Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy 32 éves férfitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy 32 éves férfitől aki mikróba nem tudja megmelegíteni az ételt vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival kis aranyos rendes pasi, 3 hónapja együtt vagyunk. Ma mentem először fel hozzá. Mondta ő eszik valamit és valami rendelt ételt hidegen elkezdte enni. Mondtam neki hogy ott a mikro miért nem melegíti meg az ételt. Erre mert nincs itt anyum aki megszokta melegíteni...
2020. febr. 11. 10:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%
Mi van 61%, te is életképtelen vagy, hogy ennyire véded?
2020. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

#16 tenkomolyan csak hulyeskedsz ugye?


Most ne menjunk bele egy mikro kezelesebe, de egy gomb megnyomasaval alapjaraton fel percet melegit, nem tul bonyolult. 10 evesen tudtam magamnak kajat melegiteni. Ha szerinted ez teljesen elfogadhato, akkor a te ingerkuszobod nincsen tul magasan, fondolom te az a figura vagy, akinek a villanykorte mar feler egy tudomanyos publikacioval. Ez netto szegyen...

2020. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%

esküszöm nem bantas vagy ilyesmi

Az jutott eszembe kérdező

Felhívni fel szokott vagy a telefont se tudja kezelni ?

Mert azért egy mai mobiltelefon 6szor bonyolultabb mint egy mikro

2020. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavarná, hogy igénye sincs megtanulni, totál önállótlan.


Persze felnőhetett szegénységben, hogy nem tudja kezelni, de akkor anyukája is ott élt, ő meg min 20 évvel öregebben meg tudta tanulni?

2020. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Vajon anyuka minden nap megy ételt melegíteni? Milyen jó lehet, hogy így rá van telepedve. Vajon még mire nem tanította meg?
2020. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%

61%-os!

Barmelyik mikrón megnyomod a start gombot, az elkezd egy sima, fél perces melegítő programot. Egy mikró az azért nem egy agysebészet. Ha még ezt sem tudja használni, akkor pl a mosógépet hogy tudná kezelni? Tudom, tudom, az a nő dolga, egy férfinak nem kell tudni mosni, főzni, mosogatni. Férfiként mondom, hogy aki így gondolkodik, az maradjon is egyedül, tartsa csak anyucit rabszolgának.

2020. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
A 65 éves nagymamám (aki ugye 2x annyi idős), tudja kezelni a mikróját, ami egy újfajta. Le volt neki írva egy papírra hogy mit kell megnyomnia. Nem használja ki teljesen, de arra hogy az ennivalót megmelegítse, meg néha olvasztani, azt tudja. És ő is falusi.
2020. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
91%
Ha arra vágysz, hogy valakinek pótanyucija legyél, akkor maradjatok együtt, sok boldogságot.
2020. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Már lelki szemeim előtt látom, hogy a következő kérdésnél a pasid a mosógép gombját és a ruha külön választasat, hogy milyen mosogélt vegyen, vesz egy fehér ruhákhoz való 5 literes mosógélt és vidáman mossa majd vegyítve a színes és fehér ruháidat nem 40 fokon. És mikor a kedvenc gyapju pulcsid micro méretén ríva fogod írni, hogy menekülj e mert a pasid nem tudja használni a mosógépet, akkor majd linkelek egy háztartasi ismeretek tanfolyamot a pasidnak. 😀
2020. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Szerintem viccelni akart csak nem jött össze.
2020. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!