Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti nőnek már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti nőnek már tényleg lehetetlen normális pasit találnia, még akkor is ha nincs gyerek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nincs gyerekem, mert ha az lenne, akkor végképp lehetetlen lenne társat találni ebben a korban. A férfiak nagyon lenézőek a gyerekes nőkkel ha társkeresésről van szó (bezzeg amikor a népességfogyásról, akkor meg a nőket hibáztatja mindenki, hogy miért nem szülnek)

Viszont még gyerek nélkül is, normális pasit találni már képtelenség. Egyrészt a normálisak azok már elkeltek, másrészt meg sokan már a fiatalabb nőkre hajtanak, mert friss husi meg jajj már biztos meg akar állapodni egy 30 fölötti, azok elől már menekülni kell. Ilyen az alapvető hozzáállás. Legfeljebb ha nincs ló jó a szamár is alapon ingyen dugó pajtinak jó lennék önkielégítés helyett, de ennyi.

Más is így tapasztalja, vagy csak engem idegesít ez a jelenség ennyire?


2019. dec. 9. 17:08
1 2 3 4
 21/33 mikeXxX ***** válasza:

Brühühü brühühü lehet sipákolni csak semmi értelme nem elvárásokat kell keresni hanem szerelmet ezt manapság szinte minden nő elfelejti . Én meg férfi vagyok szintén egyedül mégsem teszem fel itt kérdésként hogy ki miért nincs velem mert értelmetlen lenne a kérdés .

40f

2019. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
8%

10. A nők háromnegyedének bejön és simán elfoghadható 5-10 év korkülönbség. A negyedüknek-harmaduknak még több is. Itt a gyakorin megy jobban ez a hülyéskedés, hogy jaj, max csak pár év legyen a korkülönbség.


Ráadásul pont, hogy egy nő a férfiak szemében úgy huszonévesen van a csúcson, egy magára adó, testére, megjelenésére, egészségére figyelő, határozott, tapasztalt, magabiztos, egzisztenciálisan is sokat elért férfi pedig inkább harmincasként van a csúcson és akkor a legvonzóbb a nők szemében.


(Mivel a nőnek szinte csak jól kell kinéznie a csúcson levéshez a férfiak szemében, ami leginkább fiatalon van meg nála, a férfinak pedig rengeteg mindent le kell tennie az asztalra hogy a nők szemében vonzó legyen, ami inkább kicsit idősebben jön össze.)

Ezt hihetetlen, hogy képtelenek vagytok megérteni.

2019. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

40f

Mindenkinek vannak alap elváràsai. Aki ezt tagadja, az hazudik, képmutató. Semmit se ér, ha pl olyan emberek akarnak összejönni veled akihez képtelen vagy vonzódni, nem tetszik stb. Ez nem jelenti azt, hogy vàlogatós valaki, csak épp azt, hogy nem igénytelen, és nem àll össze minden jöttmenttel. Egy vonzalom nélküli kapcsolatnak semmi értelme, halàlra van ítélve.

Szép mese, hogy csak a belső szépség szàmít, csak épp kamu. Minden szàmít.

2019. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek vannak alap elváràsai. Aki ezt tagadja, az hazudik, képmutató. Semmit se ér, ha pl olyan emberek akarnak összejönni veled akihez képtelen vagy vonzódni, nem tetszik stb. Ez nem jelenti azt, hogy vàlogatós valaki, csak épp azt, hogy nem igénytelen, és nem àll össze minden jöttmenttel. Egy vonzalom nélküli kapcsolatnak semmi értelme, halàlra van ítélve."


Habár nem a 40f vagyok, hanem a 13-as válaszoló, remélem nem baj, ha én is reagálok erre. Amit leírtál, az maximálisan igaz. Csak, hogy ez pont azt jelenti, hogy lennének lehetőségek, csak az adott illető valamiért nem vonzó számunkra (lényegtelen, hogy férfi vagy női oldalról nézzük). Aztán meg itt a gyakorin teszik fel nagyon sokan kérdésként mégis, hogy "Miért nem kellek senkinek?" Vagy "esélytelen nekem már párt találni?". Az ilyen kérdezők pont ezt felejtik el, hogy a lehetőség adott, csak ők vágynak másra, mint amiket a lehetőségek nyújtanak.

2019. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

24-es vagyok, kis kiegészítés. Szóval nem az a baj, hogy másra vágynak. Ez érthető, akihez nem vonzódunk, vele nem kezdünk. Csak az hatalmas hazugság, hogy nincs normális az ellenkező nemből, meg hogy senkinek nem kellünk. De, van normális az ellenkező nemből, meg mindig lesz olyan akinek kellünk. Csak max részünkről ez viszonzatlan.


Ilyen értelemben a kérdező is amit kiírt kérdést, az úgy lenne helyes, hogy "30 fölötti nőnek már tényleg lehetetlen normális pasit találnia, aki az Ő SZÁMÁRA (tehát a kérdező számára) is bejön, még akkor is ha nincs gyerek?" Mondjuk erre válaszolni nem tudnánk, mert csak ő tudja milyen férfire vágyik.


Ez főleg a fiatal lányok körében jellemző amúgy, hogy azt mondják senkinek nem kellenek, közben meg ha rákérdezel , kiderül kb minden nap van jelentkező, csak a csaj másra vágyik. És ilyenkor szoktak ide irkálni tipikus jófiúk is, hogy ők normálisak, kedvesen leszólították a lányt, mégis elutasították őket.


Szóval NORMÁLIS FÉRFI ÉS NŐ van, max nem vonzódunk hozzá. Ezt akartam belőle kihozni. És ebből nem azt kell leszűrni, hogy akkor senkinek nem kellünk meg nincs normális férfi/nő.

2019. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Zz
2019. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Definiáld magadban, hogy mit jelent számodra, hogy "normális pasi". Nem minden "normális" pasi kelt el, mert épphogy ők nem feltétlen kelendőek ebben a mai világban. Nekem inkább a 30-on felüli nők jönnek be, pont azért, mert érettebbek, mint a 20-on évesek.
2019. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
24: Kicsit olyan ez, mint az étel. Ha nincs gusztusod megenni, hiába vagy éhes. Mondhatod a vegának, hogy tele van rátotthússal az asztal, ő panaszkodni fog, hogy "nincs semmi kaja". Ez ilyen.
2019. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

24. De az pont ugyanúgy nem lehetőség ,ha neked nem tetsző emberek próbàlkoznak be nàlad, mint az, ha senki:) Mert nem jut ezzel előrébb az ember. Ugyanúgy nem fog magához való pàrt találni vele.

Normàlis pasi kevés van. A többségben semmi felelősségvàllalàs, elköteleződési hajlandósàg sincs, vagy lelkisérült/ idegbeteg/ mama kedvence stb.

Nekem pl hatalmas szerencsém volt, 24 voltam mikor megismertem és összejöttünk a férjemmel, bàr ő fiatalabb egy kicsit. De én erre is nyitott voltam nőként , sokan eleve kizàrjàk ezt a lehetőséget példàul. Így is , 5 év alatt ( előtte) sokat ismerkedtem, de egyik pali gàzabb volt mint a màsik. 17- es voltam.

2019. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

28-as, ez a legjobb hasonlat. Eltaláltad. :D


29-es!


"Mert nem jut ezzel előrébb az ember. Ugyanúgy nem fog magához való pàrt találni vele."


Ez így van, de akkor sem lehet azt mondani, hogy senkinek nem kell.


"Normàlis pasi kevés van. A többségben semmi felelősségvàllalàs, elköteleződési hajlandósàg sincs, vagy lelkisérült/ idegbeteg/ mama kedvence stb."


Ne vedd bántásnak, de erre van egy olyan mondás mikor egy nő azt mondja az összes pasi ugyanolyan, hogy akkor miért próbálta ki az összeset?


Ebből amit ki akarok hozni, hogy miből gondolod, hogy a többség olyan amit Te leírsz? Max azok közül volt a többség olyan, akikkel Te próbáltál meg ismerkedni még a férjed előtt. Végülis szerintem nem ismerkedtél a világon létező több milliárd férfival. Felejtsük el ezt az általánosítást. Amikor egy pasi ír ki ide a gyakorira egy kérdést, hogy a nőknek miért a bunkó rosszfiúk kellenek, akkor ők is megkapják, hogy általánosítanak.

2019. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!