hogy ilyenek.

2019. nov. 10. 12:08
 33/39 anonim ***** válasza:
32,ja van pasim. de előtte 4 évig a kutyát nem érdekeltem pont emaitt ,mert ilyen vagyok. Egy csoda volt,hogy ő felfigyelt rám és elhívott randizni,élőben,nem neten. De bennem van,hogy valószínűleg úgyis dobni fog mások hatására,mivel én már ilyet átéltem nem egyszer. De majd az idő igazolja..
2019. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#33 nem csoda, hanem az extra kanosság
2019. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

#33

Neten meg sem próbáltad?

Sok nőt egész életében nem hívja el senki randizni élőben..

Vártad a sült galambot és 4 év alatt a szádba repült. És még úgy állítod be, hogy ez rossz arány? xD

2019. nov. 10. 13:03
 36/39 anonim ***** válasza:
8%

Az ilyen nők nem társat keresnek, hanem eltartót. Fordítok:

- Szeretek utazgatni: közli, hogy ő nem "unalmas" hétköznapi életre vágyik gyerekekkel meg családdal, hanem kalandokra, pezsgésre.

- Bikinis kép: ha megkapom tőled azt az életet, akkor ezt tudom nyújtani cserébe.


A bemutatkozó szöveg meg valami idézet vagy általános maszlag, a nagy arc meg annak köszönhető, hogy nyeregbe érzi magát.


Átlagos, vagy nevezzük inkább úgy, hogy "normális" nők meg azért nem regisztrálnak ilyen helyekre, mert ebben a mezőnyben cikinek érzik a részvételt.

2019. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
12%
A nők nagyrésze csak ego tuning miatt van fent, meg követőket keresnek az insta oldalukhoz.
2019. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szeretek utazni, mert feltölt, több, mint 10 éve utazok egyedül, és ki is tudom fizetni magamnak, sőt, ha lehet, a kutyámat is viszem magammal.
2019. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szeretek utazni, szeretek utazás közben olvasni, rejtvényt fejteni, kreatív hobbit űzni, magam terveztem a madaraim röpdéjét, és élveztem, amikor megvalósult, szeretem látni, hogy jól érzik magukat benne, szeretek túrázni a kutyámmal, untat a strandon döglődés, szeretem az olcsó buszos csoportos városnézéseket, szeretek futóversenyeken részt venni, élvezem a hangulatot, untat a strandon döglődés, nem köt le hosszú időre a tévé, szeretek olyan ételeket főzni, amik nem vesznek el fél napot az életemből, mert dolgozom, és be kell osztani az időmet, szeretek spinningre, erősítő tornára és jógára járni, jólesik az ülőmunka mellett megmozgatni az elgémberedett tagjaimat, szeretem tanítani a kutyámat, és mókázni vele, nem szeretem a dohányzást, nem dohányzom, nem szeretem a Sziget fesztivált, túl hangos... Élvezem, hogy minderre meg tudom teremteni magamnak az anyagi keretet is, és még megtakarítási célokra is marad pénzem.

Nem tudom, hogy a te szemedben normálisnak számítok-e, de van egy mondás, miszerint a normális unalmas.

2019. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!