Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem furcsa, hogy még a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy még a csúnya nők is találnak egy csettintésre pasit?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon sokan megsértődnek számomra érthetetlen okból, ha azt mondom, hogy még a csúnya nőket is megdugják. Ezzel amúgy azt akarom illusztrálni, hogy a nők jóval könnyebben ismerkednek.


Szeretnék leírni 2 tapasztalatot:


Az első eset 3 éve történt velem kb. amikor megismertem egy molett nőt. Ez a nő 16 éves korától párkapcsolatban volt, annak ellenére, hogy nem volt szép. Mármost, akkor eléggé ki voltam éhezve, szóval lefeküdtem vele.


Most nemrég ismét megismertem egy csúnya lányt. Az a durva, hogy nem csak az, hogy előttem több pasija volt, de a jelenlegi pasiját is képes lett volna megcsalni velem. Elég szexéhesnek tűnt, és úgy volt, megdugom, de végül észbe kaptam:


Elég volt egy olyan alkalom, nem akarok csúnya nőket dugni. Inkább felszedek egy olyat, aki tetszik.


Most van is egy másik lány, akivel alakulnak a dolgok, de ő már szebb.


A fenti történetek tanulsága:


A csúnya nők iszonyú gyorsan képesek maguknak pasit találni. Én is beleestem egy hálójába, és az előbb is befűzött egy.


Viszont! Fordítva nem így van. Egy férfinak nehezebb általában ismerkednie.


2019. dec. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésed így szólt: ... hogy még a csúnya nők IS kapnak csettintésre pasit...


Imádom ezt az általánosítást. Se csúnya nem vagyok, se molett, mégsem kapok csettintésre pasit. Akkor ez biztos, hogy a külsővel függ össze? Nem lehet, hogy inkább így kéne fogalmazni: az igénytelen emberek csettintésre találnak partnert?


Ja, és nemrég totál odavoltam egy kimondottan nem szép pasiért, mégsem kellettem neki. Értsétek már meg: nem a külsőn múlik!!!

2019. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva kifejezetten vadászok a friend zone-ra. Valahogy onnan mindig sikerül arra csavarnom a dolgokat, hogy nekem kedvező legyen.


Itt van a mostani csaj, akit említettem. Alapból nem biztos, hogy fel tudtam volna szedni, mert van kissé még mindig harározatlan vagyok. Friend zone-ban viszont elkezdtek arrafelé csavarodni a dolgok, ahogy az történni szokott velem.


Nem, nem tartom magam amúgy kedves pasinak. Legalábbis mióta ateista lettem már nem. Keresztényként még mást gondoltam magamról.

2019. dec. 11. 21:06
 13/44 A kérdező kommentje:

": az igénytelen emberek csettintésre találnak partnert?"


Meglehet, hogy igen. Mivel nem néznek ki jól, ezért az önbizalmukat tornázzák fel, ami sokaknak vonzó.


Évekkel ezelőtt a barátnőm megcsalt egy olyan sráccal, aki még nála is alacsonyabb volt, meg amolyan ragyás arcú.


Azt viszont tudtam, hogy a srác domináns, így simán kiütött a nyeregből, mert én nem voltam az.

2019. dec. 11. 21:10
 14/44 anonim ***** válasza:
94%
#10: en 169/51 vagyok, de ez teljesen lényegtelen. Ha kövér lennék se dugnek olyannal, aki nem vonzó számomra, mert mi értelme lenne annak?
2019. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Értelme az nincs. A vonzalmon múlik a dolog, az meg belülről származik.


Néha csak a fejemet fogom, hogy a nők milyeb idióta fejű pasiknak fogják a kezét. Ha én úgy néznék ki, elbújnék.

2019. dec. 11. 21:33
 16/44 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mégis mi a bajod? Nem csak a ronda nők, hanem az "idióta fejű" pasik találnak párt.
2019. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés a csúnya nőkről szól.


Talán zavar, mert te vagy egy közeli ismerősöd csúnya nő?

2019. dec. 11. 22:01
 18/44 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a kettő nem ugyanaz. Természetesen egy férfi ma tud találni párt, de aktívan akkor megy neki, ha profi a csajozásban. Ezzel szemben a csúnya nőknek nem kell profinak lenniük a társkeresésben, anélkül is villámgyorsan jutnak eredményre. Elég ha felkínálják a pi--ájukat, és valaki még aznap este megdugja.
2019. dec. 11. 22:04
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gyerekes ez az irigység, " de a csúnya nőknek nem kell.. bla bla" nem elég baj nekik, hogy azok?

Kevesebb az esélyük sokkal, hogy belejük szeressen valaki. A szépet könnyű szeretni, bármilyen is legyen a személysége. Külsőség orientált világban élünk, a csúnya lányokkal csak beérik, mint te is, - de sosem fogják őket rajongásig szeretni, - és ezzel ők pontosan tisztában vannak.

Akkor hol a baj?

2019. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

"Elég ha felkínálják a pi--ájukat, és valaki még aznap este megdugja."


Ha most kakálnék egyet, felkínálnám eladásra, és adnának érte akármennyi pénzt, akár csak 50 forintot egy darab kikért, akkor én vagyok a hülye, vagy aki szart vesz?

2019. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!