Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne bemagyarázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne bemagyarázni a nőknek, vagy az agyukat átállítani (tudom, nem lehet már, mert már kiskorban megy az agymosás), hogy ne csak jóképű pasikkal akarjanak szexelni, hanem átlaggal is, mit ahogy nekünk is jó az átlag nő?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt mondom, hogy minden ronda pasival álljon le, de ha egy átlag pasi akarja azt a nem bomba nőt, akkor miért ne ismerkedhetne,szexelhetne vele?
2019. dec. 22. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, vegyél magadnak egy átlagon felüli guminőt aztán szórakozzál azzal. Az agyad neked kellene átállítani. Azért mert te szerencsétlen vagy, nem a nőket kellene hibáztatni. Talán fejleszthetnéd magad, ha külsőre nem is megy, de talán fejben tudnád. A külső nem minden, ha nincs meg a kémia, a világ legjobb pasijával sem lenne akkor szex. KISUGÁRZÁS, ez a titka.
2019. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
34%

Na, itt van egy példa arra, amit mondtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

Nem kerestem, egyszerűen szembejött.


Más:

sok rosszat írtam a kérdezőről, ami mind igaz.

Azonban a kérdezőnek abban igaza van, hogy jelenleg kutya kemény világ van a férfiakra. A felső 10%-on, a "jópasikon" kívül mindenkire!

Elég megnézni azt, hogy az írásaim 0%-on állnak.

Pedig rám aztán igazán nem lehet azt mondani, hogy szélsőséges vagy egyoldalú lennék.

De nem: mivel nem dicsőítem a nőket, ezért nulla.

Mert, csak.

Mert megtehetik, következmények nélkül.

Ennyi.

2019. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Megtehetik, mert a magyar társadalom ezt engedi. Egyik ismerősöm vissza akarta kapta az ex barátnőjét, minden szombaton (3 szombaton)írt neki egy szerelmes levelet, benne csupa jó dologgal, soha egy bántó szóval sem. Közben persze a nő 2 hét alatt már összeszűrte a levet egy másik férfival. A csaj a 3. után megunta, szólt az új barátjának meg annak a haverjának is, hogy állítsa azt, hogy a srác megfenyegette őket. Egy jólelkű érzelmes srác, aki még egy bogának sem tudna ártani. Bementek így a rendőrségre és feljelentették zaklatásért. Be is hívatták, kétszer is, kihallgatták, annyi hogy nem volt elegendő bizonyíték, hogy elítéljék, mert érezték a rendőrök is, hogy ez a srác biztosan nem tehette (így se egyiket nem tudták bizonyítani, se azt, hogy a barátnő pasija és annak haverja hamisat mondott), így elejtették a dolgot. De maga a kihallgatások, a lelki megterhelések, csak azért mert még 2 héttel szakítás után is szerelmes volt az exébe, majdnem bíróság elé juttatták. Szóval nagyon meg kell fontolni mit és hogyan teszel a nőkkel szemben, mert a társadalom jogilag is 90%-ban a nőkkel van, akkor is, ha a nő sokkal nagyobb hunyó. Ja amúgy a csaj megcsalta menet közben a haveromat, de haverom hitt a folytatásban. Rosszul járt...
2019. dec. 23. 16:46
 54/65 anonim ***** válasza:
20%

Igen, azért ölnek meg erőszakolnak minket halomra.

Sheggfejek vagytok. És semmilyen nőtök nem lesz soha.

2019. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
91%
Neked nem mindegy, hogy ki hogy éli meg a párkapcsolatait?
2019. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
És a csaj, miközben a haverod írta neki az üzeneteket, jelezte valamilyen érthető, egyértelmű módon a haverodnak, hogy hagyja abba, és ne keresse többé?
2019. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
nem jelezte, mivel már az első után megfordult a fejében, hogy fel akarja jelenteni. És nem kell jeleznie, ha célzata van ezzel. Ha normális nő lett volna, akkor visszaírta volna ( de ugye ha visszaír, akkor nem áll meg a zaklatás vádja), hogy ennek vége, nincs tovább, van új párom, 2 hét alatt beújítottam. De semmit sem mondott.
2019. dec. 23. 17:20
 58/65 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember magától rájön arra, hogy mikortól esélytelen...

A lány helyében szimplán ignoráltam volna, majd csak észreveszi magát.

2019. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
Gratula a haverod remek emberismereti szintjéhez (irónia volt, csak hogy félre ne értsd). Egy ilyen nőt akart "visszakapni", bármit is jelentsen ez.
2019. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 A kérdező kommentje:
Fél évig egy hiper-szuper tökéletes női oldalt adott, imádta a haveromat. Aztán ahogy talált jobbat, hétről hétre változott meg, csak ugye nem mondta, hogy van más is. Hétvégi kapcsolat volt, pén-szom-vas, tehát távkapcs. Közben csütörtökig a másik férfival volt. Volt, hogy este 10 kor hívta haverom egyik nap, másik nap is, hogy mi újság, erre akkor jött be, és mondta, hogy egy régi barátnőjével volt (nem ott volt).
2019. dec. 23. 17:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!