Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nálatok mit jelent a zaklatás? Pl, van olyan akire rá néz egy átlagos férfi, már szalad a rendőrségre. Ugyanazt a nőt ha egy jobbképű férfi megszorongatja, akkor az férfias. Hol a határ nekünk és nekik? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 18:35
 31/96 anonim ***** válasza:
83%

"kegyetlenül le kell k.rvázni, mert mit kèpzel magáról hogy a napra lehet nèzni de rá nem"


Olyan kib.aszott pofont és lehordást kapna, hogy sírva menne el a helyszínről és ha kicsit is labilis, még az öngyilkosságon is elgondolkozna. Pedig alapjáraton szelíd ember vagyok.

Te még kevesebb vagy azoknál, akiket jóképű senkiknek tartasz.


Mondjuk hozzátenném, hogy én csak azért, mert néztek nem szóltam rá senkire, de azért már igen, mert először nyálcsorgatva bámult, aztán szándékosan leült mellém a buszon a másfeles helyre, pedig minden létező módon jeleztem, hogy nem szeretném, ráadásul rengeteg normális szabad ülőhely volt. Persze, jött a pampogás, hogy neki joga van oda leülni, mit képzelek. :D

Az aurámba az fog belemászni, akinek engedem és kész.

2020. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
12%

31# Ez azèrt más eset, itt bunkó lányokról volt szó akik sèrelmezik ha megnèzik őket,pedig ezèrt megtesznek mindent

A te eseted más,de mèg akkor sem tudsz mit tenni ha nem csinàl veled semmit sem. Pofon ütöd?? Neki az csak jól esik,a legtöbb srác szinte vágyik rá, nem jössz ki jól belőle

2020. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
91%
De nincs jobb dolgot utolsó,mint rohadt feltűnően bámulni a csinosabb,szebb nőket? Csorgassátok otthon a gép előtt a nyálatokat,de ne nyilvánosan könyörgöm. Rohadt kellemetlen és zavaró dolog. Ne csodálkozz azon,hogy visszaszólnak ezért.
2020. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
7%
Nincs jobb dolga egy fèrfinek sem, mint ahogy a nőknek sincs jobb dolguk minthogy tetszelegjenek a hímeknek, ez van
2020. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 Lazy Lover ***** válasza:
3%
31 utána te mennél a sittre nem árt ismerni a BTK át
2020. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
89%

Nyáron történt meg az eset, hogy utaztam a metrón és olvastam. Néha-néha felnéztem, és látom, hogy a szemben lévő ülésen ülő férfi (én huszonegy éves vagyok, ő a harmincas évei elején járhatott) folyamatosan engem nézett. Meg se próbálta leplezni, borzasztó kellemetlen volt, hogy hol az arcomat nézte, hol a mellkasomat (nem volt dekoltázs, még a melltartó se ütött át), hol a lábamat (shortban voltam, de semmi nem látszott). Folytattam az olvasást, gondolva, hogy majd csak abbahagyja, de nem tudtam elég jól figyelni a szavakra, egyszerűen feszélyezett, hogy állandóan engem néz és ilyen közel van. Pár megálló után ismét felnéztem (egyenesen a szemébe) és megkérdeztem, hogy "Segíthetek valamiben?". Direkt ügyeltem rá, hogy nyugodt, semleges hangnemem legyen. Annyit válaszolt "Nagyon szép vagy." Persze, jól esik, ha valaki vonzónak tart, de azt miért ilyen őskőkori módon kell kimutatni? Megköszöntem, majd megkértem, hogy ne nézzen ennyire, mert feszélyez. Erre felháborodott, hogy még hálásnak (!) kéne lennem, amiért valaki megdicsér. Ekkor felálltam, hogy inkább átmegyek máshova, és ekkor elkezdett utánam kiabálni, pontosabban szidni, de szerencsére nem követett.

A legtöbb ember el tudja magát foglalni valamivel és nem másokat bámul. Egy-egy pillantást vagy mosoly nyilván nem zavar, sőt jól esik (az esetek többségében), de a fent említett eset ki szerint normális és támogatandó?

2020. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
89%

Azok szerint, akik szeretik megfélemlíteni a nőket. Ennyi kontrolljuk van csak felettük, hát ki fogják használni.


Ne legyél kedves legközelebb. Ő már alapból bunkó, nem vagy az anyja vagy az óvónénije.

2020. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
90%

"mint ahogy a nőknek sincs jobb dolguk minthogy tetszelegjenek a hímeknek, ez van"


El vagy tévedve. Első sorban magamnak akarok tetszeni. Másod sorban annak az egyetlen hímnek, akiért oda vagyok, akivel mondjuk éppen találkozóra megyek, vagy akihez majd megyek haza. (A kapcsolat szintéjtől függően). Nem fogok azért zsákban járni, hogy más hímek ne nézzenek rám, de attól, hogy csinosan felöltözöm, még nincs joga csorgatni a nyálát és azt gondolni hogy neki akarok tetszelegni. Vagy akár az összes szembejövő gazdag, jóképű srácnak. Mert nagyon nem. A baj a te fejedben van, nem is kicsi.

2020. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
82%
Akkor akinek látom az iPhone-ját, az azért veszi elő, hogy elvegyük tőle? Akinek menő, drága autója van, azt ér lopni, minek megy azzal?
2020. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
96%
Magunk miatt szeretünk csinosan öltözködni. Nem az ilyen tapló figurák miatt,mint ti. Anyátok,apátok nem volt nektek,hogy megtanítsanak a normális viselkedésre?
2020. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!