Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Céges buli, munkahelyi ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges buli, munkahelyi ismerkedés: tényleg ennyi mindenből kimaradok, ha távmunkában dolgozom?

Figyelt kérdés

Programozó vagyok, távmunkában. Az elején örültem neki, meg igazából most is örülök, mert pl. utazgathatok a világban úgy, hogy közben dolgozom. Viszont egyedülálló vagyok egy jó ideje. Sokat vagyok az oldalon, és rendszeresen lehet látni olyan kérdéseket, hogy céges bulin összejöttek, esetleg munkahelyi flört, stb.

Szerintetek érdemesebb lenne egy másik munkahelyet választani, hogy én is részesülhesse ezekből? :D


2019. dec. 16. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
munkahelyen alapból szar ötlet csajozni, felejtsd el ezt a hülyeséget
2019. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez hülyeség. Ha amúgy nincs sikered munkahelyen se lesz. Utazgatás közben meg ki a bántanak van kedve dolgozni?
2019. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*bánatnak
2019. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ritkák a munkahelyi alkalmi dolgok. Mindenki óvatos ebben. Inkább tartós kapcsolatokat látok mértékkel.
2019. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második, keress rá: digitális nomád.
2019. dec. 16. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Meglepo lesz, de sok helyen pl a ceg belso szabalyzata nem tamogatja a "munkahelyi flortoket". :)


Amugy, ha a napod nagy reszet egyutt toltod valakivel, es "passzoltok" kialakulhat vonzalom v erosebb erzelmek....de ezt ne keverjuk mar a ceges bulin valo osszekeveredesekkel.


Elobbibol boldog par eszokkenomentes munkakapcsolat lehet, utobbibol siras, drama es ceges szappanopera- amit a vezetoseg seholsem toleral.

2019. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
5, tudom mire gondolsz, nekem ez nagyon taszító. Szeretek világot látni és isten ments hogy keverjem a munkával.
2019. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Jobban jársz, ha utazgatsz a világban.
2019. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a céges buli egy idióta majomcirkusz, ahol egy egész széles réteg leissza magát a sárga földig, van a főnöknyalogatók népes csoportja, a normálisak meg nézik őket és az 50-es "fitt" versenykanokat, ahogy próbálják a gyakornok/junior kolleginát becserkészni, aki hozzám hasonlóan már akkor megfogadja ennek eredményeként, hogy többet nem megy egy ilyen szar közelébe sem, csak karácsonykor, hogy lelépjen a céges ajándékkal, ami nálunk egy láda jó bor.



Ezért eszedbe ne jusson új munkahelyet keresni.

2019. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jót nem látok ezekben a céges bulikban! Ugyanazokkal a kollégákkal vagy mint hétköznap, 3 műszakban, 8 órában. Közös témátok csak a munka, másról nem is tudtok beszélni, ha igen, akkor is visszaterelődik a beszélgetés. A tipikus klikkek itt is ugyanúgy megvannak mint a munkahelyen a nagyfőnököt meg a talpnyalói szórakoztatják. Kaja általában vacak, és ha megettétek akkor benyomják a zenét amitől egymás szavát se értitek, tehát a további beszélgetés kilőve. Én már jóideje el sem megyek.

Munkahelyi flört? Volt részem benne, mert jártam az egyik kolléganőmmel 1,5 évig. Folyton céltábla voltunk, meg, hogy én kivételezek vele, így ezt annyira nem javasolnám, hacsak nem vagytok munkahelyen jó távol egymástól, különben kikezdenek a többiek titeket.

2019. dec. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!