Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a társkeresőkön lévő nőkből? F31

Figyelt kérdés

Mindenkinél "szeretek utazgatni", meg bikinis tengerpartos kép..

Hol vannak az átlagosan csinos nők?

Mindenkinél vagy semmi nincs a bemutatkozásában, csak pozolos képek, vagy olyan igények, hogy leakadok rajta, közben már a bemutatkozásból kilóg az egoista személyiség..



2019. nov. 10. 08:20
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#19 vagy inkább ők nem írnak vissza.. -.-

Csak a "macsó" férfiaknak, aztán csodálkoznak, hogy "minden férfinak elfogadhatatlan defektje van, vagy össze vissza csalja őket, meg elhagyja, ha felszed 5kg-t :D

2019. nov. 10. 09:47
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én egy átlagos,csinos,visszafogott lány vagyok. Nade ,ez bizony nem jó. A visszafogott lány ,mint én nem élek nagy társasági életet,visszafogott vagyok baártok,család mellett is. Ezt a pasim még el is fogadja,na de a pasi családja?Barátai? Ők bizony nem fogadják el. Jaj fiacskám nekünk egy belevaló menyecske kell,ez itt csendben el van magának. Keress másikat! :D

Én már ezt megéltem 1x,plusz hallottam ilyet mástól is,hogy ezért dobta a csajt.

AMúgy én utazni sem szeretek, és érdekes minden pasitól kapom ,hogy omg milyen defektes vagyok,meg inkább költsem erre a pénzem :D munkahelyen is naponta mondják,hogy utazzak már mert fiatal vagyok. Lol,és ha én otthon szeretek ülni? játszani,tv-zni ,társasozni,teázni,borozni,sportolni is szeretek,akkor mi van?

Amúgy utazáshoz manapság nem kell sok pénz,50ből már repülő oda-vissza,4 csillagos hotel simán kihozható rengeteg országba.

A mai fiatalok ,meg úgy mindneki ezt szokta csinálni,minél több országba elutazik ilyen 10ezres retur jegyekkel. Én ennek nem látom nagy értelmét,de hát ők tudják aztán töltik fel facebookra,hogy húú nézzétek itt jártam...Manapság tényleg ez a divat. Az összes kollégám kb ilyen,2 hetente hétvégén elutazik 10 ezerből valahova,aztán dobja facre nézzétek,nézzétek itt voltam :D hát kinek mi..

2019. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az sem szívderítő, amikor bemutatkozás gyanánt kapsz egy mappát, tele farokszelfivel.
2019. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
#19 de visszaírnak. Röpke 3 hónap alatt néggyel is randiztam.
2019. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

#24

3 hónap alatt 4-el? Minek?

Ő hazudott magáról, vagy te nem kellettél neki?

2019. nov. 10. 10:31
 26/39 anonim ***** válasza:
94%

#25

Volt amelyiknek én nem kellettem, volt amelyik nekem volt unalmas, van ilyen

2019. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ösnek igaza van. A striás, háromgyerekes anyukák is úgy indulnak neki, hogy ők mármost csak hosszútávú ásó-kapa kapcsolatot akarnak egy álompasival. A férfiak meg elvárják, hogy a sörhasukkal meg a segédmelós állásukkal együtt már az első randin letérdeljen nekik a csaj.
2019. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
37%

Ezek a netes társkeresők pont arra nem jók, amire kellene: olyanok tudjanak párt keresni megadott szempontok alapján, akiknek már körülményesebben megy a személyes társkeresés, mondjuk munka, gyerekek, lakhely miatt.

A 20-on éves korosztály nyilván nem itt talál párt, a 30-as gyerekesek köre elég behatárolt. A 30+ gyerektelen nőknél sok esetben már a bemutatkozásnál látszik, nem ebben a világban élnek. Vannak persze nem vonzó külsejű nők, akik lehetnek tök normálisak, de szerintem ők élőben is találnak párt, ha kompromisszum képesek.

De a csinos, vagy átlagos gyerektelenek többségénél elvárás, hogy a jövendőbeli "tudja, mit akar az élettől", vigye el táncolni, zumbázni, sportoljon, ne igyon, imádjon utazni, szeresse a tengert,télen síeljen a Tátrában, legyen legalább elvált, de gyereke az semmiképp ne. :)


Ezek a nők csak egy dolgot felejtenek el. Hogy ugyanezek az elvárásai egy 10 évvel fiatalabb, akár szebb nőnek is, aki komoly párt keres. És az ilyen elvárásoknak megfelelő 30-as pasi azt akarja az élettől, hogy legyen mellette egy feszes testű, értelmes, 26 éves nő, akivel elég elmenni évente 2x-3x bulizni, akinek nem kell naponta 10km-et kocognia, hogy karcsú maradjon, akivel elég elmenni évente egyszer nyaralni akár Tiszafüredre, télen síelés helyett pedig egy hosszú hétvégére wellnessezni a Schneeberg helyett. Mert tudja, hogy a pénzért meg kell dolgozni, és ő is igényli az otthoni passzív pihenést. Nem erőlteti rá a megkövesedett baráti körét a pasasra, mert megválogatja a barátait.

Azok a pasasok, akik az ő képzeletükben élnek, a 25-30 éves nőkkel élnek együtt, hovatovább nekik csinálnak gyereket, ha úgy gondolják. Nekik nem kell a netes társkereső, mert ott a jobbra-balra húzogató, ha arra is lusták, hogy megejtsenek egy hétvégi kocsmatúrát. Ezek a nők szerintem elképzelni se tudják, hogy egy 30-as férfi-pláne ha normális külsőleg-belsőleg- mennyire kelendő. Sosem voltam sportos testű, inkább arányos. Még nagyon magas sem, 187cm. vagyok, normális arccal. 32 évesen hagytam abba a vendéglátózást, addig minimum havonta egyszer rám mozdultak 20-on éves csajok, jobbak, rosszabbak. Párkapcsolat miatt is hagytam abba a vendéglátást, de ahol női munkatársaim voltak, majd minden munkahelyemen felkínálkoztak nők, még nálam 10 évvel fiatalabb is! Pedig nem kihívó a szövegem, nem süketelek, nem flörtölök.Így 42 évesen, két gyerekkel nem gondolnám, hogy még képben vagyok a nőknél, de még a napokban is kicsit túl bizalmassá vált egy beszélgetés az egyik helyen, ahová a munka miatt járok, és láttam a jeleket, amiket a vendéglátós időszakomban. :D És messze nem felelek meg a társkeresős álmoknak.

2019. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
96%

"Tapasztalatból mondom, hogy ott vannak az "átlagos teázós" lányok is, csak ugye őket nem igazán veszed észre..."


Így van szerintem is. Az "átlagos teázós lány" ott van a könyvtárban, ott van a grafikai stúdióban (amikor névkártyát csináltatsz), ott van a könyvelőirodában, ott van a bankban az íróasztalnál. Kapásból 8-10 helyes, csinos, visszafogott, értelmes nőt tudok a környezetemben.

2019. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

#29

És bemutatnál az egyiknek?

Az a baj, hogy 95%-uk kapcsolatban van, a maradék 5 meg egyáltalán nem olyan, mint ahogy mutatja magát..

2019. nov. 10. 12:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!