Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elfogadható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható a kései szüzesség ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Először is leírnám, hogy igényes vagyok magamra, rendszeresen tornázom, a beszélőkém sem vészes, bár hangulatfüggő. Öltözetem általában farmer, póló, kapucnis pulcsi, esetleg ing. Cipő általában sneaker pl a dán Ecco márkát nagyra tartom. Arcra inkább férfias vagyok, nem az a babaarc, plusz borosta.


Ennek ellenére lassan 30 leszek és nem volt barátnőm. Nehéz, fiús szakon szereztem, keresett diplomát pár éve, ott nem nagyon volt lehetőségem randizni. A tanulás is rengeteg időt elvett, közel álltam a végén az idegbajhoz, annyira stresszes volt a vége, de sikerült kitartanom. Munkahely kisebb cég, full férfiből áll, ők is már a 40+ os korosztály. Kezdem azt érezni, hogy tök feleslegesen törtem magam ennyit, mert az igazán fontos dolgoktól ugyanúgy távol vagyok, mint előtte (barátnő, később házasság, gyerek nem is feltétlen vágyam). Fogalmam sincs mit mondana egy lány ha esetleg alakulna valami egyszer. Mit tanácsoltok, hogy álljak hozzá, ha már így alakult? 29f



2020. febr. 12. 19:53
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Meg lehet érteni, miért alakult így az életed annak ellenére, hogy a leírásod alapján teljesen rendben vagy.


Egyébként ezt a szüzesség dolgot nen kell a máskk orrára kötni, csak magadnak állítasz akadályokat ezzel. Az első alkalmak sokszor úgysem úgy alakulnak egy új partnerrel, mint szeretnénk, nem fog kiderülni. Azok is bénázhatnak, akik rutinosak.

2020. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt kapcsolat az azt jelenti hogy randizgattok aztán pár hét, max 1 hónap után már van valami. Csók az minimum az 2-3 randin.


Ilyet soha nem szabad csinálni, hogy 6 hónapig csak cicázol vele.


Vagy fordítasz, vagy felejtsd el. Különben friendzoneol azonnal.

2020. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

... ja és azért mondom hogy kemény a szitu, hogy ráébresszelek, nincs idő már szarakodni.


Minden nappal csak egyre jobban lemaradsz.


Kb 10 év lemaradást kell behoznod, ami kemény meló. Tényleg komoly életmódváltás kell, amit innentől ha rákoncentrálsz akkor 2-3 év lesz megvalósítani.


Legfőképpen emberi társaságra van szükséged, még ha introvertált is vagy.

2020. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Igen gondolkodtam, hogy hobbin keresztül kellene ismerkednem, egyelőre azon filózom mi legyen az a hobbi.

Egy második nyelv megtanulásán is gondolkodom, szerintem nyelvtanfolyamon tudnék ismerkedni, ráadásul karrier szempontjából is jó lehet. Fontos számomra a karrierem is eléggé, sőt mindig is előbbre helyeztem, mint a pártalálást.

2020. febr. 12. 23:54
 25/46 anonim ***** válasza:
56%

25 volt a barátom, amikor élveztem a szüzességét, előtte nagyon az iskolára, egyetemre koncentrált, nem csajozgatott soha. :D

Kicsit bénácska volt és láttam rajta, éreztem, hogy én vagyok az első barátnője. Irtó cuki volt, imádtam. :D

2020. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
43%
Itt most férfiak szüzességéről van szó. Nők véleménye nem releváns. Csak egy csettintés bárkinek, megtartani a művészet... nem elveszteni, nőként.
2020. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
25-ös, miben nyilvánult meg a bénázása?
2020. febr. 13. 00:11
 28/46 anonim ***** válasza:
... ja félreolvastam bocs. Nem kellett volna az utolsó sör 😃
2020. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, abban nyilvánult meg, hogy nem igazán mert közeledni, megfogni a kezem, ilyesmi, ha leültünk mondjuk egy padra, akkor is kicsit messzebb ült. Olyan kos. Félénk, szende volt. Imádnivaló volt. :D

Konkrét példa: kicsit rámenősebb tipus vagyok, amit kifejezetten szeret is bennem elmondása szerint. Szóval nyár volt, 2-3 hete randiztunk, már késő volt, lehűlt a levegő, én meg rövidnadrágban voltam. Leültünk egy padra, de a pad nagyon hideg volt, s a csupasz combom hozzáért a padhoz, nagyon kellemetlen volt, ezért átdobtam az egyik lábam az ölén, aztán a másikat is. Nem nagyon mert hozzám érni, zavarban volt, nem is nézett ram. Aznap vallott először szerelmet. :3

2020. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Azt hittem, az ölébe ültél, az szerintem egyértelműbb lett volna. De aranyos sztori.
2020. febr. 13. 00:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!