Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem furcsa, hogy még a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy még a csúnya nők is találnak egy csettintésre pasit?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon sokan megsértődnek számomra érthetetlen okból, ha azt mondom, hogy még a csúnya nőket is megdugják. Ezzel amúgy azt akarom illusztrálni, hogy a nők jóval könnyebben ismerkednek.


Szeretnék leírni 2 tapasztalatot:


Az első eset 3 éve történt velem kb. amikor megismertem egy molett nőt. Ez a nő 16 éves korától párkapcsolatban volt, annak ellenére, hogy nem volt szép. Mármost, akkor eléggé ki voltam éhezve, szóval lefeküdtem vele.


Most nemrég ismét megismertem egy csúnya lányt. Az a durva, hogy nem csak az, hogy előttem több pasija volt, de a jelenlegi pasiját is képes lett volna megcsalni velem. Elég szexéhesnek tűnt, és úgy volt, megdugom, de végül észbe kaptam:


Elég volt egy olyan alkalom, nem akarok csúnya nőket dugni. Inkább felszedek egy olyat, aki tetszik.


Most van is egy másik lány, akivel alakulnak a dolgok, de ő már szebb.


A fenti történetek tanulsága:


A csúnya nők iszonyú gyorsan képesek maguknak pasit találni. Én is beleestem egy hálójába, és az előbb is befűzött egy.


Viszont! Fordítva nem így van. Egy férfinak nehezebb általában ismerkednie.


2019. dec. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Ti amugy hogy pitsaba tudtok leallni egy anonim oldalon random figurakkal veszekedni?
2019. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
26%

#24: Ha szerinted nincsenek könnyebb helyzetben, akkor belőtted, hogy melyik kategóriába tartozol. Nem, nem csak dugópajtit könnyebb találni. Egy értelmes nőre sok értelmes férfi is jelentkezik, komoly szándékkal is.

Sőt, a többiekre is, mert sokaknak nem jut más. Igények terén pedig ne beszéljünk arról, hogy mennyivel nagyobbakat támaszthatnak 0 tartalommal a nők. És mégis találnak TÁRSat.


#28: Miért lenne ostoba? Mert leírta, amit tapasztalt? Ez mióta számít ostobaságnak?


#31: Rockarc. A te szintedről inkább ne beszéljünk. Ráadásul még mindig irreleváns a kérdés szempontjából, hogy hány éves férfi vagy.


#32: Holnap lesz egy zh-m, az itteni szint lehoz minden agyműködésről... :DDD Tényleg durva, hogy itt sokan mennyire burokban élnek és ettől lezsibbad a fejem.

2019. dec. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

27-es vagyok.


29-es!


"A te fejedben sztem nem létezik az hogy egy ffi utasit vissza egy not es ez nem kotodik vmi szigoru pontrendszerhez... A ffiak ugyanugy valasztanak."


Az esetek döntő többségében a férfiak szólítják le a nőket, így nyilván aki nem tetszik azt le sem szólítják.


30-as!!


"#27: ez nem így működik. Hogy gondolod, odamesz idegeneknek és megkérdezed, hogy dugunk vagy járunk?


Ez nem így van, soha nem ismerkedtem így és nem is fogok. Az emberek általában úgy ismerkednek, hogy ahhoz kerülnek közelebb lépésről lepesre, akivel kölcsönös szimpátia van.


Normál esetben nyílt visszautasítás sincs, ha nem ajtostol rontasz a házba, de ezeket sokan nem tudják, mert 0 emberismerettel vannak megáldva, az összes képességük a youtube-rol összeszedett pua videó. Szánalmas!"


Olvasd el még egyszer azt amit írtam. Mert nagyon nem azt írtam amit te reagáltál. Itt nem arról van szó, hogy ajtóstól ront valaki a házba, hanem arról, hogy az esetek többségében a férfi kezdeményez ismerkedést egy nőnél. Legyen szó akár társkeresőről, akár csak meglátja valahol és oda megy hozzá. De én egy szóval nem azt mondtam, hogy azzal szólítja le, hogy dugni akar vele. De az ismerkedések folyamán akkor is a férfi az aki kezdeményezi az egész ismerkedést (legalábbis az esetek nagy részében).

2019. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem is értem, hogy egy ilyen kezdeményezés miért csak azt a két dolgot jelentheti, hogy "dugjunk" vagy hogy "járjunk". Ha én oda megyek egy nőhöz, hogy szimpatikusnak tűnik, akkor az azt jelenti, hogy kíávncsi vagyok az ő személyére. Az még nem jelenti azt, hogy an én azonnal meg akarom fektetni vagy, hogy járni akarok vele. Az is benne van a pakliban, hogy az ismerkedés folyamán kiderül, hogy nem egyezünk valamiben.
2019. dec. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

"az összes képességük a youtube-rol összeszedett pua videó"


Azzal nem sokat érnek. Az eredeti PUA-t underground módon nyomják, és nem töltik fel az anyagokat az internetre, nem bohóckodnak a médiában sem, nem is ismeri őket senki. Tudom, mert kapcsolatban vagyok egy underground közösséggel.


Durva, hogy azok a pasik hogy nyomják.

2019. dec. 12. 02:34
 36/44 anonim ***** válasza:
72%

Látszik, hogy mennyire nem ismeritek a nőket. Teljes homály van. Először is a nők nem kapnak csettintésre férfit. Nemhogy a ronda nők, de az átlagosak sem.

A bombanők azok, jó ha a nők 10%-át teszik ki, azok a nők akiket folyamatosan férfiak ostromolnak. Azok a nők akik rengeteget költenek a külsejükre, és a nőiességüket non-stop hangsúlyozzak, de az átlag nőt sosem ostromolják, ez egy óriási hazugság.

Mert az igazság az, hogy átlag nőket is elutasítják, van részük megszivatásban, hoppon maradnak, vagy rájuk nem néz a kutya sem hónapokig vagy évekig. Nem tudom miért terjesztitek ezt, de nem igaz.


Nem vagyok egy rondaság de egy kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt 30 évben hányan akartak kapcsolatra bepróbálkozni nálam. Olyan volt persze rengeteg, hogy "akarok e kefélni" de ez inkább megalázó egy nőnek, mert durván tárgyiasítva van. Azt kellene végre megérteni, hogy a nők máshogy működnek alapból. Nekünk nem sikerélmény ha valaki belénk akarja verni lelketlenül aztán megy a dolgára. Mi, - legalábbis sokan,- (ellentétben a kérdezővel) olyan szellemileg fejlett komplex személyre vágyunk akivel megoszthatjuk az életünk örömeit, bánatait, akivel harmonikus meghitt bensőséges viszonyt ápolhatunk, aminek csak egy részét képezi a szex, de nem az alapja. Azok a kapcsolatok hamar ki is fujnak ahol nincs mellette szellemi összhang, barátság, mert ráunnak a felek, és egy idő után hiányérzet alakul ki valami többre.

2019. dec. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

#36: "Látszik, hogy mennyire nem ismeritek a nőket. Teljes homály van."

Miért? Mert nem komédiába illő női önsajnáltató szövegeket nyomunk? Mert az értelmesebb nő ismerőseim szavára jobban adok és arra, amit látok? Nem, ettől nem lesz teljes nálunk a homály, szimplán nem leszünk olyan álszentek, mint itt az átlag.


"Először is a nők nem kapnak csettintésre férfit. Nemhogy a ronda nők, de az átlagosak sem."

Először is, de. Tényleg ronda csaj ismerőseimet is hívták már randira többen. Az egyik ronda csaj szépen elmesélte, hogy milyen könnyen fűzött be srácokat és szinte csak egy csettintés volt a dolog.


"A bombanők azok, jó ha a nők 10%-át teszik ki, azok a nők akiket folyamatosan férfiak ostromolnak."

Az oldal is cáfolja azt, amit írsz. Amint egy kérdésnél valaki odaírja, hogy nő, máris dobálják neki a privátokat. Te troll vagy? :D


"Azok a nők akik rengeteget költenek a külsejükre, és a nőiességüket non-stop hangsúlyozzak, de az átlag nőt sosem ostromolják, ez egy óriási hazugság."

Általában elég megfésülködni és lesz jelentkező.


"Mert az igazság az, hogy átlag nőket is elutasítják, van részük megszivatásban, hoppon maradnak, vagy rájuk nem néz a kutya sem hónapokig vagy évekig. Nem tudom miért terjesztitek ezt, de nem igaz."

Mármint ez történik akkor, amikor egy nő, aki semmi pluszt nem nyújt, a helyi legjobb csávó után epekedik...


"Nem vagyok egy rondaság de egy kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt 30 évben hányan akartak kapcsolatra bepróbálkozni nálam. "

Oké, most számold hozzá azokat is, akiken átnéztél. Hány kezet adjunk még?


"Azt kellene végre megérteni, hogy a nők máshogy működnek alapból."

Az értelmes nők normálisan működnek. Nem sajnáltatják magukat, nem állítják be magukat áldozatnak, nem adják elő a nagy szenvedést. Az értelmes nők korrektül és egyenesen vállalják, hogy egyes dolgok nekik könnyebbek.


"Mi, - legalábbis sokan,- (ellentétben a kérdezővel) olyan szellemileg fejlett komplex személyre vágyunk akivel megoszthatjuk az életünk örömeit, bánatait, akivel harmonikus meghitt bensőséges viszonyt ápolhatunk, aminek csak egy részét képezi a szex, de nem az alapja."

Biztos ezért jön sok olyan kérdés, ahol a nők panaszkodnak, hogy a szeretőjük csak szexre használja őket... Épp érzik ezt a szellemi fejlett komplexitást... :O

2019. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
91%

"Az értelmes nők normálisan működnek. Nem sajnáltatják magukat, nem állítják be magukat áldozatnak, nem adják elő a nagy szenvedést."


Kár, hogy te nem vagy értelmes férfi, mert csak itt sajnáltatod magad és drámázol a haverjaiddal együtt.


"Az értelmes nők korrektül és egyenesen vállalják, hogy egyes dolgok nekik könnyebbek."

Igen, például szexre bármikor találok valakit. De kapcsolatra nem. És mióta egyedülálló anya lettem, még annyira nem. És mióta elmúltam 40 még annyira nem.

És én is ismerek ronda pasikat akiknek mindig van nőjük és ismerek elvált apukát aki nem értette, a gyerek miben akadályoz meg engem a társkeresésben. Persze, nála kéthetente hétvégén vannak a gyerekei, nálam 24/7-ben.

És fiatalon sem álltak sorba, persze mi még nem neten ismerkedtünk, soha nem kellettem senkinek sem, pedig nem vagyok elhízva és nincs csúnya arcom. De nem kellettem. Nagyon nehezen találtam meg azt az egyet aki velem akart lenni. Utána meg azzal kellett szembesülnöm, hogy csak dugni akarnak velem. Nagyon felemelő. Ja, vagy várjunk, neked a "nők" az csak a harminc alatti gyerekteleneket jelenti? I'm sorry.

2019. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

38-as válaszoló minden szavával egyetértek.


Amivel még kiegészíteném: abból a szempontból valóban nehezebb a pasiknak, hogy nekik kell odamenni, és vállalni a visszautasítás kockázatát. Ez valóban lehet romboló az önbizalomra nézve, elismerem. Ugyanakkor mi nők SOHA nem mehetünk oda ahhoz, aki bejönne nekünk, mert abban a pillanatban veszítjük el minden vonzerőnket, ahogy az első pillanatban nyilvánvalóvá tesszük a vonzalmunkat. Ezzel lehet vitába szállni, meg ellenkezni, hogy ááá, ez ma már nem így van, meg nyugodtan kezdeményezhet a nő is, csak épp nem igaz. És igen, legyezi a hiúságunkat, ha 10 pasi odajön, csak épp cseszhetjük, ha mi a 11.-kel szeretnénk megismerkedni.


A legnagyobb ostobaság azt hinni, hogy bármelyik nemnek is könnyebb a társkeresés. Mindkettőnek másért nehéz...

2019. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy te nem vagy értelmes férfi, mert csak itt sajnáltatod magad és drámázol a haverjaiddal együtt."

Kérlek, másold már be, hogy mivel sajnáltattam magam. Csak, hogy minimálisan legyen valami tartalma a szövegednek.

(Segítek, sehol sem sajnáltattam magam. Nem írtam, hogy nem kellek senkinek vagy azt, hogy megszakadok és olyan nehéz a csajozás. Van barátnőm. Ettől függetlenül képes vagyok reálisan látni dolgokat és az itteni átlag női szintnél gyakorlatilag majdnem minden nő és férfi ismerősöm is képes erre.)


"Igen, például szexre bármikor találok valakit. De kapcsolatra nem. És mióta egyedülálló anya lettem, még annyira nem. És mióta elmúltam 40 még annyira nem."

Na, akkor most, egyedülálló 40-es anyaként jutottál el oda, ahova egy gyerek nélküli, huszonéves, átlagos srác.

Ha komoly kapcsolatra is találni akarsz valamit, akkor annyi a titok, hogy ne olyan elvárásaid legyenek, mint huszonévesen, mert ha tetszik, ha nem, már te sem tudod azt nyújtani, amit egy huszonéves csaj. Ez nem gond, nem rossz, csak más korosztály, más helyzet, más elvárások.


"És én is ismerek ronda pasikat akiknek mindig van nőjük és ismerek elvált apukát aki nem értette, a gyerek miben akadályoz meg engem a társkeresésben. Persze, nála kéthetente hétvégén vannak a gyerekei, nálam 24/7-ben."

Hagyjuk már ezt a "ronda pasi folyamat csajozik" szöveget. Volt nemrég egy kérdés, hogy a nőknél a 10-es skálán való pontozásnál az 5-ös az átlag e. Na, ezek a "ronda pasik" ilyenkor általában 5-öst kapnak. Mondjuk, ha ilyen "ronda" pasikat ismersz, akkor már érthető, hogy miért nem találsz komolyra: Külső terén egekben vannak az elvárásaid.

És ez a gyerekes pasi is jó példa. Kb. ez is olyan, mintha te lennél a hétvégi szülő és előadnád a férfiaknak, hogy nekik nem is nehezebb a csajozás...


"És fiatalon sem álltak sorba, persze mi még nem neten ismerkedtünk, soha nem kellettem senkinek sem, pedig nem vagyok elhízva és nincs csúnya arcom. De nem kellettem."

Ez a mese habbal sztori. Erre írtam, hogy normális nő nem adja elő ezt az álszent önsajnáltatást. Nekem is van pár "nem kellek senkinek" csaj ismerősöm. Amikor előadják ezt és közlöm, hogy amúgy 2 napja meséltek a próbálkozó srácról vagy amikor elmentünk bulizni és bepróbálkoztak náluk, akkor jön a szokásos szöveg: Jajj, az nem számít.

Erről ennyit. Komolytalan ez a soha, senkinek nem kellő szöveg.


"Utána meg azzal kellett szembesülnöm, hogy csak dugni akarnak velem."

Férfi szemmel elolvasva a válaszod, azért ez érthető.


"Ja, vagy várjunk, neked a "nők" az csak a harminc alatti gyerekteleneket jelenti? I'm sorry."

Nem, nálam mindenki nő, aki nőnek született. Az más kérdés, hogy igen, potenciális barátnőjelöltnek olyan jöhet szóba, akinél nincs gyerek. Nálam sincs gyerek, akkor mi a gond ezzel az elvárással? Elég könnyen találtam ilyen lányokat, sosem volt még olyan barátnőm, akinek gyereke volt. Ezt számon kérni olyan vicces, mintha a nőket kérnéd számon, hogy miért akarnak magasabb pasit, ha ők sem magasak...

(Az csak mellékes, hogy egyedülálló szülőkkel még csak barátság sem sikerült. Többnyire éretlenek, érzelmileg instabilak és nem véletlenül egyedülállóak. Ha meg éveken át nem kellenek senkinek, akkor az sem véletlen...)

A kor meg jöhet 30 felett is.


#39: "Ugyanakkor mi nők SOHA nem mehetünk oda ahhoz, aki bejönne nekünk, mert abban a pillanatban veszítjük el minden vonzerőnket, ahogy az első pillanatban nyilvánvalóvá tesszük a vonzalmunkat. Ezzel lehet vitába szállni, meg ellenkezni, hogy ááá, ez ma már nem így van, meg nyugodtan kezdeményezhet a nő is, csak épp nem igaz."

Hogyne mehetnétek? :D Mi lenne, ha kommunikálnál férfiakkal? Egy csomónak bejön, ha egy nő végre tökös és nem az átlagos langyosvíz személyiséget hozza. Nálam is kezdeményezett már lány élőben és neten is, volt, aki a barátnőm is lett.

Ki kéne már nőni, a nők által férfiakra erőltetett elméletekből és megnézni, hogy igazából mit is akarnak a férfiak.

2019. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!