Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti nőnek már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti nőnek már tényleg lehetetlen normális pasit találnia, még akkor is ha nincs gyerek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nincs gyerekem, mert ha az lenne, akkor végképp lehetetlen lenne társat találni ebben a korban. A férfiak nagyon lenézőek a gyerekes nőkkel ha társkeresésről van szó (bezzeg amikor a népességfogyásról, akkor meg a nőket hibáztatja mindenki, hogy miért nem szülnek)

Viszont még gyerek nélkül is, normális pasit találni már képtelenség. Egyrészt a normálisak azok már elkeltek, másrészt meg sokan már a fiatalabb nőkre hajtanak, mert friss husi meg jajj már biztos meg akar állapodni egy 30 fölötti, azok elől már menekülni kell. Ilyen az alapvető hozzáállás. Legfeljebb ha nincs ló jó a szamár is alapon ingyen dugó pajtinak jó lennék önkielégítés helyett, de ennyi.

Más is így tapasztalja, vagy csak engem idegesít ez a jelenség ennyire?


2019. dec. 9. 17:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Észre kell venni a rendes embert ennyi. Van nem is kevés!!!
2019. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

30-as vagyok.


Nekem amúgy elég sok lány ismerősöm van akik szétmentek a gyerekük apjával és azóta van új párjuk. Ezek között van olyan is aki olyan férfival jött össze akinek nincs gyereke (azóta van már közös gyerekük is), illetve olyan is van akinek már volt gyereke szintén. ÉS évek óta működik a kapcsolat. Ezek közül vannak akik azóta már össze is házasodtak.

2019. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem àltalànosítottam minden férfira a vilàgon, hanem megosztottam a tapasztalataimat, azokról akikkel én ismerkedtem. Azok 95% - a alkalmatlan volt pàrkapcsolatra, a maradékkal a személyiségünk-,az igényeink nem passzoltak egymàshoz, ezért léptem, hogy ne pazaroljuk egymàs idejét feleslegesen. Azért abban egyetérthetünk, hogy szóba sem hoztam a föld összes férfijàt, hiszen egyetlen embernek elérhetetlen az összes élő ellenkező nemű személy. A leghitelesebb statisztikàk sem a bolygó összes emberének részvételével készülnek. Érted?

Nem próbàltam ki sok pasit, mert mint mondtam, a nagy többség màr az előzetesben ( ismerkedés), megbukott. Így nem jutottam oda. Akkor minek próbàljam ki? Nàlam az ismerkedés nem abból àll, hogy kipróbàlom, dugok vele aztàn vagy maradhat, vagy megy a levesbe.

2019. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!