Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne bemagyarázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne bemagyarázni a nőknek, vagy az agyukat átállítani (tudom, nem lehet már, mert már kiskorban megy az agymosás), hogy ne csak jóképű pasikkal akarjanak szexelni, hanem átlaggal is, mit ahogy nekünk is jó az átlag nő?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt mondom, hogy minden ronda pasival álljon le, de ha egy átlag pasi akarja azt a nem bomba nőt, akkor miért ne ismerkedhetne,szexelhetne vele?
2019. dec. 22. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
1%

"a pasik nem a számukra elérhető csajok közül a legjobbal akarnak összejönni?"

Nem!

A pasik a lehető legtöbb nővel akarnak összejönni.

Ezen belül természetesen a jobbakkal szívesebben.

De ha választani lehet, hogy 1 jó nővel jöjjél össze - és 𝐜𝐬𝐚𝐤 𝐯𝐞𝐥𝐞, egész életedben - vagy 10 közepessel, akkor te kit választanál?

Vagy ha ott van előtted egy gyengébb kinézetű nő, akivel 𝐩𝐥𝐮𝐬𝐳𝐛𝐚𝐧 még összejöhetnél, mindenféle következmény nélkül - akkor elutasítanád? Csak azért, mert nem üti meg a mértéket?

Mert egy nő általában igen.

Egy férfi meg általában nem.


Amúgy köszönöm a 0%-os lepontozást is.

Tudod, ez tudományos vizsgálatok eredménye, és nem hasraütéssel született.

Az oktatásunk csődje, ami itt történik.

2019. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
86%

Az oktatásunk csődje? Tehát szerinted az iskolának feladata lenne, hogy eléggé előmossa a lányok agyát ahhoz, hogy a legaljább lúzerek is nőhöz jussanak?

Mesélj még! :-)

2019. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
25%

Te elolvastad egyáltalán, amit írtam?

Amúgy a nőknél nem a jóképűség az első szempont, hanem a határozottság, megbízhatóság.

Szexelni persze a jóképű, izmos, szép, stb. férfiakkal akarnak... utána választanak egy megbízható, jó apát, aki aztán a lehető legjobb feltételeket biztosítja a kicsinyek felneveléséhez.


Amelyik nőnek ez így nem jön össze, az pedig választ valami kompromisszumot.

2019. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy néhány gyakorlati tanács a kérdezőnek.

1: Menjen pszichológushoz, rakja rendbe magát.

2: Keressen olyan nőt, aki nincs fönn az interneten, lehetőleg nem is tv-zik és minél kevesebb embert ismer.

Ott talán lesz esélye.

Persze az ilyen nő nagyon mélyen az átlag alatt lesz: ez ugye nem gond?

2019. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
89%

34#

Az első tanácsodat te is megfogadhatnád.

2019. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
3%

Még egy dolog:

a férfiak és a nők igenis 𝐧𝐚𝐠𝐲𝐨𝐧 különböznek a szex terén.

Nem túl nehéz olyan férfit találni, akinek bármilyen nő jó lenne már, csak legyen lyuk a lába között.

Bőven van ilyen férfi - és nem azért, mert mert minden férfi egy selejtes disznó, hanem azért, mert a férfiaknak alapvetően ez a nyerő stratégia.

Ugyanakkor nőben ilyen - normális esetben - nincsen.

Ilyet csak kábítószeres nők csinálnak, a végső stádiumban, akiknek már tényleg minden mindegy.

Illetve olyan nimfomániás nőről hallottam, aki egy őrszemhez ment le, hogy most azonnal tegye magáévá... de ennek a nőnek a napi kettőszáz orgazmus kevés volt.

Ugye ez egyik sem normális állapot.

Normál esetben a nő azt akarja, amit már írtam:

1: Szexelni a létező legjobb adottságú férfival, aki csak elérhető,

2: Utána a gyereket nevelje fel a létező legjobb apa, aki csak elérhető.

Ez a nőknek a nyerő stratégia.


Millió éveken keresztül azok az emberek voltak a legsikeresebbek, akik ilyenek voltak.

2019. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
7%

"Szexelni persze a jóképű, izmos, szép, stb. férfiakkal akarnak... utána választanak egy megbízható, jó apát, aki aztán a lehető legjobb feltételeket biztosítja a kicsinyek felneveléséhez."


Na ez az amit minden férfinek meg kell érteni. A nők csak a legjobban kinéző férfiakkal a akarnak szexelni, de ezek a férfiak az életben nem fogják őket elvenni, meg családot alapítani velük. Így fordulnak - mivel nincs más választásuk - 30 év körül a "megbízható, jó apa" típusú férfiakhoz, akiket addig levegőnek néztek. De nem azért, mert bármiféle vonzalmat éreznek irántuk, hanem mert az egyetlen alternatíva az lenne, hogy egyedül, saját fizetésükből kellene gyereknek nevelni. Ha a nők nem rajonganak érted fiatal korodban, az egyetlen amit el tudsz érni, hogy téged, mint stabil pénzforrást, szükségből egy ideig elviseljenek. Aztán úgyis jön a válás.

2019. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
3%

#35, te simán hülye vagy.

Tudományos kutatások eredményét írtam le.

2019. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
95%

37: oké, majd szólok a férjemnek, hogy így 7 év után hagyja abba a hazudozást, mert nekünk nem lehetne családunk, ő meg nem lehet hozzám huseges.


Jézusom, mekkora majmok vannak itt. És csodálkoztok, hogy a kutya is inkább oldalba hugyoz benneteket, mikor szingliként toljátok a fsságot a párkapcsolatokról, amikhez pont emiatt soha nem volt semmi közötök és remélhetőleg soha nem is lesz

Mindjárt nekiállok pofázni én is valamiről, amiről legfeljebb álmodoztam a saját nedveimben maszatolva magammal, tuti hiteles leszek.

2019. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
4%

#39, te miről beszélsz?

Megmutatnád, hogy én hol írtam ilyeneket, amire te reagáltál?

Tényleg érdekelne, hogy miből gondolod.

2019. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!