Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most mégis az miatt kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most mégis az miatt kapok elutasítást, mert kövér vagyok akkor mit beszél mindenki hogy a lélek számít?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam tindert, raktam képet arcról, jelentkezőt felhívom beszélünk saját költségre egy órát, mire mondja hogy ugye nem azért reméli nincs baj odalent... mondom potens vagyok ha ez a nagyon fontos kérdés. Mondja nem nem ő arra gondol nem vagyok-e túl kövér (141 kg vagyok és 180 magas). Mondom ez mit számít jól megértjük egymást, erre ő hogy hát ha ezt tudja nem beszélgetett volna ennyit velem. Pff... és nem ez az első ilyen. Nagyon a legalja, kíváncsi volnék vajon csak a társkeresőn gyűlnek az ilyenek vagy az életben is ez vár rám. Képmutató nők, bezzeg ha ferrarid van akkor a lélek miatt van veled jaja... 21/f
2020. febr. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
89%

Hát áldoztad, mert reagáltál PUFI. :D


OMNYOMNYOM

2020. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hitted majd mindenki jól elszidja a banatba azt a nőt meg úgy egyébként a nőket? Annak orultel volna, mi? Igen lehet hogy bunkók voltak a válaszok de csak azért mert te meg s_gg hülye vagy. Számít a lélek de a külső is. A kettő együtt. Nem érdekel milyen jó ember vagy ha külsőre taszitasz nem jövök össze veled. De ha valaki külsőre ideális de egy farok vagy ostoba mint egy marék döglött lepke akkor vele se jövök össze. Ilyen egyszerű. Mit nem lehet ezen érteni?
2020. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
32: te pont olyan lehetsz mint a vajna timi
2020. febr. 13. 19:49
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miből szűrted le te IQ-harcos?
2020. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fogyj le! Ne akarj 30 évesen cukorbeteg lenni,vagy meghalni szívbetegség miatt.

Egyszerű! Egyél kevesebb szénhidratot! Húst,sajtot,zöldséget,túrót,kefirt lehet. Nem kell éhezni. Én is ugy fogyózom. Meg tegyél lassú sétàkat kezdetben.

22/L túlsúlyos

2020. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

A lélek számít leginkább. Az, hogy jól érezzük magunkat együtt. A külső másodlagos.

DE! Ha valaki annyira elhagyja magát, hogy súlyosan el van hízva, vagy fogai hiányoznak, azt nem ellensúlyozza a cuki személyiség. Az elhízás egy csomó betegség okozója, az elhanyagolt fogsor meg igénytelenségről árulkodik.

És elhízottnak nem azt mondanám, aki mackós alkat, vagy van egy kis pocakja. Most kicsit utánaszámoltam. A párom ugyanolyan magas, mint te és 106 kg. Na ő a pocakos, mackós alkat. Van rajta vagy 15 kg plusz, de ez még belefér. A te testsúlyod már nagyon sok. De nagyon jó hír, hogy ezen lehet változtatni. A személyiséged ezek szerint vonzó, ha szívesen beszélnek veled telefonon, most már csak a súlyodat kell rendbe tenni. Kemény munkával sikerülni fog.

2020. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Nekem pont a ducik jönnek be, annak ellenére, hogy én nem vagyok elhízva, viszont az eddigi fiúk akikkel járni akartam, és olyanok voltak, nagyon csúnyán bántak velem.

2020. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is bejöttek a ducibb/mackós férfiak, párom is olyan, de sajnos a te súlyod már túl sok. Nem is csak a külső az ami visszatartana, hanem a jövőben várható egészségügyi gondok, ha lehet tenni ellene akkor nem szeretném eltemetni a páromat pár év múlva. Mindenképpen fogynod kéne valamennyit, nem a nők miatt, hanem magad miatt!
2020. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem írtam vissza olyannak sosem társkeresőn, akinek nem volt fent egész alakos képe. Pont a magadfajták miatt.

Ha szerinted is a lélek számít,akkor miért nem raksz fel egész alakos képet??

Egyébként meg ez a tipikus,hogy az olyan túlsúlyosak,mint te csak a fejükről raknak fel szelfiket mindenhova, mert szégyellik a testüket. De azért a naponta szelfizés megy fel facebookra is... Ahelyett, hogy tennél valamit a fogyás érdekében.

Ha te annyira igénytelen vagy, hogy a saját tested/egészséged nem érdekel, akkor miért érdekeljen bármilyen nőt a te tested? Ha erre ilyen igénytelen vagy, akkor az otthonodra mennyire lehetsz az?

2020. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 peca1000 ***** válasza:
100%

Szépen lefogysz, és lesz csajod.


Akkor már tud figyelni a lelkedre :)


Hajrá!

2020. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!