Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az szerintetek, hogy kisebb kétségbeesés jött rám?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, N.

1 évvel idosebb barátnőm iden megy férjhez, másik barátnőmnek friss kapcsolata van. Nekem fel éve lett vége egy kapcsolatomnak.

Bármerre megyek, párok vannak. Szerettem volna, ha 30 éves korom elott legalább már 1 gyermekem születik.

Tudom, 25 éves vagyok, van még idom. Mégis kicsit rám tört ma, hogy mi lehet a gond velem, hogy nincs senkim és igazából nem is volt sok kapcsolatom.

Más is érezte már ezt, nemtől fuggetlenul?


2020. febr. 16. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt egy életerős 50-es férfi aki 10 hónapja elvált.
2020. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy órán belül találhatsz partnert ha nem vagy duci.
2020. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy találhatok. Mindenki találhat. De azért nem mindegy, kit.
2020. febr. 16. 16:24
 14/14 moozygoo ***** válasza:
49%

Szia!

Én is 25(f) éves vagyok, és van hogy nekem is támadnak ilyen gondolataim.

Szóval igen, ne pánikolj be, ez nem egyedi eset nálad :)

2020. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!