Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elfogadható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható a kései szüzesség ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Először is leírnám, hogy igényes vagyok magamra, rendszeresen tornázom, a beszélőkém sem vészes, bár hangulatfüggő. Öltözetem általában farmer, póló, kapucnis pulcsi, esetleg ing. Cipő általában sneaker pl a dán Ecco márkát nagyra tartom. Arcra inkább férfias vagyok, nem az a babaarc, plusz borosta.


Ennek ellenére lassan 30 leszek és nem volt barátnőm. Nehéz, fiús szakon szereztem, keresett diplomát pár éve, ott nem nagyon volt lehetőségem randizni. A tanulás is rengeteg időt elvett, közel álltam a végén az idegbajhoz, annyira stresszes volt a vége, de sikerült kitartanom. Munkahely kisebb cég, full férfiből áll, ők is már a 40+ os korosztály. Kezdem azt érezni, hogy tök feleslegesen törtem magam ennyit, mert az igazán fontos dolgoktól ugyanúgy távol vagyok, mint előtte (barátnő, később házasság, gyerek nem is feltétlen vágyam). Fogalmam sincs mit mondana egy lány ha esetleg alakulna valami egyszer. Mit tanácsoltok, hogy álljak hozzá, ha már így alakult? 29f



2020. febr. 12. 19:53
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
53%
Persze, biztos lesz olyan akinek ez nem akadaly. En nem mennek bele, mert hasonlo koruak vagyunk es ilyenkor mar olyan emberrel akarnek lenni akinek volt tapasztalata parkapcsolatban es szexualis teren. Szerintem fiatalabb lanyok kozt erdemes keresgelni. Tobb fiatal huszoneves csinos lanyt ismerek akik sokaig voltak szuzek hasonlo paraméterekkel (csak lanyos szakot vegeztek). Viszont nehezen hiszem hogy 29 ev alatt nem volt egyaltalan lehetoseged vagy indittatasod ismerkedni, lehet lelkileg sem ártana rendbe tenni magad.
2020. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Köszi, azoknak, akik biztatnak, sokat jelent.


Utolsó: Régen volt fél éves randizgatásom egy lánnyal, még az egyetem alatt, olyan bő 6 éve. Kiderült, hogy nem illünk össze, ezért abbamaradt a dolog, intim dolog nem történt, a gondolkodásunk és a jövőképünk alapján beláttuk, nem lenne értelme. Ezek után az egyetemre koncentráltam.

2020. febr. 12. 21:28
 13/46 anonim ***** válasza:
64%
32 éves voltam amikor elvesztettem a szuzessegemet. Azóta van 2 gyermekem es soha semmi hátrányát nem éreztem ennek a ténynek. 45 eves nő.
2020. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
64%
Amíg kifogásokat keresel, addig gond van. A férjem programozó, iskolában és munkában is férfiakkal volt körülvéve, mégis volt mindig kapcsolata. Öcsém szintén. A volt munkahelyén 6-an voltak programozók, mindenkinek volt barátnője, felesége, gyerekek. Én meg mindig nőkkel teli munkahelyen dolgoztam, mégis volt/van kapcsolatom. Szabadidődben mit csinálsz? Hobbik, barátok?
2020. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Szabadidőmben, ami elég kevés, pcn játszom, olvasok, edzek. Régen zenéltem zenekarban, de utáltam. 1 jó gyerekkori barátom van, lassan 20 éves barátság, de ő ugyanebben a helyzetben van, mint én, csak előnytelenebb talán külsőre. Vele szoktam eljárkálni moziba, bowlingozni, bár utóbbit ritkán, főleg mozi. Szeretjük a jó filmeket.
2020. febr. 12. 22:34
 16/46 anonim ***** válasza:
45%

Kár, hogy a bíztatás itt csak mese. Úgy sem ér semmit.


Kb a vénszüzességed miatt már súlyosan torzult a szexuális és kapcsolati fejlődésed. A károk visszafordíthatatlanok. Nagyon kevés remény van arra, hogy 30 év matyizás után hirtelen érett és kapcsolatérett férfi válik belőled.

Főleg ha nem tudtál fordítani egy 6 hónapos ismerkedésből...


Egyértelműen látszik, hogy nincsenek barátaid, nincs társaságod. Nem jársz emberek közé és semmi olyan érdekes dolgot nem csinálsz ahol esélye lenne bármilyen formájának az ismerkedésnek.


Amíg nem kezdesz teljes és totális életmód és személyiségfejlesztésbe, addig örökszűz maradsz. Nehés lesz, de emberek és barátok nélkül ez totálisan reménytelen.


A kapcsolatszüzességet meg elmondani ilyen korban egy felnőtt 25 év körüli csajnak kb merő öngyilkosság.


Gondolj bele, ők már nem egy kisgyereket akarnak maguk mellé, akinek azon kell gondolkoznia hogy meg merje e fogni a csaj kezét az utcán, ... hanem olyat aki érett komoly férfi, hosszú megbízható kapcsolatokkal a háta mögött. (A legtöbb nőnek már az is kb "szakítójel" ha csak több fél éves rövidebb kapcsolatod volt). Minél felnőttebb egy nő, annál kevésbé fog kockáztatni és a CV-det fogja nézni. Fordított esetben én mondjuk ugyan így lennék egy vénszűz nővel. Ha 29 év alatt nem tudta senki elérni nála az áttörést akkor nem valószínű hogy én leszek az és csak egy csapda.

2020. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
76%

#15, Ja jól láttam a helyzetet. Így reménytelen ez a helyzet. Ha van egy kocka haverod akivel csak erősítitek egymásban a lúzerséget.


Keress embereket, új társaságokat, kalandokat... teljesen ismeretlen szituációkat. Új sportokat, ahol rá vagy kényszerítve az újdonságokra.


Csak egy példa, elmész egyedül valamit sportolni, ahol lányok is vannak. Már megvan a téma, lehet beszélgetni. Aztán elnentek együtt szaunázni, ott is dumálgattok. Megkérdezed a nevét, legközelebb elhívod meginni egy sört. Vagy bejelölöd facebookon és írsz neki. Elkezdtek dumálni és elhívod valahová.


Ugyan ez Tinderen pörgeted a lányokat, beszélsz velük, gyakorolsz. Nem érdekes még az sem ha nem jön be a dolog, ez csak egy játék. Egy hobbi. Nem bowlingozol a kocka havereddel, hanem elmész meginni egy fröccsöt egy matcheddel. Ilyenből csinálsz havi 1-2őt és már is begyakoroltad a randizást. Ilyeb egyszerű.

2020. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Éppen hétfő óta nyomom a tindert. Matcheltem is, de nem válaszolnak semmire eddig.
2020. febr. 12. 22:48
 19/46 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem hogyan érted hogy "nem tudtam fordítani 6 hónapos ismerkedésből"?
2020. febr. 12. 22:55
 20/46 anonim ***** válasza:
91%

#2-es vagyok.


Valóban van igazság abban, hogy pszichológiai szempontból nem a leírt, átlagos fejlődés útján haladsz, de ez egyátalán nem jelenti azt, hogy visszafordíthatatlan lenne akármi is. Nyilván olyan dolgok visszafordíthatatlanok amik a múltban megtörténtek, mivel nincsen időgép.


Több fejlődési szakaszra van felbontva a "normális" életút.


Annyiban van igaza a válaszolónak, hogy már olyan berögződések keletkezhettek a személyiségedben amiket egyedül nem tudsz megváltoztatni, hiszen nem is érzékeled azokat. Pszichológust ezért volna érdemes felkeresni és tanácsot kérni tőle, de semmi olyan nincsen benned "elrontva" ami életed végéig kihatna rád, ami ne lenne változtatható, nyilván ehhez te is kellesz.

Érdemes volna szerintem ezt megfogadni, ne pazarold az időd.

2020. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!