Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most mégis az miatt kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most mégis az miatt kapok elutasítást, mert kövér vagyok akkor mit beszél mindenki hogy a lélek számít?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam tindert, raktam képet arcról, jelentkezőt felhívom beszélünk saját költségre egy órát, mire mondja hogy ugye nem azért reméli nincs baj odalent... mondom potens vagyok ha ez a nagyon fontos kérdés. Mondja nem nem ő arra gondol nem vagyok-e túl kövér (141 kg vagyok és 180 magas). Mondom ez mit számít jól megértjük egymást, erre ő hogy hát ha ezt tudja nem beszélgetett volna ennyit velem. Pff... és nem ez az első ilyen. Nagyon a legalja, kíváncsi volnék vajon csak a társkeresőn gyűlnek az ilyenek vagy az életben is ez vár rám. Képmutató nők, bezzeg ha ferrarid van akkor a lélek miatt van veled jaja... 21/f
2020. febr. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy valljuk be egy 140kg-os ember biztos, hogy nem érzi jól magát a bőrében. Hiszen kihat a mozgására stb. És ha a bőrődben nem érzed jól magad és kifog sugározni és hiába a kedves belső ha te emellé azt sugárzod, hogy nem érzed jól magad. Most még lehet, hogy nem érzed ennek a súlynak az egészségügyi problémáit de ez csak azért van mert fiatal vagy. Viszont a jó hír, hogy mivel fiatal vagy most még könnyebben tudnál fogyni is. Szánd el magad és kezd el mert ha ez így marad esetleg ne adj isten még híznál ehhez akkor 30 éves korodra semmilyen életed nem lesz fogsz feküdni egy ágyban és azért fogsz imádkozni, hogy ne kapj szivinfartust.


Szóval kérlek a saját érdekedben kezdj életmódváltásba és adj le legalább 40 kilót!

2020. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az az ember vagyok aki az elhízást valakire - valamire akarja fogni! Én tényleg hízékony típus vagyok. Mindig voltak súly problémáim annak ellenére hogy nem eszek sokat, heti 2x de van hogy 3x 2 órát eszek. A munkahelyről gyalog járok haza, ami 20 ezer lépés az órám szerint. És 183 / 115 kg vagyok!


Voltam szerelmes és volt még egy lány akiért oda voltam. Mindenkettő elutasiott , pedig az egyik idejében 78 a másiknál 87 kg voltam. Azt kaptam meg tőlük hogy 60-65 kg a normal férfi súly és nagyon kövér vagyok! Akkor gondold el te 140 kilóval hova vagy sorolva? Mennyi és esélyed van bárkinél? Semmi...


29/F

2020. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!