Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik ezek az elvárások egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az elvárások egy 30-as (34 vagyok) férfival szemben, hogy legyen saját lakása ennyi idősen (albérletben élek, mint ahogy minden 2. harmincas férfi), holott egy kisebb másfél szobás lakás 25 millió Pesten, önerője meg kb 8 millió?

Figyelt kérdés
Tehát ugyanazok az elvárások majd minden nőnek egy átlagot kereső diplomás(250 nettó, állami szféra)férfival szemben is, mint egy jól kereső 400+ nettós mérnökkel szemben is. Holott nekem családi hátterem sincs, sem örökség, sem családi segítség (egyedül él édesanyám 16 éve), sem párkapcsolat-hogy feleznénk. És az is gáz a mai nők szemében, ha nem egyedül élsz az albérletben, hanem lakótársakkal. Igen, nem egyszer szakítottak velem emiatt (nem pénzéhes nők voltak, de az átlag nő is elvárja a privát szférát). Ezért pár éve egyedül bérlek, ami 120 ezer rezsivel, plusz egyéb kiadások. Jó ha havonta 50-60 at félre tudok tenni. Aki jól keres, szerencsés és havi 130-150 et félre tud tenni pl a mérnöki béréből (sajna matekból nem vagyok jó-nagyon nem, ha valaki mondaná, miért nem vagy te is az), az eljut oda, hogy a kis lakása önereje 6-7 év alatt összejön, de nekem az dupla annyi idő legalább, hanem több. Jó ha leszek 40 mire ez összejön (sokaknak még akkor sem, szóval mondjuk, hogy annyira nem is rossz), de akkor már meg maradnak nekem a 30-as elvált, gyerekes anyukák, én meg nem szeretném más apuka gyerekeit nevelgetni. Szóval, aki átlag 30-as diplomás férfi, albérletben és szingli, az nem kell a nőknek, ezt látom nálam is és több ismerősnél is.
2019. dec. 28. 09:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
Nettó hülyeség minden nőt egy kalap alá venni.
2019. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Léteznek arra módszerek, hogy anyagilag, szakmailag ne egy helyben toporogj az életben. (Ez most a nőzéstől független.)


[link]

[link]

[link]


Senki nem mondta, hogy neked nettó 250-et kereső, állami szférában dolgozó kisembernek kell maradni örökre

2019. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
29%
Magyarország szar hely megélhetés szempontjából, ezt kell észrevenni
2019. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez a sok provokatív kérdés?
2019. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem várok el saját lakást, megtakarítást viszont igen, és hogy tudjon (nem zsugori módon magától mindent megvonva, hanem ésszerűen) spórolni rövid és hosszú távra. Nekem van lakásom, 10 év megtakarítás, 5 év hitel, nagyon eltérő pénzkezeléssel csak konfliktusaink lennének.
2019. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Gyere hozzánk falura, 4 milláért családi házat kapsz.
2019. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Csak falun nincs munka.
2019. dec. 28. 10:13
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
Nem hogy lakást, de kertes házat is tudnál venni a megtakarításodból, csak nem Pesten.
2019. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy nincs akkora lehetőség vidéken, de mégis élnek ott emberek. Vagy egész életedben egy pesti lakásért akarsz gürcölni, amit lehet, hogy 70 éves korodban se tudsz kifizetni?
2019. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
16%

Aki képtelen megteremteni az alapokat az nem fog nőt találni.


27/N

2019. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!