Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenlőség van akkor mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenlőség van akkor mégis mért várják el a nők hogy a férfiak viseljék az ismerkedés minden kockázatát?

Figyelt kérdés
A férfi legyen aki odamegy, aki megtöri a jeget, aki leszervezi a randikat, aki vállalja az elutasítás kockázatát, a nőnek meg annyi a dolga hogy szelektál hogy kell-e vagy nem-e a pasi aki teper érte.
2020. ápr. 2. 10:24
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%

#20

Ki kötelez téged ezekre?

2020. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%

19: a nők kezdeményeznek beszélgetést. Egy összejövetelen nyitottak, barátkoznak általában. Legfeljebb nem mindenkivel, de ez van.


21: a farka kötelezi gondolom. Ha nincs más érv, mindig az ösztöneikkel jönnek.

2020. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
90%
Egyenjogúság van, de nem egyenlőség. És ez általában arról szól, hogy mindenki csak a saját egyenjogúsága előnyeit szeretné kiélvezni.
2020. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

"Mikor mentél utoljára szoknyában vásárolni? Mikor lakkoztad ki a körmöd?


Csak kíváncsi vagyok. Elvégre jogod van hozzá, megteheted. Mi is szinte naponta megtesszük. Te miért nem?"


Ez tipikus mellébeszélés, nem érted a lényeget.

Egyenlőség kell, de a macerás részei maradjanak férfi feladatok.


Az, hogy te szoknyában jársz, nem kötelezettség, magadnak csinálod. És ha nadrágot viselsz vagy nem lakkozod a körmöd, ugyanúgy randira hívnak.

2020. ápr. 2. 12:54
 25/46 A kérdező kommentje:

"Ki kötelez téged ezekre?"

Ezt majd tedd fel azon nőtársaidnak is, akik sírnak, hogy "nincs egy normális pasi". Ilyen helyzetben érdekes módon nem az a válasz, hogy "ki kötelez téged, hogy elérhetetlen pasikat hajkurássz? nem muszáj", hanem jön az együttérző támogatókommandó, hogy "ó, igen, minden pasi hülye, ne adj lejjebb az igényeidből"

2020. ápr. 2. 12:55
 26/46 anonim ***** válasza:
8%
A nőknek csak addig kell az egyenlőség amíg az az ő érdekeiket szolgálja. A hátrányos/negatív dolgok nem kellenek nekik.
2020. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
90%

Épp ez az.

Senki nem kötelez senkit semmire, így se nekem, se neked nem kell a másik nemet hajkurásznunk.

Arról én tehetek, hogy van olyan férfi jelenleg, aki teper értem, hiába mondtam nemet? Nem, ez az ő saját döntése.

2020. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
91%

De akkor azt miért nem várjátok el, hogy ne borotváljuk a lábunkat, ne szedjünk a bajszunkat? Ja, abban nem számít az egyenlőség?


Miért kéne bányásznak lenni? Csak bányász férfiakat ismersz? Ők bányászok AKARTAK lenni? A feminizmus nem azt jelenti, hogy mindenkire RÁKÉNYSZERÍTÜNK minden munkát, hanem hogy ha azt akarja csinálni, akkor csinálja, és ne kérdőjelezzék meg senki képességeit a neme miatt.

2020. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
11%
Mert a nők által oly sokszor emlegetett "egyenlőség" az ő olvasatukban azt jelenti, hogy nekik mindent, a férfiaknak semmit...
2020. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
88%

Adott a párom + én. Mindketten tanult emberek vagyunk, szellemi munkát végzünk, átlag felett keresünk. Közös lakásunk van, kényelmesen megélünk.


Szóval, csak nekem kellene mosni, főzni, takarítani egyedül + kiszolgálni, mert nem vagyok bányász? :D

2020. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!