Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet leküzdeni azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leküzdeni azt hogy nincs mit irnom idegennek net tàrskerin?

Figyelt kérdés

Szoval probalok idö hiany miatt neten ismerkedni, lefutjuk a formalis köröket kb ki hol lakik, milyen az elete (altalaban ilyenekre annyit irnak hogy dolgozik meg maszekol vagy haverok vagy gyereke van)es pont.

Szoval tetszünk egymàsnak de mivel idegenek vagyunk nincs is miröl beszelni. Randira még el sem hiv igy szemelyesen azt sem tudom ki az es ujra es ujra ilyen sablon ütenetek fogadnak tölük csak hogy hogy vagy hogy telik az ujev elsö hetei meg ilyesmi. Erre megint irok valami formularisat aztan visszakerdezek aztan ö is ir valami olyan amihez semmi közöm pl dolgozik. En nem tudok ilyenekröl temazni.


Igy gyakorta egyre kevesbe irok màr vissza mert feleslgesnek is tartom azt megbeszelni pl ki mikor vacsorazik stb

Aztan ugyanez kezdödik massal es massal.


Ha elhiv valaki randira es igent mondok nem egyszer onnanstol meg lekezelö lesz. Igy az ilyenekkel a randikat le is fujom.


Maradnak azok akikkel valoban lehet talalkozni es ott meg rendszerint kiderül hogy nekem nem tetszik az illetö kiderül pl hogy dagadt vagy foga sincs stb.


Hogyan kell ugy tarskeresözni hogy joizüt lehessen egy totàl idegennel chatelni miközben közös téma sincs mert idegen?


2020. jan. 12. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igaza van annak, aki azt írta, hogy tűt a szénakazalban. Sajnos ha normális párt akarsz magadnak, akkor nem eggyel kell randizni, hanem minimum tízzel. Ahhoz, hogy a legmegfelelőbbet találd meg, nem elég,hogy havi 1x elmész egy randira, mert azzal esélyt sem adsz magadnak arra,hogy megtaláld a megfelelőt. Igenis energiát kell beleölni,ugyanannyit, mint amennyit egy kapcsolatba ölnél bele. Ha pedig kiégtél a sok randitól és nem találtad meg a megfelelőt,akkoe kis szünetet kell hagyni,majd újult erővel folytatni.

Sajnos a barátnőimen is észrevettem, hogy felregisztrálnak abban a reményben, hogy majd az első szembejövő pasival összejönnek aztán meg koppannak, mert rájönnek hogy 'sok békát kell megcsókolni,mire jön a herceg'. Neked is ezt kéne belátnod, hogy attól, hogy 1-2 gyökér volt,még lehet,hogy az 5. nem lesz az és akkor teljesen megérte a 4 gyökérrel találkozni, mert segített megtalálni az igazit. Arról nem is beszélve,hogy a sok randizás önismerettel jár,megtanulod,hogy melyik fajtában nem lehet bízni, mik az elvárásaid és a lehetőségeid,amiket majd később tudsz kamatoztatni. Tekintsd ezt az ismerkedést vállalkozásnak . Ott sem lesz egyből első hónapban 1 milliós bevételed,hanem igenis meg kell dolgozni a sikerért. A netes ismerkedéssel szintén meg kell dolgozni a sikerért, hogy később meg legyen az igazi.

2020. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

2 féle tarskereső létezik. 1 aki minimális adatokkal tölti fel a profilját 1-2(vagy több de semmire se való képei vannak). Bemutatkozás rovat üres vagy valami snassz idézet. Velük nem lehet beszélgetni. Vagy csak amit írtál!

Másik kategória olyan képe(K) amik az életét mutatja be. És nem nagyzol vagy dicsekszik. Pl egy nő szeret sütni-főzni ,olyan képet tesz fel. Erről lehet beszélgetni. Kirándulás ,pasinál barkácsolás,gamerek....

Aztan normális bemutatkozás. Leírja milyen az élete mit dolgozik mit keres....

Szintén a bemutatkozás alapján lehet témát találni!

2020. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem tudsz vele gördülékenyen beszélgetni, meg "elfogy a téma" mit akarsz tőle, de most komolyan? Ha össze is jöttök, egy év sem fog eltelni a kapcsolatban, de már a plafont nézitek meg egymást, annyira nincs mit mondani egymásnak? Vagy mi van?


Az olyan emberekkel, akikkel csak erőltetni lehet ezt, inkább megszakítom a kapcsolatot, nemhogy erőltessem. Semmi értelme. A leendő kapcsolat gerincét töritek ketté konkrétan.

2020. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13 ez szerintem hogy elfogy a tema csak annak köszönhetö hogy idegen a masik. Kb mintha egy virtualis mesterseges intrllignciaval irogatnék csak.


A randit pedig en nem tudom sürgetni. Nekem gàz az olyan akiben annyi sincs hogy ö elhivjon randira. Akkor miert kezdemenyezzem en? Akire "rà kell szàllni"mert magatol nem jön, az olyan nekem nem opcio. Nehogy en "könyörögjek"mar egy pasinak hogy kegyeskedjen fàradozni. Akik nem hivnak el par ilyen lenyegtelen unalmas chateles utan en gondolkodas nelkül en leràzom.

2020. jan. 12. 12:07
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: hát érdekes, hogy az arra érdemes idegenekkel sosem volt ilyen gondom. Tisztában vagyok vele, miről beszélsz, de az a kaliber nem az érdemes kategória.
2020. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon passzív vagyok és nekem az ismerkedés egy komoly dolog, ami együtt jár a közös tervezgetéssel, kötődéssel. Minden kritikus dologról megbizonyosodom még a találkozás előtt.

A tipikus férfi-női szerepeket nem veszem számításba, mert nem vagyok tipikus férfi. Eleve nem szeretem a szerepeket. Számomra egyenlő felek vagyunk és minden közös megbeszélés alapján történik. Nincsenek ilyen elvárások, amiket írtál, mi szerint ha a másik fél nem teszi ezt meg azt, akkor ez meg az lesz.

A hosszas telefon beszélgetések is hozzátartoznak az ismerkedéshez.

Általában naponta minimum 2-3 órát beszélünk hanghívással.

Miért? Azért mert lehet :) Ott derül ki igazán, hogy mennyire tudunk beszélgetni.

2020. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindent a pasitól vársz, de ha soha nem jön össze a beszélgetés, akkor valószínűleg még csak kapaszkodókat sem nyújtasz nekik. Egy szavas válaszokat adsz, többsorosak helyett. Kell valami amin el lehet indulni, szóval annyi nem elég, hogy: milyen volt a hétvégéd? - Jó.

Azt is bele lehet szőni, amit nem csináltál, pl néztél volna sorozatot, de elaludtál. Az már egy téma, lehet olyat találni, amit mindketten ismertek, kedvenc karakter, kedvenc jelenet, stb.

Ha azt látják rajtad, h nincs egy önálló gondolatod, nem kérdezel nem érdekel semmi, nem fognak randira hívni, mert az sem derül ki rólad, hogy kávézókat szereted, vagy a bárokat. Akkor marad az, hogy gyere át dugni, hátha az működik.

2020. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!