Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az szerintetek, hogy kisebb kétségbeesés jött rám?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, N.

1 évvel idosebb barátnőm iden megy férjhez, másik barátnőmnek friss kapcsolata van. Nekem fel éve lett vége egy kapcsolatomnak.

Bármerre megyek, párok vannak. Szerettem volna, ha 30 éves korom elott legalább már 1 gyermekem születik.

Tudom, 25 éves vagyok, van még idom. Mégis kicsit rám tört ma, hogy mi lehet a gond velem, hogy nincs senkim és igazából nem is volt sok kapcsolatom.

Más is érezte már ezt, nemtől fuggetlenul?


2020. febr. 16. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Persze
2020. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor regisztrálj egy társkeresőre, várj 30 percet és válogass kedvedre a jelentkezők közül.


A többség már az első randin hajlandó lesz neked gyereket csinálni.

2020. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kell 30 percet sem várnom :) egyébként nyilván olyanra gondoltam én is, aki csak felcsinal:)
2020. febr. 16. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen az.


Ebben a helyzetben vagyok én is, neked még van 3 előnyöd is hozzám képest, én 28 éves nő vagyok. Tavaly nyáron volt egy csúnya szakításom, azóta egyedül vagyok.


Én is sok párt látok, utazás közben, a munkahelyemen is van több is, néha nekem is eszembe jutnak ezek a kérdések, hogy mi lehet a gond velem és stb.


Jövőhéten megyek a bátyám esküvőjére, májusban szül a párja. Meg is kaptam minap édesanyámtól telefonon, hogy kifutok az időből.. Szóval kérdező nem vagy egyedül :)

2020. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2020. febr. 16. 15:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Na látod, tudod te a módját. Lehetőséged adott. Rád legalább valaki rád ír, előfizetés, kiemelés, bármi nemű erőfeszítésed nélkül.


Ha nem csak a felcsinálásra mész, akkor több időbe és erőfeszítésedbe fog kerülni, de még mindig könnyebb válogatni a lehetőségek közül, mint a lehetőséget létrehozni/megteremteni.


Ezek után már csak az a kérdés, hogy miért is estél kétségbe? Világ a lábaitok előtt hever, és még csak le se kell hajolnotok érte.

2020. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hat nem úgy ertettem ezt a gyerek dolgot, hogy mindenáron kell nekem. Nem anyuka szeretnek lenni, hanem családot akarok. Nem ugyanaz a kettő..


Igazad van teljesen, de nem megy nekem ez a Tinder, vagy bármi, próbáltam. Iszonyat eroltetett nekem, DE szeretném kiemelni, hogy nekem. Annyi ismerősöm van, akiknek bevált.

2020. febr. 16. 15:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 leszek az idén, én méginkább pánikba vagyok esve. Most találtam párt az egyik társkeresőn, de bizonytalan vagyok. Nekem magamhoz képest sok kapcsolatom volt, hidd el, az se jó.

Sok sikert kívánok nektek.

2020. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akarod, hogy megvigasztaljalak, babe?
2020. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 tinder az egy rakás sz@r. normális társkeresőre gondoltam... bár lassan már az se külömb.
2020. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!