Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy 32 éves férfitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy 32 éves férfitől aki mikróba nem tudja megmelegíteni az ételt vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival kis aranyos rendes pasi, 3 hónapja együtt vagyunk. Ma mentem először fel hozzá. Mondta ő eszik valamit és valami rendelt ételt hidegen elkezdte enni. Mondtam neki hogy ott a mikro miért nem melegíti meg az ételt. Erre mert nincs itt anyum aki megszokta melegíteni...
2020. febr. 11. 10:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.
2020. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragduj egy 8 éves gyerek megmelegiti a kajákat mikroba ,óvatosan mert forró de magának csinálja.

Ez a pasi fogyatékos lehet

2020. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, rögtön dobnám.
2020. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem kamu ez tényleg megtörtént én is csak néztem...
2020. febr. 11. 11:01
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom beledugós cipője van .... mert hàt ha nincs anyu aki megkösse mégse járjon papucsban.

Mi a kérdés?

2020. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
3%
Érteném a menekülést, ha olyanokat írnál, ami a viselkedésére nézve téged zaklató lenne, de ha csak szimplán nem tud főzni, se nem ért a mikrohoz, azért minek? Bár lehet ez lenne a legjobb megoldás, hiszen nem is szereted.
2020. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért a nem tud valaki töltött kaposztat fozni és a mikro két gombja kezelése között van különbség 😀

Ez ijesztő tényleg .....

2020. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem arrol van szó hogy főzni nem tud hanem hogy az anyuci fujja az orrát ha taknyos.
2020. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy milyen mikrod van?


Mert vannak már újabbak amit egy nem technologia érzékeny ember valószínűleg nem tudná, hogy kell használni.

2020. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Valaki még boltba se nagyon tudja mi hol van, és hogy kell vasarolni.


Szóval a mikro nem ismerete szerintem egyáltalán nem ijesztő, se a nem tud a pasi boltban eligazodni sem.


Van ilyen és kész, de ahogy írtad kis aranyos, rendes pasi. Ezt kéne nézned, de ha ilyenen problémázol, akkor az a pasi csak kis aranyos, de menekülnél előle pasi!

2020. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!