Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem furcsa, hogy még a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy még a csúnya nők is találnak egy csettintésre pasit?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon sokan megsértődnek számomra érthetetlen okból, ha azt mondom, hogy még a csúnya nőket is megdugják. Ezzel amúgy azt akarom illusztrálni, hogy a nők jóval könnyebben ismerkednek.


Szeretnék leírni 2 tapasztalatot:


Az első eset 3 éve történt velem kb. amikor megismertem egy molett nőt. Ez a nő 16 éves korától párkapcsolatban volt, annak ellenére, hogy nem volt szép. Mármost, akkor eléggé ki voltam éhezve, szóval lefeküdtem vele.


Most nemrég ismét megismertem egy csúnya lányt. Az a durva, hogy nem csak az, hogy előttem több pasija volt, de a jelenlegi pasiját is képes lett volna megcsalni velem. Elég szexéhesnek tűnt, és úgy volt, megdugom, de végül észbe kaptam:


Elég volt egy olyan alkalom, nem akarok csúnya nőket dugni. Inkább felszedek egy olyat, aki tetszik.


Most van is egy másik lány, akivel alakulnak a dolgok, de ő már szebb.


A fenti történetek tanulsága:


A csúnya nők iszonyú gyorsan képesek maguknak pasit találni. Én is beleestem egy hálójába, és az előbb is befűzött egy.


Viszont! Fordítva nem így van. Egy férfinak nehezebb általában ismerkednie.


2019. dec. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

"Azt viszont tudtam, hogy a srác domináns, így simán kiütött a nyeregből, mert én nem voltam az."


Mar bocs de ha valoban a parod volt akkor mar az elejetol fogva tudta rolad hogy nem az onbizalmaddal hoditasz. Megcsalni barkit eleg gerinctelen huzas de ahogy te beszelsz masokrol sem vall tul jo jellemre. Tul nehez lenne elfogadni hogy ez nem valami unfair elore elrendelt jatszma, hanem egyeneken múlik?

2019. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%

A képlet egyszerű: Értelmes nőtől nem fogod azt hallani, hogy nőknek bármiben is nehezebb a társkeresés. Az értelmes nők egyszerűen közlik, hogy igen, könnyebb helyzetben vannak.

Akiktől hallod, hogy a nőknek nehezebb vagy ugyanolyan nehéz, azokat elég megnézni: Általában tiniszinten megragadt, rendszeresen panaszkodó és hisztiző nők, akik miközben válogatnak, kicsit sajnáltatni is akarják magukat.

2019. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
94%

"hogy nőknek bármiben is nehezebb a társkeresés. Az értelmes nők egyszerűen közlik, hogy igen, könnyebb helyzetben vannak."


Semmivel nincsenek könnyebb helyzetben TÁRSkeresésben, csak dugopajtit találnak esetleg könnyebben, ha nem sok igényük van.

2019. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%

"Talán zavar, mert te vagy egy közeli ismerősöd csúnya nő?"


Nem, nem vagyok csúnya nő. Ami zavar, az az itteni végtelenül ostoba hozzáállás, hogy aki nem 25 év alatti Insta modell kinézetű, az ne válogasson, vegye megtiszteltetésnek, ha az utolsó kanos hülyegyerek meg akarja dugni.

2019. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
#23: ilyen ostobákat, mint a kérdező, minden bokor alól lehet szakítani, csak éppen kinek kellene?
2019. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
17%

Húú... Na itt azt hiszem rendet kell tenni :D


Az, hogy egy csúnya nő is előbb talál magának pasit (és a csúnya nő sok esetben beképzelt és válogatós), mint egy férfi nőt, ez annak köszönhető, hogy az évmilliók folyamán úgy alakult ki, hogy a férfiak vadásznak a nőkre, a nők pedig válogatnak.


Csak gondold el:


- Pasiként oda mész 10 nőhöz, de egyiknek sem jössz be, ez már az egód is csúnyán megtépázza, önbizalomhiányod lesz. Minden egyes elutasítással még nagyobb.


- A nőhöz oda megy 10 férfi, abból 2 bejön neki és azokkal lesz szex/kapcsolat bármi. De az egóját attól a többi 8 is fényezi, mert mégis attól, hogy neki nem jöttek be azok a pasik, attól még csorgatták a nyálukat rá.


Amit ki akarok hozni ebből, hogy nem mindegy, hogy neked kell oda menned 10 emberhez és abból lehet mind a 10 elutasít, vagy pedig téged szólít le 10 ember és abból lehet van aki tetszik is.


És ezt férfiként mondom, de ezt mi magunk rontottuk el, mert közöttünk vannak olyanok is akik annyira kanosak sokszor, hogy a legrondább nőnek is bármit megadnának, hogy szexeljen velük. Nincs ezen mit csodálkozni, hogy válogat sok nő.

2019. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

#23

Ugyanugy ossze vagy zavarodva mint a kerdezo. Lehet hogy nokent konnyebb szexet talalni de ennek nem az az oka h a nok ilyen privilegizalt helyzetben lennenek es valogatnanak a pasik kozul hanem mert a ferfiaknak eleve magasabb a libidoja, ergo a szexre azert eleg sokszor kaphatoak. Dea szex az nem egyenlo parkapcsolattal... Rengetegen megdugnanak de parkapcsolat mar nem lenne ezek kis szazelakaval sem. Es nem azert mert csunya vagyok vagy valogatos hanem mert a kozeledok nagy szazaleka csak szexet akarna. En meg nem. Csak a ffiak fejeben letezik ez a nagy noi elony.

2019. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

#27

A te fejedben sztem nem létezik az hogy egy ffi utasit vissza egy not es ez nem kotodik vmi szigoru pontrendszerhez... A ffiak ugyanugy valasztanak.

2019. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

#27: ez nem így működik. Hogy gondolod, odamesz idegeneknek és megkérdezed, hogy dugunk vagy járunk?

Ez nem így van, soha nem ismerkedtem így és nem is fogok. Az emberek általában úgy ismerkednek, hogy ahhoz kerülnek közelebb lépésről lepesre, akivel kölcsönös szimpátia van.

Normál esetben nyílt visszautasítás sincs, ha nem ajtostol rontasz a házba, de ezeket sokan nem tudják, mert 0 emberismerettel vannak megáldva, az összes képességük a youtube-rol összeszedett pua videó. Szánalmas!

2019. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Rockarc ***** válasza:
95%

Gyerekek. Valasszuk mar szet a dugast a parkapcsolattol. Ferfikent, ha sexet akarsz, csak egy telefonba kerul es az altaad kivant idopontban ott lesz a no es mindent megtesz neked ugy, ahogy akarod. Mindezt egy vacsora araert.


Egy no ezzel szemben igaz ingyen, de jo esellyel osszeszed egy olyan nyomoroncot, mint a kerdezo, es pont le se fogja szarni, nemhogy a kivansagat lesni. Nagy biznisz, mi?


A parkapcsolat meg teljesen masrol szol, ott mindket felnek komoly kihivasokkal kell megkuzdenie, mire egymasra talalnak, egyiknek sem konnyebb, vagy nehezebb. Civilizalt embereknel ugy mukodik, hogy elobb van parkapcsolat, es annak mindossze az egyik oromszerzo mellekaga a sex. A vilagon vannak mas dolgok is, aminek orulni lehet a napi betevo tobbszori reszelesen kivul. De ezt lelki nyomorekok elkepzelni sem tudjak. Tipikus vakoknak magyarazni a szineket. Amikor ilyen kerdest latok, akkor mindig a degeneracio, meg az allatias veglenyek jutnak eszembe.


43F

2019. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!