Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti nőnek már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti nőnek már tényleg lehetetlen normális pasit találnia, még akkor is ha nincs gyerek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nincs gyerekem, mert ha az lenne, akkor végképp lehetetlen lenne társat találni ebben a korban. A férfiak nagyon lenézőek a gyerekes nőkkel ha társkeresésről van szó (bezzeg amikor a népességfogyásról, akkor meg a nőket hibáztatja mindenki, hogy miért nem szülnek)

Viszont még gyerek nélkül is, normális pasit találni már képtelenség. Egyrészt a normálisak azok már elkeltek, másrészt meg sokan már a fiatalabb nőkre hajtanak, mert friss husi meg jajj már biztos meg akar állapodni egy 30 fölötti, azok elől már menekülni kell. Ilyen az alapvető hozzáállás. Legfeljebb ha nincs ló jó a szamár is alapon ingyen dugó pajtinak jó lennék önkielégítés helyett, de ennyi.

Más is így tapasztalja, vagy csak engem idegesít ez a jelenség ennyire?


2019. dec. 9. 17:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"Ha képes vagy megérteni, vagy jobban mondva, inkább beletörődni, hogy az a korszak elmúlt..."

Miféle korszak? Mi ez a hülye szöveg mindenhol?

2019. dec. 9. 17:29
 12/33 anonim ***** válasza:
8%

" jajj már biztos meg akar állapodni egy 30 fölötti, azok elől már menekülni kell."


Akkor gyere össze egy 20 éves sráccal, az majd örülni fog mint majom a farkának. Gond megoldva.

2019. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
55%
Azért az elgondolkodtató, hogy mindenhol azt hallani férfiak és nők részéről is, hogy nincsen normális az ellenkező nemben. Meg ha megkérdeznek embereket kire vágynak, olyanokat mondanak, hogy legyen céltudatos, éretten gondolkodjon, humoros stb. De érdekes módon amikor jön egy lehetőség akkor meg nem élnek vele, mondván "jó fej vagy, de nem vagy az esetem" :D Utána meg megint jönnek a kérdések ide a gyakorira is, hogy "Miért nem kellek senkinek?" vagy hogy "Nekem esélytelen párt találni?"
2019. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Legjobb 50-es férfiként a 30-as nő, mint elvárás.
2019. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Én pl. gyerekkel is találtam párt 30 fölött, egy szintén elvált, gyerekes, 30-as, normális férfit.
2019. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Én 15 éves korom óta komoly kapcsolatot szeretnék, normális hapsinak tartom magam. Humorom, munkám, diplomám megvan, barátnő meg sehol. Már amennyire mindenki normálisnak tartja magát, de na.. Elmúltam 30, és átnéznek rajtam a nők. Gondolom nálad ez már a "nem normális" kategória.
2019. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Amelyik baràtnőm 27-28 éves kora körül szingli lett, az bizony most, 33-36 éves korosztàlyban is az, egyiknek sincs gyereke. Nem egy és nem kettő jàrt így sajnos. És nem azért, mert nem akarnak egy normàlis pàrkapcsolatot.

33/N

2019. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
33-as, de ugyan ez igaz férfiakra is. Sokan szeretnének normális párkapcsolatot, de állandóan visszautasítást kapnak. Ilyen téren nem különbözik egymástól a két nem szerintem.
2019. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
2 gyerekkel ismertem meg a paromat, aki akkor 38eves notlen ffi volt, mara a ferjem. Semmi megalkuvas nem volt egyikonk reszerol sem.
2019. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mármint 17-es, na :D
2019. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!