Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne bemagyarázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne bemagyarázni a nőknek, vagy az agyukat átállítani (tudom, nem lehet már, mert már kiskorban megy az agymosás), hogy ne csak jóképű pasikkal akarjanak szexelni, hanem átlaggal is, mit ahogy nekünk is jó az átlag nő?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt mondom, hogy minden ronda pasival álljon le, de ha egy átlag pasi akarja azt a nem bomba nőt, akkor miért ne ismerkedhetne,szexelhetne vele?
2019. dec. 22. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
98%

Az a helyzet, kérdező, hogy nagyon nagy bajok vannak nálad odabent.

Például halvány lila fogalmad sincs arról, hogy milyen ösztönök vezérlik a nőket.

Csak egyet tudsz: 𝐃𝐔𝐆𝐍𝐈 𝐀𝐊𝐀𝐑𝐒𝐙!

Na, ez meg így nagyon kevés!


Ahogy nagyon helyesen írták: az állatvilágban te nőt még 9 méterről se látnál soha.

A majmok pl. bottal vernének el mellőle.

A feneked verheted a földhöz, hogy ember vagy, és legalább ott van neked az internet.

2019. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
97%

Az általad linkelt pali 10/4-5.

A csajok 10/6-8 inkább.

Az általad linkelt csajok szintje ez a pasi kb:

[link]

[link]

[link]


Az általad linkelt csávó meg ezekkel hasonló kaliberű külsőre:

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
97%
Visszavonom. Ez a pasi a többi képén fél lábbal a sírban van. Ehhez te azokat a nőket átlagosnak hiszed, főleg a jobboldalit? Öcsém, csúnyán el vagy tévedve
2019. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
98%

Igen ezen én is megakadtam.


Kérdező szerinti átlagos férfi egy tipikus lúzer kat. 10/3 maximum, az általa átlag nők meg 10/6/7 😀


Ez itt a baj! Ha ő azt hiszi magáról hogy átlagos pedig nem.

2019. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
98%
Baromira nincsenek egy szinten ezek a lányok azzal a pasival. Kicsit túlértékeled magad szerintem.
2019. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan lehet a ferfiak agyat atallitani, hogy felfogjak, hogy egy normalis nonek nem ez szamit
2019. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb átlagos nő, átlagos pasival ismerkedik, szexel és alakít ki párkapcsolatot. Nem is lehetne ezt másképp, hiszen a kiemelkedően jóképű pasikból kevés van, ha a nők kizárólag velük jönnének össze, ez azt jelentené, hogy minden jó pasinak lenne fejenként 50-100 barátnője, az átlagos pasik pedig kivétel nélkül mind szüzen halnának meg, de baromira nem ez a helyzet, szóval nem is értem a kérdést.
2019. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
20%

Az a helyzet, #27, hogy a nők tényleg ezt akarják.

Mindenki, kivétel nélkül a legjobb pasival akar összejönni, akit még elérhetőnek gondol.

Az a baj, hogy a tv, majd az internet elterjedésével ma már milliókról érzik úgy a nők, hogy elérhetők, és nem csak pár 100 emberről, mint régen.

Ezért nehéz ma társat találni.

De azok a nők, akik már felfogták, hogy az internetes pasik 𝐧𝐞𝐦 elérhetők - na, ők már leszállítják a keresési tartományt, és ők már találnak is társat.

Csak az a baj, hogy ez sokszor 30 és 40 éves koruk között történik meg.

Akkor meg már elég késő van a gyerekhez.

Még nem lehetetlen, de már igencsak bele kell húzni.

2019. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
86%

#28 "Mindenki, kivétel nélkül a legjobb pasival akar összejönni, akit még elérhetőnek gondol."

Miért, a pasik nem a számukra elérhető csajok közül a legjobbal akarnak összejönni?

Ha neked mondjuk átlagos pasiként a 4-7-es csajoknál (10-es skálán) van esélyed, akkor szívesebben jössz össze a 4-essel mint a 7-essel? Ugye, hogy nem!

2019. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
97%

Így értetted a kérdést?


Hogy lehetne bemagyarázni a nőknek, vagy az agyukat átállítani (tudom, nem lehet már, mert már kiskorban megy az agymosás), hogy ne csak más pasikkal akarjanak szexelni, hanem velem is, mit ahogy nekem is jó bármelyik nő aki hozzám szólna?

2019. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!