Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most mégis az miatt kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most mégis az miatt kapok elutasítást, mert kövér vagyok akkor mit beszél mindenki hogy a lélek számít?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam tindert, raktam képet arcról, jelentkezőt felhívom beszélünk saját költségre egy órát, mire mondja hogy ugye nem azért reméli nincs baj odalent... mondom potens vagyok ha ez a nagyon fontos kérdés. Mondja nem nem ő arra gondol nem vagyok-e túl kövér (141 kg vagyok és 180 magas). Mondom ez mit számít jól megértjük egymást, erre ő hogy hát ha ezt tudja nem beszélgetett volna ennyit velem. Pff... és nem ez az első ilyen. Nagyon a legalja, kíváncsi volnék vajon csak a társkeresőn gyűlnek az ilyenek vagy az életben is ez vár rám. Képmutató nők, bezzeg ha ferrarid van akkor a lélek miatt van veled jaja... 21/f
2020. febr. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért tudod ki menne társkeresőre. A nagyrésze bolond tényleg... tudod, hogy nem egy átlagos testalkatod van és nem vagy képes egy teljes alakú képet kitenni magadról?

Nem értek egyet azzal, hogy meg kell valakit alázni a súlya miatt, de te megérdemelted ettől a lánytól. Magadtól mikor szóltál volna? A talin derülne ki?

Ne csinálj ilyet. Tegyél ki olyan képet is amin látszik, hogy nem 60 kiló vagy.

2020. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugye te vacillálás nélkül összejönnél egy 150 kilós, igénytelen banyával.

Tudod, a képmutatás nem itt kezdődik. Igen, a lélek a fontos, de azért a szerelemhez szükségeltetik némi testi vonzalom is. Én egy kifejezetten érzelmes ember vagyok, de még én is azt mondom, hogy nem fog működni egy kapcsolat olyannal, akinek a külsejétől undorodom. Az persze egy más kérdés, hogy kinek mi a vonzó, és mi a taszító. Ebben nagyon eltérőek vagyunk. Egyik haverom például rendszerint olyan (erősen túlsúlyos, és eléggé maszkulin) nők után csorgatja a nyálát, akik nálam már bőven a "taszító" kategória. De ugyanez fordítva is igaz: aki szerintem maga az álomnő, az szerinte "még egy liter vodka után sem lenne szép". Ettől még lehet elsődleges a belső, sőt, én azzal sem értek egyet, hogy "a külső megfog, a belső megtart", tekintve, hogy az összes komolyabb és tartalmasabb kapcsolatom olyannal volt, akire elsőre nem is igazán figyeltem fel. De mint mondtam, ez nem azt jelenti, hogy bármilyen igénytelen, taszító külsejű nőt vonzónak lássak.

Vagy szerinted egy ilyen hölgyeménnyel milyen lenne az intimitás?

[link]

Nehezen hiszem el, hogy erre pozitív választ adnál.

És igen, 141 kiló az nem simán csak kövér, hanem az már morbid, és durván egészségtelen túlsúly.

Egyébként meg oké, tahó módon koptatott le a csaj, nem maga az indok, hanem annak közlése miatt, de te sem vagy sokkal jobb, aki itt azon rugózik, hogy jaj, én hívtam fel őt, és fizettem 300 forintnyi telefonálást.

2020. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondja h a lélek számít? Hülyeség, ha nem tetszel nem kezdek veled, ennyi. Nem kell mártírkodni, magadhoz való lányt kell keresned. 170 cm magas 100 kg, kb olyan lehet mint te lányba. Ja h az már nem tetszene... lélek ide vagy oda. A külső igenis számít.
2020. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem mondta, hogy CSAK a lélek számít!

Bocs, de soha nem jönnék össze egy 140 kilóssal. És még te hisztizel, hogy milyenek a nők? Eszem megáll!

2020. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
A hölgy is 140 kilós volt? Vagy neked sem csak a lélek számít?
2020. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Lekéne fogyni! Szerinted kinek vonzó egy víziló?
2020. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

A HANTABOY filmben volt amikor a....


kisfiú megkérdezi az apját....Apa! A tanárnő azt mondta, hogy az igazi szépség belülről fakad. Ez igaz? ááá olyat csak a ronda emberek mondanak :)

2020. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
De megint olyan kérdés, ahol nem reagál a kérdező, nem kamu?
2020. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak épp vacsizik. Másodjára...:L
2020. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
nyiván a s_gg válaszaitokra fogom áldozni a drága időm
2020. febr. 13. 19:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!