Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket autó hiánya zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket autó hiánya zavarja leendő párjuknál?

Figyelt kérdés

Olyannal férfival már jártatok, randiztatok aki egyszerűen sosem járt autóval?


Nem pénzhiány miatt hanem mert mondjuk nem érdekli, nem akar, bicajjal szeret járni vagy gyalog, vonattal, busszal stb. ?


Volt olyan hogy ez nézeteltérést okozott köztetek? Pl. te nem vagy a büdös tömegközlekedéshez szokva, ezért autóval mennél de neki az megszokott és nem is érti mi bajod.


Ez akár egy kapcsolat ellehetetlenülését is okozhatja?



2020. ápr. 3. 23:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

"40% és összes hasonló him libâbak: nem a kocsi hiánya miatt nincs nőtök, hanem a retkes belsotok miatt."


Ameddig ilyen mocskod a szád szerintem te csak ne beszélj retkes belsőről.

2020. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Azért vidéken eléggé hátrányos, ha az embernek nincs jogosítványa sem...

Nekem eü problémám van, évente járok orvoshoz újíttatni a jogosítványomat.

Nekem ez megéri, mert tömegközlekedéssel sokkal nehezebben tudnám megoldani a munkámat is. Esetleges vásárlásról ne is beszéljünk; a városban lévő szupermarket sokkal drágább, mint a 20 km-re lévő áruház. Hetente egyszer nagybevásárlok, így még a plusz benzinköltséggel is sokkal jobban jövök ki.

Egy öreg, ütött-kopott Ladám van, de ez is elmegy A-ból B-be... Amit tudok, magamnak javítok rajta, mert nem vagyok gazdag, nem fogok egy olaj/szűrő cseréért még munkadíjat is fizetni.


Tökéletesen megértem, ha egy nőnek (itt, vidéken) komoly szandékokkal, fontos lenne, hogy tudjon a kiszemeltje vezetni. Természetesen az autóm leszólását nem tűröm... De érted, mire gondolok. Ha nincs autód, de van jogsid, akkor legfeljebb kölcsönkérsz egyet, vagy elmész kölcsönzőbe. Ez a "képesség" Budapesten is előnyös lehet, sőt... Sok munkahelyen szinte elengedhetetlen, hogy tudj vezetni (nem a sofőrökre gondolok, hanem mondjuk mérnökökre, ellenőrökre).

Én ezért költök évente tízezreket magánorvosra: mert nekem ez egyelőre megéri. Nekem kell a jogosítvány, a kezelőorvosom alkalmasnak talál...

Aztán meglátjuk, meddig marad ez így. Egyelőre kell nekem az autó, ha most nem kapnám meg az alkalmasságit, nem tudom mihez kezdenék...


Gondolkodtam, hogy felköltözöm a városba, de a tanyám közel sem ér annyit, mint egy garzon a városban, önerőre talán elég lenne... Albérletet meg a lehetőleg soha nem szeretnék kivenni, mert a fizetésemből az albérlet fizetése után vegetálni sem tudnék.

Levenne a vállamról havi kb 40 ezer forintot (+ néha javítás) az autó eladása, plusz még kb 150-200 ezer egyszeri bevétel, amennyit a tragacsom ér, de ennyi. Így is rosszabbul jönnék ki, ha albérletbe kéne vonulnom. Ez van.


F

2020. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!