Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van rá hogy 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van rá hogy 33 éves nőként jóképű pasit találok magamnak aki még egyedülálló?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 19:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%

35 éves pasi nem kezd 22 éves csajjal? Kérdező, te nagyon el vagy tévedve! Még a 65 éves pasasok is vonzóbbnak találnak egy 22 éves csajt egy 33 évesnél általánosságban! Nem furcsa például az, hogy Borkait sem egy harmincas csajjal videózták le, hanem egy 20 éves finom, friss, feszes fiatallal?


De persze akkor nyugtasd magad. Bár fel nem tudom fogni, hogy lehetnek egyesek ennyire naivak.

A fiatal csajok jobbak. A jóképű harmincas pasik megtehetik, hogy közülük válogassanak, ergo meg is teszik.


Komolyan kérdezem, nem lenne jobb lejjebb adni az igényeidet, mint 10 év múlva egyedül, gyerek nélkül, macskás nővé válni?

2019. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó te még életedben ne voltál szerelmes. De szeretni se szerettél senkit soha. A jóképű gondolom nem azt jelenti a kérdezőnek hogy filmsztár, hanem hogy neki épp tetszik még ha nem is tökéletes másoknak...Milyen leadni az igényeket? Úgy érted parancsra szexelni? Menj már valahová. A macskákról meg annyit, hogy párkapcsolatban élők közül szerintem többen tartanak állatot mint a szinglik. Kutya macska minden van, nekünk is van a kertben. Nem értem mikor szakadsz már le a külföldi oldalaidról ahonnan ezeket szeded.
2019. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%
Úristen visszaolvastam az előző oldalt itt nyüzsög az egész redpill hadosztály. Menjetek már csajozni szerencsétlenek, vagy nem megy? Itt kell vergődni? Attól nem fog a kinézett szőke 20 éves műnőd rádvetődni, hogy itt gyakorin fenyegetőzöl hogy 25 fölött minden nőnek annyi, vegyen már észre gyorsan téged. Vagy olvasgatja a műnőd ezt az oldalt? :DD Nem lenne egyszerűbb közvetlenül a műnődnek fenyegetőzni, mint itt olyanoknak akiknek közük nincs a bimbózó "románcaitokhoz"? Románc ja.:DD Ilyen érzelmi analfabéták azt se tudják mi az.
2019. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Két hülyegyerek...

Magyaráztok itt bele minden hülyeséget a hozzászólásomba. Mivel egyértelműen látszik, hogy nem konstruktív vitát akartok folytatni, ezért ennek megfelelően kezelem a vergődéseiteket.

Két gyökér komolyan... Vagy két buzeráns.

Már itt írtok rólam olyan jellemzést, hogy a pofám leszakad. Hogyan veszitek ti, hogy személyesen engem jellemezzetek pár mondat alapján? Semmit nem tudtok rólam, de már osztjátok az észt.


Tessék kérdező, itt van két példány, vedd fel velük a kapcsolatot.

2019. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ja most látom, hogy mindkét hozzászólást ugyanaz írta. Mi van kispatkány? Szünet van az iskolában, és most éppen gyakorizol a mosdóban, mert el kell rejtőznöd, mivel egy kis csicska vagy? Legalább egy értelmes ellenérvet írnál, mielőtt kiröhögteted magad a bullshitjeiddel. Vagy ma is Meseországban jársz befüvezve?

Ne aggódj kispatkány, attól, hogy itt arcoskodsz, a való életben ugyanúgy egy kis csicska maradsz.

2019. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Jaa, értem. Azért van annyi elvált,megcsalt, megkeseredett férfigyűlölő nő, mert olyan jól választanak. He he. Akinek meg senki sem elég jó, az egyedül marad. Azért, ahogy a mellékelt ábra mutatja, sok nő megköti azt a bizonyos kompromisszumot:) csak ez nem lesz így kimondva:) amúgy az öreg macskás nő csak egy metafora, nem kell szó szerint érteni, tehát nem egy idős hölgy, aki valóban macskákat tart. Azért szokták mondani, hogy a hallgató asszociálni tudjon valamire ebben az esetben, tudjon képet alkotni fejben, quasi érthetőbb legyen a sztori. Igazából nincs köze a kisállat tartási szokásokhoz:). Amúgy nekem mindig volt barátnőm, párom, mostanában meg már inkább feleségem. Az ilyen felfogású hölgyektől távol tartottam magam és ezt javaslom férfitársaimnak is, abból baj nem lesz:) hagyni kell őket a csakazértis, meg a nekemezjár, márpedignekemelvárásaimvannak világban. Az élet mindig benyújtja a számlát.
2019. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!