Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nálatok mit jelent a zaklatás? Pl, van olyan akire rá néz egy átlagos férfi, már szalad a rendőrségre. Ugyanazt a nőt ha egy jobbképű férfi megszorongatja, akkor az férfias. Hol a határ nekünk és nekik? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 18:35
 71/96 anonim ***** válasza:
87%

Nem érted meg, hogy senki nem írta, hogy rögtön CSAK bámulásért pofozna? Megmondtam, hogy azért kapna ilyet az illető, mert előbb belemászik az arcomba, és akkor se mászik ki, ha szavakkal megkértem rá, hanem lehord minden qrvának, vagy akkor, ha letaperol. De ezzel a pattogásoddal azt fogod elérni, hogy ha neadjisten még egy ilyen szituba keveredek, akkor kihagyom a pofont és a tökönrúgással vagy az ököllel állcsúcson veréssel fogok kezdeni.


És igen, megtehetem, hogy a jóképű barátom szanaszéjjel kefél akkor, amikor akar, egy szadista, undorító, csúnya gyökérnek meg lekeverek egyet ha csak hozzám mer érni. Ez van.



Btw tisztelem az előttem szóló nőt a szépen kifejtett, értelmes válaszáért.

2020. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
17%

Hiába, a kérdés amin kapcsán most vitázunk hogy "van olyan akire rá néz egy átlagos férfi, már szalad a rendőrségre" ill. ha "Ugyanazt a nőt ha egy jobbképű férfi megszorongatja, akkor az férfias?"

Én pedig ebből indulok ki nem a többi hozzászólóból, tehát ha pofonról van szó akkor a kérdésből kiindulva pusztán nyálcsorgatásért értendő a női pofon.

Az hogy a barátod hogy kefél meg lényegtelen, mert idegen férfiről van szó minden esetben, legalábbis nem a nő párjáról, annak nyilván sokmindent szabad.

A kérdésből kéne kiindulni nem az előítéleteidből!

Ja és ha tökönrúgással kezdenéd azt megnézném bárkivel kezdenéd is, nagy pofára esésben lenne részed az biztos, nem tündérmesében élünk hogy az ártatlan lánykát majd megmentik és a gonosz elnyeri méltó büntetését. A szájkarate kevés lesz:D

2020. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
87%
52%os, neked valami pszichés bajod van? Mert rohadtul úgy néz ki. Ha ennyire élvezed a nők elleni erőszakot, ami a válaszaidbol lejön, akkor veresd szájba anyádat.
2020. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
85%

Olyan a világon nincs, hogy ha valakit ismeretlenül, random megszorongat egy férfi, akkor a nő annak örül, mert jóképű, kivéve, ha egy perverz nőről van szó.


Ha tetszik, ha nem, ha zaklat valaki, akkor visszakapja. Neked köszönhetően beszerzek egy paprikaspray-t is, és ha egyszer is letaperol valaki, arcon fújon és tökön rúgom. :) Majd megnézzük, hogyan "járom meg".

2020. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
12%

szóval szerintetek nők olyan nincs hogy egy nagyon jóképű, helyes és vonzó férfi megfogdos, és ti agresszívan reagáltok? Hogyan reagálnátok?

Ez most a fő kérdés, és kíváncsi is vagyok rá, de csak őszintén válaszoljatok

2020. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kis 69-es. Az alacsony százalék valóban okkal van, hisztis kislányok és kisfiúk nem bírják elviselni, ha valaki ellenvéleményt, kritikát, humort fogalmaz meg a "kárukra" . Ilyenkor jön a dühből lepontozás, aminek semmi köze a hasznossághoz.


Amúgy a megoldás egyszerű, ha baj van, belekiabálod az éterbe, hogy bélabáááááá! és hegyeket zúzok porrá, utána meg ellovagolunk a naplementébe.


A sprayt meg ezért nem ajánlom:


[link]


Akkor inkább egy sokkoló.

2020. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
85%

"szóval szerintetek nők olyan nincs hogy egy nagyon jóképű, helyes és vonzó férfi megfogdos, és ti agresszívan reagáltok? Hogyan reagálnátok?"


Idegen és random megfogdos? Ugyanazt kapja, mint amit fentebb írtam.

2020. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
17%

77# Idegen férfi igen, de ismered, jóban is vagytok, és a férfi udvarol is, flörtölgettek, és eléggé be is jön neked, vonzónak találod

Ebben a helyzetben ha átlépne egy bizonyos határt és mondjuk finoman megfog, te egyből veszed elő a paprikaspray-t??

Kötve hiszem, de azért várom a válaszokat hogy mégis miként reagáltok.

Lehet itt magyarázni hogy "így" meg "úgy" (ja meg lepontozni is le lehet nyilván) de az ember lát egy s mást a való életben ami megmutatja hogy nem egészen úgy mennek a dolgok ahogy itt ti képzelitek.

Az a bizonyos kettős mérce adott, bárhogy is tagadjátok, és ez itt a lényeg semmi más.

2020. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
85%

Mivel most van párom, kapna egy orbitális pofont és olyan oltást, amit nem tesz csak úgy zsebre. Igen, akkor is, ha baromi jóképű.


Ha szingli lennék és tényleg lenne előzménye (ismerkedés, flört...stb.), akkor természetesen nem bántanám. De a szituációtól függne, hogy tetszene-e vagy sem. Ha mondjuk nem túl értelmes az adott férfi, akkor alapból kizárt, hogy tetsszen, hiába néz ki jól, de akkor viszont flörtig sem jutottam volna vele, szóval ezt a variációt ki is ikszelhetjük. Ha értelmes, flörtöltünk, ismerkedtünk, és nem csak úgy random letapiz, hanem mondjuk megcsókol és közben vándorol a keze, azzal semmi bajom nem lenne, sőt, tetszene.

A párom is fogdosott, megcsókolt már az első randin, és 7 éve vele vagyok. Neki szabad, átlagos/átlag alatti férfiaknak vagy unintelligens gyökereknek pedig nem. Micsoda kettős mérce, hogy megválogathatja egy nő, hogy kinek a közeledését fogadja. :D Gyakorlatilag ezt mondtad.

2020. ápr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
81%
Én pl a páromnak SE engedem, hogy az utcán fogdoson. Otthon annyit es úgy, ahogy csak szeretne, de az utcán nem. Első alkalommal rászóltam, hogy ezt nem kéne, megértette és azóta se csinálja az utcán.
2020. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!