Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik ezek az elvárások egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az elvárások egy 30-as (34 vagyok) férfival szemben, hogy legyen saját lakása ennyi idősen (albérletben élek, mint ahogy minden 2. harmincas férfi), holott egy kisebb másfél szobás lakás 25 millió Pesten, önerője meg kb 8 millió?

Figyelt kérdés
Tehát ugyanazok az elvárások majd minden nőnek egy átlagot kereső diplomás(250 nettó, állami szféra)férfival szemben is, mint egy jól kereső 400+ nettós mérnökkel szemben is. Holott nekem családi hátterem sincs, sem örökség, sem családi segítség (egyedül él édesanyám 16 éve), sem párkapcsolat-hogy feleznénk. És az is gáz a mai nők szemében, ha nem egyedül élsz az albérletben, hanem lakótársakkal. Igen, nem egyszer szakítottak velem emiatt (nem pénzéhes nők voltak, de az átlag nő is elvárja a privát szférát). Ezért pár éve egyedül bérlek, ami 120 ezer rezsivel, plusz egyéb kiadások. Jó ha havonta 50-60 at félre tudok tenni. Aki jól keres, szerencsés és havi 130-150 et félre tud tenni pl a mérnöki béréből (sajna matekból nem vagyok jó-nagyon nem, ha valaki mondaná, miért nem vagy te is az), az eljut oda, hogy a kis lakása önereje 6-7 év alatt összejön, de nekem az dupla annyi idő legalább, hanem több. Jó ha leszek 40 mire ez összejön (sokaknak még akkor sem, szóval mondjuk, hogy annyira nem is rossz), de akkor már meg maradnak nekem a 30-as elvált, gyerekes anyukák, én meg nem szeretném más apuka gyerekeit nevelgetni. Szóval, aki átlag 30-as diplomás férfi, albérletben és szingli, az nem kell a nőknek, ezt látom nálam is és több ismerősnél is.
2019. dec. 28. 09:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%

Vannak falvak ahol 2-3-4 millióért is van ház, mondjuk az olyan is, illetve a szomszédaid 90%-a dzsipó lesz.

Falun nincs munka. (nem a mezőgazdaságra gondolok)

Környező településekre bejárni meg kocsi kell, ahhoz meg megint pénz.


Nem minden 30-as anya, vannak szinglik és gyerek nélküli nők, Vannak gyerek nélkül, de párkapcsolatban élő harmincasok is. Az, hogy te csak egy elvált, gyerekes nőt látsz, az a te bajod.

Nőként én sem akarom más fattyát nevelni és az exet folyton a képben tudni.



Egyébként meg fejezzétek már be a rinyálást. Szar ez az ország, szarok a lehetőségek.

2019. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, 42%-os. Neked nőként megvan az alap, a saját lakás?
2019. dec. 28. 10:20
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Az albérlet kidobott pénz. Inkább vegyél fel hitelt saját lakásodra és törleszd azt. Olcsóbban kijössz, az biztos.

És nem mindenki vár el ilyet.

2019. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Nem mindenki, de egy átlag nő (normális, sportos, ápoltként átlag nőt szeretnék, meg azok is voltak nekem mindig) elvárja a saját lakást, ha neki nincs is.
2019. dec. 28. 10:24
 15/42 anonim ***** válasza:
97%

3

"Magyarország szar hely megélhetés szempontjából, ezt kell észrevenni"


A Föld bolygó 80%-a meg még szarabb. 5 milliárd ember bármikor mosolyogva és örömmel cserélne bármelyik átlagos, csóró, siránkozó magyarral.


De tudom, panaszkodni mindenki szeret, ezt az örömet mérgesek lesznek ha el akarják venni az embertől

2019. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok a rinya. Alkalmazkodni kell a körülményekhez. A kérdező elsőosztályú hölgyet szeretne. Így tényleg hajtani kell. 😊
2019. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Az átlag nő az nem első osztály, az a golddigger modell testű lenne. Az nem kell nekem, meg kevés is lennék nagyon.
2019. dec. 28. 10:29
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, sportos nő vagyok, adok magamra,mégse vártam el soha a saját lakást, mivel tájékozott vagyok az ingatlanárak emelkedésében és hogy ország háromnegyede minimálbért keres.


Bukta az elméleted, kérdező.

2019. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem biztos, hogy egy nőnek annyira feltétel a saját lakás, viszont azt azért látnia kell, hogy nem vagy tohonya alak és vannak terveid. Pl spórolsz, fizetsz lakástakarékot. Tapasztalat, hogy az nagyon tetszik a nekik, ha el tudod mondani, most éppen saját ágyat, vagy bútort építettem magamnak, vagy viszek nekik saját készítésű pizzát. Tehát, hogy egy olyan pasi vagy akinek nem kell egy villanykörte cseréért villanyszerelőt hívni, hanem egy talpraesett férfi akire lehet számítani.

44F

2019. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
75%
Vidéken 5 millióért olyan házat kapsz, hogy megszólal. Emellé 200 ezerért veszel egy kocsit s meg van oldva a problémád
2019. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!