Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elfogadható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható a kései szüzesség ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Először is leírnám, hogy igényes vagyok magamra, rendszeresen tornázom, a beszélőkém sem vészes, bár hangulatfüggő. Öltözetem általában farmer, póló, kapucnis pulcsi, esetleg ing. Cipő általában sneaker pl a dán Ecco márkát nagyra tartom. Arcra inkább férfias vagyok, nem az a babaarc, plusz borosta.


Ennek ellenére lassan 30 leszek és nem volt barátnőm. Nehéz, fiús szakon szereztem, keresett diplomát pár éve, ott nem nagyon volt lehetőségem randizni. A tanulás is rengeteg időt elvett, közel álltam a végén az idegbajhoz, annyira stresszes volt a vége, de sikerült kitartanom. Munkahely kisebb cég, full férfiből áll, ők is már a 40+ os korosztály. Kezdem azt érezni, hogy tök feleslegesen törtem magam ennyit, mert az igazán fontos dolgoktól ugyanúgy távol vagyok, mint előtte (barátnő, később házasság, gyerek nem is feltétlen vágyam). Fogalmam sincs mit mondana egy lány ha esetleg alakulna valami egyszer. Mit tanácsoltok, hogy álljak hozzá, ha már így alakult? 29f



2020. febr. 12. 19:53
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Felmész a csajhoz vagy jobb időben parkban.
2020. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Neked inkább kéne barátnő. Az egyéjszakásnál van kölcsönös vonzalom, de amúgy full érzelemmentes sokszor.


Én pl nem tudtam elmenni, mert bár iszonyú dögös volt a csaj, tudtam hogy nem lesz ebből semmi komoly. Ő csak szórakozni akart és megcsalni a barátját. Részemről talán lett volna több is... és emiatt leblokkoltam.


Amúgy az egyéjszakás sohasem tiszta történet. Mindig valaki sérül és többet akar. Jobb esetben a csaj és nem te 😃 csak az meg milyen. Én azt mondon ha csinálunk valamit akkor csináljuk szívvel lélekkel. Ezek a félmegoldás szexkapcsolatok nekem nem okoztak semmi örömet. Aki nem vonzott azt meg "nem dugtam meg szánalomból."


Aki meg vonzott attól meg többet akartam és kopó pályára rakott.

2020. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Persze, értem én ,hogy érzelmeket nem szabad belevinni, nem is vinnék.


Egyébként mi a menete, hogy szedtetek fel csajt egy éjszakára? Gondolom nem odamentél és rákérdeztél...?

2020. febr. 13. 12:30
 44/46 anonim ***** válasza:

Buliban megismertem elég részeg volt. Nem emlékszem. egyszerűen rámesett, és onnantól kezdve szétszedett.



Másik eset, fesztivál közös ismerős, elkezdtünk dumálni de nem igazán jött be.


Harmadik esetben egy lány ismerősömmel mebbeszéltük a koncert után ottalszik. Ottaludt de nem nyomultam rá mert túl fiatalka volt. Ezen eléggé besértődött 😃


Negyedik eset egy fesztivál volt. Konkrétan áthívott a sátrába digi-dugira ... azt is kihagytam mert akkor szerelmes voltam valakibe.


Ötödik esetben egy szakmai eseményen ismertem meg, elkezdtünk dumálni, volt barátja. Szidta a barátját, én meg lecsaptam az alkalomra. Hozzá mentem fel és egész éjjel ment a Rock & Roll...de aztán végül visszament a pasijához. Bár vicces mert éppen múlt héten kezdett el újra írogatni 2 év után, hogy szeretne találkozni velem. Most már késő elcseszte. 😃

2020. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Vissza tudsz kb emlékezni, a negyedik esetben konkrétan mit mondott? Egy lány képes megkérdezni megd.od-e?
2020. febr. 13. 12:44
 46/46 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne képes 😃
2020. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!