Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nálatok mit jelent a zaklatás? Pl, van olyan akire rá néz egy átlagos férfi, már szalad a rendőrségre. Ugyanazt a nőt ha egy jobbképű férfi megszorongatja, akkor az férfias. Hol a határ nekünk és nekik? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 18:35
 51/96 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy tömegközlekedési eszközön egy férfi patáliát csap amiért kap egy pofont a többség egyet fog érteni a nővel. Ha ezután a pasi elveri a nőt az utasok egy része úgy lesz vele az ő dolguk de tuti lesz pár ember aki közbe lép és rendőrt hív. Szerinted ki fog rosszul kijönni a dologból?
2020. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
77%

*patáliát csap és ezért kap egy pofont

Csak hogy nehogy félreértés legyen.

2020. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
85%

Ha érdekel az adott személy, felveszem vele a szemkontaktust, rámosolygok, közelebb megyek hozzá, akár megszólítom.

Ezek hiányában hadd ne kelljen másokkal foglalkoznom és hadd utazzak zavarás nélkül.

2020. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
96%

1. Minden létező metakommunikációs jellel igyekeznék jelezni, hogy lehetőleg ne bámuljon, ne szóljon hozzám, és legfőkébb ne jöjjön a személyes terembe, mert NEM SZERETNÉM. (Még a szuszogásának a szellőjét is éreztem, és a kabátomra is ráült.)

2. Ennek ellenére leül mellém nem a 2 személyes, hanem a tág egyszemélyes ("másfeles") helyre, mikor volt más szabad ülőhely.

3. Pattog, lehord qrvának "könyörtelenül" (innentől fiktív a sztori)

4. Kap egy pofont és egy jó nagy sor alázást.

5. Elkezd még ő össze-vissza verni.


Szerinted mire menne vele? Nem lépne közbe senki? :) Nyilvános helyen vagyunk, az isten szerelmére.


Egyébként ha elkezdene ütlegelni, teljes erőmből rúgnám tökön, és amikor a földön fetreng, még rá is taposnék. Én nem vagyok kis gyökér, akit meg lehet verni nyilvános helyen, fényes nappal, életemet fenyegető fegyver nélkül. Olyan rúgok, hogy ott marad.

Jogilag ez már nem lenne olyan nagyon egyértelmű és tiszta, bár gyanítom, hogy ha egy pofonért elkezdene szétverni, az a részéről nem esne bele a jogos önvédelem kategóriába, viszont ha szétrúgdosom, amiért komolyan elkezdett verni, az talán inkább.

De még ha engem vennének elő, az se igazán érdekelne, megéri, engem ilyesmi nem igazán riaszt vissza attól, hogy kicsináljak, ahogy csak tudok egy ilyen undorító hozzáállású, zaklató nőgyűlölő sz.art. Őszintén szólva az sem érdekelne, ha nemzőképtelenné rúgom.

2020. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
7%

Ugyan nézzük már reálisabban: Adsz egy pofont, ő erre visszakézből olyat lebasz (egyet) hogy a fal adja a másikat, de persze azért nem sérülsz meg komolyabban. Nem arra gondolok hogy elkezd bucira verni, de azért megjárnád.

És abban a helyzetben nem sok esélyed van tökön rúgni.

Legfeljebb ha fogdosott akkor jogilag te vagy az áldozat, már ha egyáltalán per van belőle

2020. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
90%
Én azt nem értem, miért kell bámulni a másikat? Nekem már ovi előtt megtanították, hogy illetlen dolog.
2020. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
95%

Nálam ezt:

-Amikor olyan dolgokat mond, amikor számomra kellemetlen. Példa az életemből: "Úgy megbasnálak!", "Csöcsös".

-Amikor alkalmat keres arra, hogy intimebb részen hozzámérjen. Példa az életemből: A buszon ültem, mellettem egy idősebb bácsi volt és "véletlenül" elkezdte simogatni a combom, azonnal leszálltam a következő megállóban.

-Feltűnően úgy néz rám, a szemeivel már rég levetkőztetett és megdugott. A kedvencem, amikor a nyelvét is nyujtoggata rám, fúj...

2020. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
78%
Nos ha valaha valaki kezet merne rám emelni,akkor mennék jogi útra(sima ügy,családi segítség megvan hozzá) vagy más úton oldanám meg,amiben picit pépesre lenne verve az illető. Szóval csak óvatosan a pofozkodással hapsik.(nem férfik,egy férfi sem üt meg egy nőt.)
2020. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
97%

# 55


Akárhogy erőlteted, nem én járnám meg. Tanultam harcművészetet, tudok jócskán ököllel is ütni, szóval ha visszaütne egy akkorát, akkor meg állon vagy fültövön vágnám teljes erőmből. Fájna is, mivel nem egy gyenge nő vagyok, hanem sportos, edzett, ráadásul megvan a technika is.

De ez nem lenne elég, mellé biztos lenne olyan, aki beleavatkozna, és nem az ő oldalán.


Akárhogy is pattognak egyesek, ha valaki zaklat, belemászik a képembe, esetleg még fogdos is (erre is volt már példa), aztán amikor felszólítom, hogy legyen szíves és fejezze be, akkor lehord beképzelt qrvának, akkor kapni fog egy pofont, és kész. Ha pedig visszaüt egy "akkorát, hogy a fal adja a másikat", akkor ő is visszakap egy öklöst, vagy ha úgy adja a helyzet, akkor nemzőképtelenre próbálom rúgni. Ennyi.


Ahelyett, hogy itt győzködnek egyesek, hogy én húznám a rövidebbet, inkább azt kellene felfogni, hogy nem kellene nőket nyálcsorgatva bámulni, érteni kellene abból, hogy NEM, valamint NEM.ÉRTEK.HOZZÁ., és nem ültök le a másfeles helyre a másik arcába lihegve, és máris nincs is miről beszélni.


Aki nem érti, és még le is qrvázza a nőt, annak tőlem (és remélem másoktól is) megy a könyök/pofon, és mindenki előtt lesz szavakkal is megalázva.



Tl;dr: Hagyjátok békén a nőket, és nem lesz baj.

2020. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjuk a "szájkaratét", a valóság úgyis rácáfol az ilyen agymenésekre, mondhatjuk hogy sajnos, hiszen ebből a férfi erőfölényből szokott lenni nemi erőszak is (én úgy tudom minden esetben férfi az erőszaktevő, javítsatok ha tévednék) mégegyszer mondom sajnos.

Az idegen férfiak részéről történő fogdosás egyértelműen elítélendő zaklatás, ezt leszögezhetjük. Szerintem ilyen esetben jobb kikerülni a konfliktusból amíg lehet és tényleg a hatóságtól segítséget kérni.

Viszont ha valakit csak úgy megnéznek, azért nem érheti "támadás" a férfit semmilyen formában, ez volt az én eredeti hozzászólásom lényege, nem a zaklatók védelme.

Csakhát be kell látnom hogy a problémák 99%-a valódi zaklatós eseten alapul, mert végülis ritkán látni olyat hogy a nők lehordanak valakit mert ránézett.

De a kérdésben egyértelműen felmerült ez is.

2020. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!