Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy 32 éves férfitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy 32 éves férfitől aki mikróba nem tudja megmelegíteni az ételt vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival kis aranyos rendes pasi, 3 hónapja együtt vagyunk. Ma mentem először fel hozzá. Mondta ő eszik valamit és valami rendelt ételt hidegen elkezdte enni. Mondtam neki hogy ott a mikro miért nem melegíti meg az ételt. Erre mert nincs itt anyum aki megszokta melegíteni...
2020. febr. 11. 10:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
82%
Aranyos cuki pasi kell vagy egy életrevaló, talpraesett férfi?
2020. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
31. Aranyos cuki egyértelmű.... De azért ne legyen teljesen önállótlan
2020. febr. 11. 13:11
 33/42 anonim ***** válasza:
82%

Jaj...

Ha szeretnél az anyukája lenni, akkor persze, adj neki esélyt. Ha viszont jobb terveid vannak az életed hátralevő részével, mint hogy valakit életben tarts, akkor sipirc, vissza se nézz.

2020. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
61%

Oké, tegyük fel, hogy nem kamu.

Rögtön az elején megjegyezném, hogy abban ne is reménykedj, hogy majd valaki midnenben 1000%-is tökéletes párt fogsz találni. Akárkit találsz, mindenkiben lesz hiba, mint ahogy 100%, hogy benned is van jópár olyasmi, amit fel lehetne hánytorgatni.

Mondjuk ha tényleg igaz, hogy neki egy mikrosütő üzemeltetése nehézséget okoz, az tényleg gáz, de emellett lehet tudni mást is róla? Vagy az egyetlen dolog, amit megismertél belőle az az, hogy nem képes használni a mikrót? Mik az erősségei? Mi fogott meg benne? (Mert csak tudhat valamit, ha 3 hónapja együtt vagytok...) Más téren mennyire talpraesett? És ez a dolog mennyire, és miért zavar? Biztos, hogy ez volt a valódi oka, amiért nem akarta használni a mikrót? (Sokan vannak, akik eleve nem szeretik, bár mondjuk ez a félelem is teljesen alaptalan, de nem csak anyuci hiánya miatt tarthat tőle.)

Esetleg próbáltad megmutatni neki, hogy hogyan kell használni?

Mellesleg: azért annyira nem tűnik életképtelennek, ha már rendelni tud magának kaját. Ha tudnád, hogy ez hány embernek okoz nehézséget...

Én nem fogom sem azt mondani, hogy maradj vele, sem azt, hogy nem, csak próbálok rávilágítani, hogy egy személyiség, és egy párkapcsolat nagyságrendekkel több összetevőből áll, mint egy konyhai eszköz használata. Neked kell mérlegelned, hogy mit jelent számodra ez a pasi, és hogy mi a fontos egy személyiségben.

2020. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég elgondolkodtató.

A lakás mennyire koszos? Ruháit maga tartja rendben?

HA az anyja mindent a segge alá tolt akko rnem lesz egyszerű dolgod. Mennyire kreatív? Van szakmája? Villanykapcsolót ki tudja cserélni? Ki tudja festeni a lakást? Látott már porszívót?

2020. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
87%

Az én mikrómon szó szerint be kell csapni az ajtót és elforgatni a kallantyút annyi percre, amennyire szeretném. Ennél butább eszközt keresve sem találok a háztartásban, mint egy mikrót.

Igazából ami ijesztőbb, hogy annyi energiát sem fektet bele, hogy megnézze a meten, hogyan kell használni a saját mikróját, ergo lusta és életképtelen. Nálam ez simán szakítóok, nem szeretem a buta, életképtelen, lusta embereket. Az ilyen az élet semmi területén nem fog értelmesen hozzájárulni a kapcsolathoz.

31n

2020. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik amúgy ez az ember?
2020. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Tudja ő nagyon jól, hogy miként működik a mikró, csak hülyének tettetni magát kényelmesebb(lesz a jövőben is).

Figyeld csak meg... nem tudja, hogy működik a mosógép, a seprű, a felmosó,stb... aztán el is érte a célját. Te fogsz csinálni mindent. Annyira tipikus :D

2020. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu, vagy legalábbis poénnak szánta a pali. Használati utasítás, vagy a neten keresztül nem hiszem, hogy nem tudná megtanulni a mikró használatát. Vagy egy király, akit mindig ki kell szolgálni, így nézve meg gáz.
2020. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Clay Morrow ***** válasza:
Szerintem az ijesztő, hogy ennyi begyepesedett él, és rögtön benyalják az ilyen kamut, ezt nem átlátni, na ez tényleg ijesztő.
2020. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!