Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most mégis az miatt kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most mégis az miatt kapok elutasítást, mert kövér vagyok akkor mit beszél mindenki hogy a lélek számít?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam tindert, raktam képet arcról, jelentkezőt felhívom beszélünk saját költségre egy órát, mire mondja hogy ugye nem azért reméli nincs baj odalent... mondom potens vagyok ha ez a nagyon fontos kérdés. Mondja nem nem ő arra gondol nem vagyok-e túl kövér (141 kg vagyok és 180 magas). Mondom ez mit számít jól megértjük egymást, erre ő hogy hát ha ezt tudja nem beszélgetett volna ennyit velem. Pff... és nem ez az első ilyen. Nagyon a legalja, kíváncsi volnék vajon csak a társkeresőn gyűlnek az ilyenek vagy az életben is ez vár rám. Képmutató nők, bezzeg ha ferrarid van akkor a lélek miatt van veled jaja... 21/f
2020. febr. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a maci alkat 😊 de tőled idősebb vagyok sajnos...
2020. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Èn nőkènt is több mint 100kiló vagyok viszont már fogytam 10 kilót ès cèlom, hogy 80kgra lemenjek. A 170 centimhez mèg azzal se leszek vèkony de már most sokkal jobban èrzem magam egèszsègügyileg.


Èn szeretem a husisabb pasikat (bár eddig valamièrt mindig vèkonyak próbálkoztak🤷‍♀️)


Fiatal vagy te is ez a súly neked is sok,nem kell vèkonyra fogynod de ha elfogadsz egy jó tanácsot az egèszsèged èrdekèben 100-110 körül legalább le kellene menned. Ès ezt tènyleg nem rosszindulatból mondom főleg, hogy átèrzem a helyzeted mert ahogy írtam èn is 100kg felett vagyok sajnos.


Az ismerkedèsnèl is meg minden tèren előnyőd lenne.

2020. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Hát basszus a szex előtt meg kell keresni a háj alatt a farkad akkor mondhatod hogy ilyen meg olyan lelked van akkor is gáz. 😂
2020. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem bejön a maci alkat 😊 de tőled idősebb vagyok sajnos."

Nekem is bejön a maci alkat, de ez nem maci, hanem elhízott, 180 centi mellé a kérdező úgy 30 kilóval van a maci felett.

2020. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
86%
#13 XDXDXD
2020. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
98%

"Mondom ez mit számít jól megértjük egymást" - ó, mert te nem vagy képmutató egy picit sem? Biztos vagy benne?

Szóval szerinted mit számít, hogy valaki 21 évesen már 141 kiló, de képet csak az arcodról teszel ki, egy órás beszélgetés során sem jut eszedbe megemlíteni, ezt a szerinted jelentéktelen tényt, hogy súlyosan elhízott vagy, és a nők a képmutatók? Legalább rákérdezett és kerek-perec megmondta, hogy neki ez nem fér bele. Szerintem igenis korrekt volt.

2020. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért 21 évesen, a 140 a 180 centihez nem a kövér, hanem a kórosan elhízott kategória!
2020. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy csak a belső, vagy csak a külső számít.

Hanem az összkép, hiába vagy jófej, ha taszító.

Vagy nézel ki jól, ha egy bunkó tudatlan suttyó vagy.

2020. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a történetben szereplő lány is 140 kiló volt, de ez mit számít neked, ha jól megértitek egymást?
2020. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te tényleg a súlyosan elhízott kategóriába tartozol. Én szeretem a mackós pasikat, a barátom is az, de 100 kg-nál sose volt több, ugyanilyen magasággal. Ilyen brutális túlsúllyal szexelni sem lehet normálisan, húsz másodperc után kifulladsz.

Szóval ahelyett, hogy azt mondod, hogy mindennő képmutató, inkább kezd el főzni a csirkerizst, mert ezzel a túlsúllyal harminc évesen meghalsz. És ezt a legnagyobb jóindulattal mondom. Addig tegyél a testedért, amíg tudsz.

2020. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!