Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenlőség van akkor mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenlőség van akkor mégis mért várják el a nők hogy a férfiak viseljék az ismerkedés minden kockázatát?

Figyelt kérdés
A férfi legyen aki odamegy, aki megtöri a jeget, aki leszervezi a randikat, aki vállalja az elutasítás kockázatát, a nőnek meg annyi a dolga hogy szelektál hogy kell-e vagy nem-e a pasi aki teper érte.
2020. ápr. 2. 10:24
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
89%

"Több lesz a bányász? A kőműves nő?"


És te melyik vagy a kettő közül?

2020. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
83%

Én kezdemenyeztem eleget anno és mégis csupa szerencsétlent fogtam ki. Az általános rendes pasikba csalódtam a legnagyobbat.

Aztán leszoktam a kezdeményezésről és lám találtam normális, kitartó férfit.

Sosem jött amúgy be eddig senkinek, ha kezdemenyeztem, saját maguk hangoztatták (volt 3 ilyen eset), hogy ők szeretnek "küzdeni".

N27

2020. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
76%

Neked ez az egyenlőség ezek szerint teljes egyenlőséget jelent férfi és nő között, mintha egy semleges nem létezne, nemi jellemzők nélkül. Legyen a nő bányász, meg vigye fel a zongorát a tizedikre. Nos, ehez azért tartozik egy bizonyos nem túl nőies testalkat is. Ez a te ízlésed, a te dolgod, várd ki a neked megfelelő nőt (vagy férfit), aki felszed magának.


De ne erőltesd rá az ízlésed másokra. Én szeretek nőies nő lenni, és a férfias férfiak tetszenek. Ebbe nálam nem fér bele, hogy annyi vér nincs a pucájában, hogy odaköszön. Kihagyom, kösz.

2020. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
66%

Az ismerkedési fázisban mutatott tunyamunyaság nagyon jól előrevetítik a férfiak későbbi viselkedését is.


- te hívd fel a pizzafutárt

- te menj ügyetintézni

- te nyiss ajtót ha csengetnek

- te menj szülői értekezletre

- te menj postára

- te vedd fel a telefont ha anyám hív


És még ezernyi férfiszájon kiejtett mondatot tudnék felsorolni.


Ja és ezek nem bányászok, egyszerű irodai alkalmazottak, soron dolgozók, akik nem tudnak egy villanykörtét sem kicserélni qvaanyázás nélkül. :)

2020. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
76%

"az ismerkedés minden kockázatát"


Azt, hogy "szia!"?


Odamegy, megtöri a jeget - ez miért van különszedve? Van olyan, hogy odajön, és csak némán bámul?


Nem kell leszervezni a randit, megkérdezi, mit lenne kedvem csinálni. Vagy ez azt jelenti, hogy nem mer telefonálni? Nem értem, mi olyan nagy a szervezés egy randiban. Nem esküvőt kell szervezni.


Elutasítás kockázata - mi kockázatos az elutasításban? Ennyire félelmetes a NEM szó?

2020. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
77%

""Több lesz a bányász? A kőműves nő?""


Biztosíthatlak, hogy a férfiak jelentős része is alkalmatlan ezekre a munkákra, és nők között is találnál olyant, akik gond nélkül elvégzik. Kérdés, neked mennyire jönne be egy orosz súlyemelőnő kópia.

2020. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!