Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket autó hiánya zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket autó hiánya zavarja leendő párjuknál?

Figyelt kérdés

Olyannal férfival már jártatok, randiztatok aki egyszerűen sosem járt autóval?


Nem pénzhiány miatt hanem mert mondjuk nem érdekli, nem akar, bicajjal szeret járni vagy gyalog, vonattal, busszal stb. ?


Volt olyan hogy ez nézeteltérést okozott köztetek? Pl. te nem vagy a büdös tömegközlekedéshez szokva, ezért autóval mennél de neki az megszokott és nem is érti mi bajod.


Ez akár egy kapcsolat ellehetetlenülését is okozhatja?



2020. ápr. 3. 23:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nem lenne kizáró ok. Nekem sincs jogsim eü okok miatt. Féltem magamat és a többi embert az úton.
2020. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2020. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és vettem magamnak kocsit, nem vártam, hogy bárki is cipeljen. Vidéken élek, azóta gyerekem is van már, tömegközlekedéssel az én élethelyzetemben meg se tudnám oldani, hogy mindenhova odaérjünk.

A mostani párommal úgy ismerkedtem meg, hogy pár hónappal korábban adta el a kocsiját, így nincs neki saját és nem is vesz, mert időközben kapott cégeset.

2020. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
10%
Csak a manika hiánya zavarja...
2020. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
43%

"8-as, te hol élsz, ahol a nők 300 ezres autót sem tudnak venni, a pasik meg többmilliósat? "



Lúzer incel álomvilágban.

2020. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%
Én nő vagyok és eddig úgy gondoltam, hogy pont lexarom, hogy valakinek van-e autója, de gyakoriról az évek alatt megtanultam, hogy én is csak egy semmitérő, dugnivaló aranyásó qrva vagyok, akit semmi más nem érdekel, csak az, hogy valaki jóképű, nagydumás és pénzes legyen, szóval a kérdésre a válasz: igen, zavar, ha valakinek nincs kocsija. Emberszámba sem veszem azokat, akiknek nincs minimum egy ferrarija.
2020. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
44%
40% és összes hasonló him libâbak: nem a kocsi hiánya miatt nincs nőtök, hanem a retkes belsotok miatt.
2020. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem lesz jogsim. A gyakorlati rész nem ment, féltucat bukta után meguntam a pénzt, időt, energiát talicskázni bele. 30 bőven elmúltam már. A mindennapi életvitelem tömegközlekedéssel bőven meg tudom oldani, ha a nő ezt nem tudja elfogadni, akkor nem egymást keressük. Félek tőle valóban, hogy ez nagy hátrány a nők többségénél, de ez van. Bízom benne, hogy olyat találok magam mellé társnak, aki ezt megérti és nem számít neki.
2020. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ki milyen környezetből jött és mit szokott meg.

Mi autó nélküli család vagyunk. Sosem okozott gondot biciklivel orvoshoz eltolni a gyereket vagy szülinapra eljuttatni. Viszont a gyerekeimnek már igen. Fiam egyszer azt mondta: Másik családban szeretne élni, mert minden osztálytársát autóval hozzák, viszik. Mostanában történt: Kikísért egy lányt az állomásra. Kb. mintha a lány a Marson lenne, úgy viselkedett. Mondta is életében egyszer osztálykiránduláson utazott vonattal. Munkatársam minden reggel felkel, hogy a lányát vigye iskolába. A házuk elött meg a sulihoz közel áll meg a busz. Ahol én lakom Ny.MO-n itt már lassan ott tartunk, hogy szégyen a tömegközlekedés. Ha józanul belegondolok, egy mai lány úgy nől fel, hogy szülei esetleg a nagyszülei is hozzák viszik. Egyszerűen ezt szokta meg ez a természetes neki.

2020. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Hát én olyan "környezetből jöttem", hogy mi voltunk az egyetlenek, akik több kerülettel messzebb laktak a sulitól - a barátaim többsége konkrétan a szomszéd utcában, de volt, aki szemben. Mikor mentünk nyári táborba, anyukám begyűjtött egy csomó embert, és kitett minket az állomáson.


Ettől függetlenül mióta felnőttem, BKV-val járok mindenhova. Pont azért, mert láttam, városban mennyire felesleges az autó. Mikor anyukámmal elmentünk színházba, és ő autómániásként nem akart metróra szállni, de így kb. 8 utcával arrébb kellett hagyni az autót és előtte fél órát kellett körbe-körbe menni parkolóhelyért. Nem szeretem, mikor valaki minden 10 perces helyre autóval akar menni, mert lusta.


Annak volt értelme, mikor vidékre mentünk rokonokhoz, akiknél még betonút sem volt. De városon belül...

2020. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!