Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy 32 éves férfitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy 32 éves férfitől aki mikróba nem tudja megmelegíteni az ételt vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival kis aranyos rendes pasi, 3 hónapja együtt vagyunk. Ma mentem először fel hozzá. Mondta ő eszik valamit és valami rendelt ételt hidegen elkezdte enni. Mondtam neki hogy ott a mikro miért nem melegíti meg az ételt. Erre mert nincs itt anyum aki megszokta melegíteni...
2020. febr. 11. 10:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%

Azért a mikro nem egy csúcs szuper eszköz ..

És ha tényleg falun felnőtt szegény lenne akkor ott nem szokás rendelgetni az ebédet

2020. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
17%
Neveld fel, ha màr anyuka agyontutujgatta....
2020. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Nehanyan it szorakoznak ugye? A legalapabb melegitesert egy rohadt gombot kell megnyomni. Ilyen olvasztasba mar bele se menjunk, pedig ahhoz sem kell diploma. Aki szerint nem ijeszto, meg nem a technologiaba szuletett, baxod a. 80 eves nagyanyam is tudja kezelni, es egy felnott ferfi nem? Szerintem vagy hulyeskedett, de ha tenyleg komoly, tenyleg menekulj, ez nem a belefer kategoria, ez netto szanalom, hogy 2020-ban valaki ilyen hikomat.
2020. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%

A mikro azert nem egy hatalmas ujdonsag, 20 evvel ezelott is volt otthon mikronk es tudtam hasznalni 8 eves gyerekkent, nehogymar egy nalam 4 evvel idosebb ember ne tudja xD A legujabbakon is kb eleg megnyomni a start gombot, es melegit, nem parolasra, grillezesre stb kell beallitani nyilvan, ha csak a hideg etelt akarjuk felmelegiteni.

Oszinten szolva en egy ilyen utan azonnal kiabrandulnek, lehet nagyon aranyos, kedves, de nem ugy mint egy ferfi, hanem mint egy ovodas kisgyerek.

2020. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
57%

Valami hasonló emberkét ismerek. Van két diplomája, a területén mondhatni profi. Viszont alapvető otthoni műszaki dolgokkal nullán van. Megmutatom, elmondom 10 szer két nap múlva már nem tudja.

Azért az is lehet hülyéskedett és olyan mint én. Az ételek 99 százalékát hűtő hidegen szeretem.

2020. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
* súly javítva
2020. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
És nem mindegy melyik gombot nyomja! :)
2020. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
0%
Ja csak pl. fém tárgyat ne tegyen mikroba, vagy olyan tányért aminek fémszálas a mintája, mert abból égzengés lenne!
2020. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
5%
Vagy a tűzoltók látogatasa.
2020. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
21%
1-esnél a labda! Szerintem is kamu, hogy egy nő ennyire megijed, hogy valaki nem ért a mikrohoz. :D
2020. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!