Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van rá hogy 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van rá hogy 33 éves nőként jóképű pasit találok magamnak aki még egyedülálló?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 19:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
8%
Van rá esély nyilván, de ne legyél kompromisszum képtelen. Persze az is számít, hogy te magad hogyan nézel ki. Így ismeretlenül azt gondolom(férfiként), hogy ha 33 éves korodra nem tudtál kialakítani egy egészséges kapcsolatot, akkor van azért probléma. Vagy csak simán tréül nézel ki, vagy tréül nézel ki és még az elvárásaid is irreálisak.
2019. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább olyat fogsz találni, aki már túl van 15 kapcsolaton, max. 2 gyereke van (egy innen, egy onnan), tartásdíjat fizet, és min 2 váláson van túl, de van manija.

Megj.: én 37 vagyok, és tök, totál egyedülállóként élem az életemet.

2019. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%
21, persze, elvált nők nem léteznek, családi nehézségek nem léteznek, 2 párkapcsolat között lévő szinglik nem léteznek :DD Aki szingli az gáz, ha meg ugyanaz a nő 2 hét múlva párkapcsolatban van, akkor decsodálatosnő lett hirtelen... A "Van azért probléma" szöveg megszűnt, probléma az sose volt, tökéletes nő hiszen FOGLALT :D Ugyanezt átéltem én is mielőtt megtaláltam a jelenlegi párom, annyi paraszt szöveget kaptam hogy megszámolni nem tudom. Azóta meg én vagyok a kész tökély ugyanezeknek...Mert foglalt vagyok.
2019. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
5%
Egy 50-es pasi gondolom már nem fér bele?
2019. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A jóképűség relatív, így nehéz megállapítani mennyi az esélyed...
2019. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
19%

Hááát... Ha te egy nagyon jó külsejű vonzó, szép nő vagy... Akinek a személyisége is kiváltja férfiakból a vonzalmat és olyan ember vagy, akihez szívesen köteleződnének el a férfiak... Ha nincsenek (de TÉNYLEG NINCSENEK) nagy anyagi elvárásaid... Ha életvidám, laza, játékos személyiség vagy, akivel öröm együtt lenni... Ha nincsenek fekete foltok a múltadban, nem vagy exr1b@nc, nem voltak kalandjaid - azaz nem olyan "elhasznált" nő vagy...


Akkor TALÁN van esélyed.

Bár kérdem én, ha ilyen vagy, akkor hogyhogy nem csapott le rád neked megfelelő pasi, főleg hogy huszonévesen még szexuálisan vonzóbb voltál?


Ha te azonban egy: sok pasi által használt átlagos külsejű, magas elvárásokkal rendelkező, de személyiségben sablonos nő vagy - akkor viszont felejtsd el ezt a dolgot!

2019. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
20%
Adom az előző válaszát. Sok nő el van szállva magától. Majd akad neked is valami. Nemsoká 40 éves vagy. Egy mondjuk 35 éves jóképű férfi válogathat a 20-as csajok között. Hogyan versenyezhetnél egy pl 25 éves, szép csajjal. Tudom hogy ezt nehéz elfogadni, nem is szoktátok tudni elfogadni, de ez van. Majd megbékélsz te is, ha egy kicsit lejjebb adsz az gényeidből, vagy ha öreg macskás nő leszel.
2019. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Addig válogatott a korsó a kútra, amíg el nem törött...

Ejj de szép az élet, s milyen igazságos.

2019. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
nekem meg az a véleményem hogy egy 35 éves pasi nem kezd pl 22 évessel és hol vagyok még a 40 től:)
2019. dec. 11. 19:41
 30/36 A kérdező kommentje:
nálam pl anno amikor 22 éves volt nem próbálkozott be senki most meg elég sokan pont ezt meséltem egyik ismerősömnek
2019. dec. 11. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!