Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem furcsa, hogy még a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy még a csúnya nők is találnak egy csettintésre pasit?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon sokan megsértődnek számomra érthetetlen okból, ha azt mondom, hogy még a csúnya nőket is megdugják. Ezzel amúgy azt akarom illusztrálni, hogy a nők jóval könnyebben ismerkednek.


Szeretnék leírni 2 tapasztalatot:


Az első eset 3 éve történt velem kb. amikor megismertem egy molett nőt. Ez a nő 16 éves korától párkapcsolatban volt, annak ellenére, hogy nem volt szép. Mármost, akkor eléggé ki voltam éhezve, szóval lefeküdtem vele.


Most nemrég ismét megismertem egy csúnya lányt. Az a durva, hogy nem csak az, hogy előttem több pasija volt, de a jelenlegi pasiját is képes lett volna megcsalni velem. Elég szexéhesnek tűnt, és úgy volt, megdugom, de végül észbe kaptam:


Elég volt egy olyan alkalom, nem akarok csúnya nőket dugni. Inkább felszedek egy olyat, aki tetszik.


Most van is egy másik lány, akivel alakulnak a dolgok, de ő már szebb.


A fenti történetek tanulsága:


A csúnya nők iszonyú gyorsan képesek maguknak pasit találni. Én is beleestem egy hálójába, és az előbb is befűzött egy.


Viszont! Fordítva nem így van. Egy férfinak nehezebb általában ismerkednie.


2019. dec. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

"Igen, például szexre bármikor találok valakit. De kapcsolatra nem. És mióta egyedülálló anya lettem, még annyira nem. És mióta elmúltam 40 még annyira nem"


Ha mondjuk Gubás Gabi szintjén vagy, biztos találsz kapcsolatra is. Ha nem, hát nem.

2019. dec. 12. 23:30
 42/44 anonim ***** válasza:

"Hogyne mehetnétek? :D Mi lenne, ha kommunikálnál férfiakkal? Egy csomónak bejön, ha egy nő végre tökös és nem az átlagos langyosvíz személyiséget hozza. Nálam is kezdeményezett már lány élőben és neten is, volt, aki a barátnőm is lett.


Ki kéne már nőni, a nők által férfiakra erőltetett elméletekből és megnézni, hogy igazából mit is akarnak a férfiak."


Attól, hogy neked bejön, ha egy nő kezdeményez, ez még nem lesz érvényes minden férfira. Képzeld, szoktam kommunikálni férfiakkal, olykor valószínűleg mélyebben is, mint te. Ezek között van, akinek alacsony az önbizalma, nos, igen, ők szeretik, ha a nő teszi meg az első lépést, de náluk is előfordul az a reakció, hogy ja, hát annyira nem is akarok olyan klub tagja lenni, ahová szívesen felvennének. Aztán van, amelyik bár tudja, hogy nem egy nagy szám, és nem is igen jön neki össze semmi, és epekedik, hogy végre összeszedjen valakit, ám ahogy összejön (az a nő, akiért előtte totál odavolt!), és a nő belezúg - hangsúlyozom, nem én vagyok ez a nő -, tovább már nem is érdekli, és valaki olyat akar, akit sosem kaphat meg. És olyannal is találkoztam már - ez az a típus, akinek mindig összejön, akit kinéz magának - hogy kimondott (azaz verbálisan megfogalmazott) igénye, hogy a nő legyen vele elutasító eleinte, mert neki szüksége van a vadászat izgalmára.

Ezzel a "kommunikálni kéne" dologgal kicsit mellélőttél, elég sok fiúbarátom/férfi ismerősöm volt az évek során, akik előszeretettel osztották meg velem legbelső érzelmeiket, és ez az eredmény.

2019. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
32%

"Attól, hogy neked bejön, ha egy nő kezdeményez, ez még nem lesz érvényes minden férfira."

Nem is azt írtam, hogy MINDEN férfinek, hanem azt, hogy egy CSOMÓNAK. És tényleg. Az ismerősi körömben is lettek ilyen kapcsolatok, a kezdeményező nő ismerőseim valahogy nem panaszkodnak, hogy sorban hajtanák el őket... Hahó, üdv a 21. században!

És nem, nem csak alacsony önbecsülésű férfiaknak jön be.

És igen, van, aki a nehezen megkaphatót szereti. Ez mindkét nemnél jelen van ám.


"Ezzel a "kommunikálni kéne" dologgal kicsit mellélőttél, elég sok fiúbarátom/férfi ismerősöm volt az évek során, akik előszeretettel osztották meg velem legbelső érzelmeiket, és ez az eredmény."

Ez a gyk. Ami a valóságban működik és lazán hozok akár személyes találkozóra is ismerősöket, akik bizonyítják, az itt a nők 90%-a szerint mellélövés.

És itt persze minden nő érzelmi magasságokban repked folyamatosan. Találkoztam már ilyennel... Egyszer ismerkedtem egy csajjal, aki előadta, hogy ő pár pillanat alatt mindenkibe belelát, majd mondott pár sablonos dolgot, amik egy része ráadásul igaz sem volt rám. Aztán mondtam neki én róla párat és mind igaz volt rá. Aztán ledöbbent, hogy hoppá, mellélőtt...

Olyannal is találkoztam már, ahol érzelmileg analfabéta szinten lévő lány adta elő, hogy ő mennyire otthon van mások lelkivilágában. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyi nő megreked felnőttként is a tumblr tinik szintjén...

Én elhiszem, hogy sok férfival beszéltél már, sokkal lelkiztél, de ha általánosan kijelented, hogy egy nő nem kezdeményezhet, akkor szerinted mennyire zárkóztál el attól, amit ezek a férfiak közöltek? Nem gondolod, hogy előbb a saját gátadon kéne túllépned?

2019. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: "Nem furcsa, hogy még a csúnya nők is találnak egy csettintésre pasit?"

Pár oldallal később:

"Ha mondjuk Gubás Gabi szintjén vagy, biztos találsz kapcsolatra is. Ha nem, hát nem."


Ezt most csak így itthagyom emésztgetésre.


Amúgy azért nem találsz nőt, mert belülről rohadsz. Ez a stílusodon is látszik. Csak mocskolódni, gúnyolódni tudsz. Ezzel próbálod fedni, hogy nincs igazad. Azért mert néhány általad ismert nő könnyen ismerkedik, mások nem. Van, aki igénytelen, és beéri olyanokkal is mint te. Annak csettinttésre lesz pasija. Aki normális férfit szeretne, az megszívja mert abból kevés van. Ahogyan nőből is, csak nőként engem férfiak találnak be. Semmit nem tudsz rólam vagy más válaszolókról, de osztod itt az észt és aki másként tapasztalja meg az életet, az egyértelműen HAZDUIK. Esetleg sajnáltatja magát és mártírkodik. Pedig én a legkisebb sajnálat nélkül írtam le e tényket és a tények, ahogy Virág elvtrás mondta, makacs dolgok. A tény pedig az, hogy mindenkinek más okból nehéz társat találni, ezért van ennyi magányos ember. Ha te a magányos nőket csak ekézni tudod, nem fogsz találni senkit. Na szenvedj csak tovább, ég veled.

2019. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!