Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket autó hiánya zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket autó hiánya zavarja leendő párjuknál?

Figyelt kérdés

Olyannal férfival már jártatok, randiztatok aki egyszerűen sosem járt autóval?


Nem pénzhiány miatt hanem mert mondjuk nem érdekli, nem akar, bicajjal szeret járni vagy gyalog, vonattal, busszal stb. ?


Volt olyan hogy ez nézeteltérést okozott köztetek? Pl. te nem vagy a büdös tömegközlekedéshez szokva, ezért autóval mennél de neki az megszokott és nem is érti mi bajod.


Ez akár egy kapcsolat ellehetetlenülését is okozhatja?



2020. ápr. 3. 23:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10%
#8: érdekes környezetből jöhetsz, ahol egy 300 ezres tragacs tétel.
2020. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Dehogy. Nekem egy 23 éves Sport verziós kocsim van. Limitált széria tagjaként került be anno Németországból. Küllemre meg nem mondanád, hogy ennyi idős, motorikusan is tökély. Mindig minden időben volt cserélve rajta, szervizelve. Sajna 300at sem kapnék érte és nem azért, mert gáz lenne vele, hanem egyszerűen nem fizetik meg.

#8

2020. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

10 éve vagyunk együtt, ebből az utolsó 1,5 hónapba lett autónk, ami nem volt 2 Milla se. Szerinted?

Nekünk megegyezik a nézetünk a javakkal kapcsolatban. Az autó nem volt egy fontos dolog. Mindig a belvárosba laktunk, közel volt minden, jó volt a tömegközlekedés. Az autó egy teljesen szükségtelen és felesleges kiadás lett volna. Még a céges autóra is német mondtunk.

Mostanában már úgy alakultak az életkörülményeinek, hogy egy autó nem létszükséglet (nincs minden nap használatba), de amikor szükség van rá akkor rengeteg energiát és időt spórolunk. Ezért lett egy. Használt. A megtakarításaink ugyan megengedték volna egy teljesen új járgányt, de megegyeztünk, hogy inkább egy jó állapotú használt kocsit veszünk, mert nekünk az praktikusabb.


Az autó közös döntés volt. A pénz rá közös volt. És közel 10 évig szerettem a párom nélküle is.

2020. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nálam nemigazán szempont,hogy valakinek van-e autója, vagy nincs, de ha mégis szempontnak tekintjük, akkor inkább pozitívum. Mert egy autóra csomó mindent kell fizetni. De ha a párom tudja az egészet fizetni, és nekem nemigazán kell erre pénzt áldoznom abból a részből, amit én megkerestem, akkor tőlem legyen kocsija nyugodtan.
2020. ápr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
8-as, te hol élsz, ahol a nők 300 ezres autót sem tudnak venni, a pasik meg többmilliósat? Nekem egy csomó jól kereső nőismerősöm, akik maguknak vették az autójukat. Én is magamnak vettem. Az, hogy te csak a 18-20 éves instacicákat tartod nőnek, az más kérdés.
2020. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
63%
Mutassak képet a szerződésről, amit akkor íratott a párom, mikor eladta az egyetlen kocsiját vagy nem emelitek fel annyi időre sem a fejeteket az önszopkodásból? Szánalmas retek szutykok vagytok, remélem, egyedül döglötök meg. Hazugozni azt, aki megadja a párjának amit ti sosem fogtok megkapni? Szánalom. Nem a kocsi miatt bszik rátok valaki...
2020. ápr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak se autója, se jogsija.

Nekem van jogsim, de autóm nincs.

7 éve együtt vagyunk.

2020. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A férjem még vezetni sem tud,mondjuk én sem,itt Budapesten nem létszükséglet az autó.
2020. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%
Minden nőnél kizáró ok, ha a férfinak nincs autója. Aki mást ír, az hazudik.
2020. ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Volt olyan párom, akinek nem volt autója. Az autó hiányánál ezerszer jobban idegesített az, hogy jogsija sem volt. Nyilván nem emiatt lett szakítás a vége, viszont tény, hogy nekem nagy előny, ha egy férfi tud vezetni és szeret is. Ha meg kocsija is van, az plusz, de igazából nekem is van egy kis szutyok, meg vehetünk együtt is. Városban lakom, tömegközlekedéssel még könnyebb is eljutnom a munkahelyemre, de mondjuk ha elmennénk kirándulni egyet, sokkal egyszerűbb az autó. Pláne, hogy itthon a helyközi közlekedés elég retek és drága is.
2020. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!