Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nálatok mit jelent a zaklatás? Pl, van olyan akire rá néz egy átlagos férfi, már szalad a rendőrségre. Ugyanazt a nőt ha egy jobbképű férfi megszorongatja, akkor az férfias. Hol a határ nekünk és nekik? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 18:35
 21/96 anonim ***** válasza:
61%
Szorongasson akart lenni
2020. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tudna egy nekem tetsző férfi zaklatni, mikor egyszer sem mondok nemet a közeledésére? :D Fogyatékos, undorító bagázs. Ha valakinél tisztázni kell, mi számít zaklatásnak, ott már súlyos gond van.
2020. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
93%

Ha hozzám ér engedély nélkül. Ha nemet mondok, de próbálkozik tovább bármilyen formában. Ez zaklatás mert mindkettő akaratom ellenére történik.

Egyébként viccesek az itteni válaszok, írják hogy így a nők, úgy a nők, bunkók, hülyék, stb de mégis mind ácsingózik a nők után. :D F44 is naponta ír ki kérdést valami baromságról, valamelyik nap random nőket akart ölelgetni az utcán.

2020. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
1%
Igen ez amugy tényleg igy van ahogy írod de azert hozza teszem azt is ha a csaj mar többször elmondta hogy nem akkor az mar zaklatásnak minősül! Viszont ugyan ugy ha egy átlagos srac csinálja 2-3x az mar zaklatás ha egy jóképű csinálja 3-4x az 10/7 nem az hanem komoly szándékok...! 😅😂 🧐😬
2020. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
4%
#13 Csak nem kiáltunk zaklatást utána.
2020. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy 44F csodálom, hogy téged még nem zártak be valami hozzád hasonlóaknak szánt intézménybe.

A kérdéseid/válaszaid alapján úgy tűnik,hogy el-elszökik tőled a valóság.

2020. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
89%

"Viszont ugyan ugy ha egy átlagos srac csinálja"


Nektek teljesen elmentek otthonról? Ti talán a ronda nőket zaklatjátok? Amúgy meg lehet, rettentő meglepő, igen, a jó pasik vonzóak ugyanúgy, mint nektek a jó nők.

Mint ha egy értelmi fogyatékos bagázs tévedt volna az oldalra. Kezdve a 44F-el, mint egy 80 iq-val rendelkező éves hülye gyerek.

2020. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
85%

Te beteg vagy? Halál komolyan kérdezem.

Mert ha ezt az ökörséget te tényleg elhiszed, akkor az is egy mentális probléma, ha meg ezzel szórakozol, az is....

Engem pl. olyan zaklatott akibe bele voltam zúgva. Kva nagy élmény volt, évekig nem tudtam feldolgozni és azóta is vannak nyomai. Jól nézett ki az illető.

Köszi hogy mostmár utólag tudom, hogy rohadtul élveztem és bejött. Nem vagy normális.

2020. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
12%

Hol a hatàr?

Hát a fizikai molesztálásnál egyèrtelműen.

Viszont adnèk egy fontos tanácsot azoknak a fèrfitársaimnak akiknek beszóltak ha bámulják a nőt, SEMMIKÈPPEN NE hunyászkodjanak meg, azt TILOS!!! Mert ha megteszik avval elfogadják hogy nekik nem is szabad azt amit más jókèpűnek titulált senkiknek igen. Ehelyett vagy mosolyogva megkèrdezni hogy "tèged nèzlek mert jól nèzel ki, zavar??" Vagy ha bunkó nagyon akkor kegyetlenül le kell k.rvázni, mert mit kèpzel magáról hogy a napra lehet nèzni de rá nem???

2020. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
96%
Tehát a verbális erőszak oké?
2020. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!